burger menu

Модульний будинок – сучасний варіант доступного житла

Він є конструкцією з окремих готових модулів, виготовлених за каркасною технологією. Вони збираються в єдину цілісну структуру вже на ділянці. Виробництво модульних будинків набирає обертів. Попит постійно збільшується завдяки економічності, доступності й зручності таких споруд. Покупці помічають дедалі більше плюсів, тому часто обирають саме цей мобільний, екологічний та дешевий тип помешкання. Купити модульний будинок у Львові може кожен, хто цінує свій час і бажає якомога швидше спорудити домівку своєї мрії.

Швидкомонтовані модульні будинки у Львові

Основним плюсом каркасно-модульного будинку вважається швидке зведення. Оперативне будівництво не позначається на характеристиках і функціональності. Заводське виробництво дозволяє підвищити якість та зменшити терміни робіт. Після формування кімнат залишається тільки вже безпосередньо на ділянці зібрати модулі в одне ціле й скріпити їх між собою. Монтаж відбувається всього за декілька днів. Ціна модульних будинків невисока, тому майбутні мешканці можуть дозволити собі придбати енергоефективний і модернізований будинок, який відповідає усім їхнім побажанням. Ми пропонуємо декілька варіантів модульних будинків.

Одно- чи двоповерхові, з панорамними вікнами та другим світлом – збірні модульні будинки втілюють мрії в реальність. Замовники можуть отримати заздалегідь складену споруду під ключ за 30 днів, включаючи інтер’єр, меблі й сантехніку. Окрім індивідуального замовлення, також є шанс не чекати, а придбати готову модель. Наша компанія враховує всі деталі технічних комунікацій для подальшого комфортного життя та пропонує різновиди наявних дизайнів. Ціна готового модульного будинку у Львові залежить від:

 • площі будинку;
 • типу фундаменту;
 • виду зовнішнього та внутрішнього оздоблення;
 • віддаленості ділянки.

Для розрахування кошторису й терміну будівництва бажаної домівки зв’яжіться з менеджером.

Особливості монтажу

Виробництво й установка модульних будівель фахівцями у місті Львів має такі етапи:

 • проектування;
 • фундаментні роботи;
 • виробництво модулів;
 • збірка конструкції;
 • оздоблення зовнішніх стін;
 • закладання інженерних систем;
 • внутрішнє оздоблення у повністю готовому для експлуатації вигляді;
 • завантаження, доставка і спорудження.

Переваги модульних будинків

До переваг, які зробили їх популярними й затребуваними серед конкурентів та різноманіття ринкової ніші, відносяться:

 1. Можливість побудувати житло за один сезон. Встановлення і складання здійснюються за кілька діб.
 2. Конструювання на особистий смак – обираєте розмір будівлі, поверховість, планування, зовнішнє і внутрішнє оздоблення. За необхідності є можливість розширити простір у майбутньому.
 3. Вибір готових проектів. Якщо бажаєте скоріше заселитися, маємо готові варіанти з сучасним внутрішнім оздобленням в остаточному вигляді. Не потрібно нічого робити, тільки привезти речі.
 4. Ціна модульного будинку під ключ достатньо прийнятна й досяжна майже для всіх.
 5. Фіксована вартість кожного модуля, відсутність додаткових витрат.
 6. Виготовлення з екологічних та енергоефективних матеріалів.
 7. Зведення відповідно до високих європейських стандартів.
 8. Економічність. Матеріали, з яких виготовляють оселі, мають енергозберігаючі властивості, тепло- й шумоізоляцію. Разом з продуманою вентиляцією вони створюють комфортну прохолодну температуру влітку і зберігають тепло взимку. Також захищають від протягів, підвищеної вогкості й процесів гниття конструкції.
 9. Мобільність. Для людей, які полюбляють подорожувати або не бажають залишатися на одному місці й прагнуть нових вражень, це ідеальний варіант. Якщо ви хочете будиночок в Карпатах, досить просто розібрати будівлю й перевезти її туди, куди потрібно.
 10.  Підходить для постійного проживання. Можна постійно, незалежно від пори року, насолоджуватись краєвидами та красою природи.

Замовити доставку модульного будинку у Львові

Бажаєте мати заміський котедж для відпочинку? Прокидатися щоранку, дивлячись на гори, берег річки чи море? А може милуватись високими деревами в гущі лісу? Це дуже просто реалізувати. У нас ви можете замовити готову оселю з доставкою по всій Україні. Виготовимо, доставимо та зберемо конструкцію одразу ж на вашій ділянці. Замовляйте вже зараз, заощаджуйте на будівництві та насолоджуйтеся новосіллям!

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: