burger menu

Будинки під ключ

Бажаєте побудувати тільки "коробку і дах", чи вас цікавить будівництво повністю "під ключ"?
Оберіть свою комплектацію серед запропонованих проектів, або зв`яжіться з нами для індивідуального прорахунку.

"Еола" 1 403 334 грн
 • Площа — 61 м²
 • Розміри — 7.70 х 10.90 м
 • Кількість житлових кімнат — 3
"Бук" 2 175 451 грн
 • Площа — 132 м²
 • Розміри — 9.99 х 7.81 м
 • Кількість житлових кімнат — 3
"Бузова" 1 977 702 грн
 • Площа — 100 м²
 • Розміри — 10.6 x 13.4 м
 • Кількість житлових кімнат — 4
"Дмитрів" 2 649 933 грн
 • Площа — 157 м²
 • Розміри — 14.6 x 7.74 м
 • Кількість житлових кімнат — 5
"Вектор" 2 018 468 грн
 • Площа — 114 м²
 • Розміри — 13.90 х 9.41 м
 • Кількість житлових кімнат — 2
"Гора" 2 353 426 грн
 • Площа — 136.4 м²
 • Розміри — 8.5 x 9.3 м
 • Кількість житлових кімнат — 5

Будинок під ключ у Львові - свобода, престиж і комфорт

Проживання в приватному будинку в м. Львів без сумнівів більш заманливе, ніж володіння апартаментами в міських багатоповерхівках. Це надає абсолютну незалежність, якою власник може насолоджуватися щодня. Будівництво споруд під ключ допоможе багатьом сучасним сім'ям знайти житло, яке буде відповідати їх грандіозним задумам та ідеям. При цьому коштів витрачається набагато менше завдяки застосуванню нових технологій і оптимізації транспортних витрат. Дерев'яні модульні будинки є прекрасним варіантом для проживання, відпочинку, здачі в оренду. Взимку вони чудово утримують тепло, а влітку забезпечують приємну прохолоду в кімнатах.

Крім цього, такі будови надають відмінну звуконепроникність для повноцінного відпочинку. Швидкомонтована каркасна технологія стала бурхливо розвиватися в середині 20 століття в Канаді. Тоді країна гостро потребувала величезної кількості дешевого житла для прибуваючих туди іммігрантів. Модульні будівлі стали справжньою знахідкою для динамічно зростаючого населення країни з суворим холодним кліматом. Технологія стала настільки успішною, що вже понад півстоліття користується величезною популярністю в країнах Європи та Північної Америки. А в Японії за нею збудовано більше 40% всіх осель.

Готові каркасні будинки під ключ – позбавлять від житлових проблем

Компанія «КБК Львів» займається будівництвом таких об’єктів в Україні, Львові та Львівській області. Щороку в нашій країні збільшується число бажаючих придбати дачні та приватні будинки для постійного проживання під ключ для себе і своїх рідних. Також зростає кількість покупок таких об’єктів для їх застосування в комерційних цілях. Будівлі-«канадки» мають цілий ряд переваг:

 • термін будівництва від початкового етапу до заселення в завершену споруду становить всього лише кілька місяців;
 • ціна на каркасний дім значно нижча, ніж на житло, зведене за іншими технологіями;
 • багатосторонній незалежний контроль за якістю будівництва на всіх його етапах;
 • персональне проектування і широкий каталог готових типових проектів;
 • використання екологічної, натуральної природної сировини;
 • період експлуатації будівель становить від 80 років і вище;
 • спеціальна обробка деревини вогнестійкими і біостійкими сумішами гарантує максимальну пожежобезпечність і надійність.

При замовленні в «КБК Львів» об’єктів з панелей в послуги компанії входять роботи щодо документального оформлення, підбору будматеріалів, заливки фундаменту, зведення стін, покриття даху, укладання підлоги, оздоблювальних робіт всередині і зовні приміщення тощо.

Чим популярне будівництво будинків під ключ від КБК Львів?

Виготовлені панельно-каркасним способом, так звані «пасивні» будівлі завдяки своєму високому енергозбереженню можуть використовуватися в різноманітних кліматичних зонах з температурним діапазоном від -50 до +49 ºС. Такий ефект досягається шляхом високої якості збірки дерев’яних конструкцій, і прокладання якісної теплоізоляції в стінові зазори, які сприяють високій енергоефективності.

Це дозволить оптимально використовувати енергоносії і забезпечить істотну економію на опаленні, дозволяючи користуватися всього одним опалювальним автономним пристроєм.

Як формується ціна на будинок під ключ?

У замовників часто виникає питання «Скільки коштує будинок, побудований за канадською технологією?» Ціна споруди буде набагато нижчою в порівнянні з іншими видами традиційної нерухомості. Головними факторами, що впливають на вартість, є:

 1. Метраж площі під будівництво.
 2. Складність і трудомісткість проекту.
 3. Досяжність комунікацій.
 4. Характер ґрунту і вибір фундаменту.
 5. Зовнішній вигляд і матеріал покрівлі.
 6. Кількість поверхів конструкції.
 7. Чисельність вікон і дверей.
 8. Проведення електромережі.
 9. Система вентилювання приміщень.
 10. Якість і вигляд внутрішніх оздоблювальних матеріалів.

Вартість будинку під ключ у Львові буде залежати від пакета наданих вам послуг і терміновості їх виконання.

Проекти на будинки під ключ – швидко, практично і економічно

Вирішивши побудувати котедж, клієнтам доводиться стикатися з питанням вибору відповідного проекту. Зазвичай після його затвердження хід будівництва триває не більше 3-4 місяців, а якщо це компактне одноповерхове житло з клеєного бруса – то ще швидше. Це пояснюється тим, що багато подібних проектів використовують полегшений фундамент, що мінімізує часові і бюджетні витрати. Швидкомонтовані споруди під ключ випускаються на заводському високотехнологічному обладнанні. Після цього комплект потрапляє на відкритий майданчик для збірки, де його швидкими темпами встановлюють на вже підготовлену основу.

Існують різноманітні розробки при покупці будинку під ключ, які допоможуть визначитися з остаточною вартістю, заснованою на конкретному плануванні. Є додаткова можливість створення індивідуальних проектів, що враховує всі нормативні вимоги, документи і специфікації. В процесі будівництва в них з легкістю вносяться різні зміни. Згодом можливе швидке перепланування, розширення приміщень, додавання другого або третього поверхів.

На даний момент «КБК Львів» займається будівництвом не тільки недорогих модульних барнхаусів і дерев’яних будівель за канадською технологією. Компанія розробляє проекти для будь-яких споруд із СІП, бруса, цегли, газобетону, ракушняку і не прив’язана тільки до зведення каркасного житла. Ми займаємося будівництвом, використовуючи сучасні інноваційні технології, реалізуючи всі концепції поетапно і скрупульозно. Кожен пункт договору, складеного з нашими клієнтами, виконується строго точно. З огляду на всі побажання замовника, ми допоможемо створити будинок-мрію для комфортного і радісного проживання в ньому. На нашому сайті можна недорого замовити будівництво будинку під ключ, готові та індивідуальні проекти за доступними і вигідними цінами у Львівській області.

Більше arrow-more Менше arrow-less