Сьогодні побудувати власний будинок можуть собі дозволити сім'ї з різним рівнем достатку. Якщо капітальна цегляна будівля для вас занадто дорога - варто звернути увагу на більш доступні технології - наприклад, створення житла з панелей, газо- або піноблоку. А ще краще - на каркасну методику. До останнього варіанту вдаються не тільки родини із середнім доходом. Його вибирають і ті, хто може собі дозволити будівництво особняка великої площі на один або два поверхи. Чому б не заощадити, якщо якість житла не програє якості цегляної споруди, а в чомусь навіть її перевершує. Скільки коштуватиме зведення індивідуальної житлової будівлі, читайте далі. Ця інформація допоможе вам зробити вибір і незабаром відсвяткувати новосілля.
Вартість квадратного метра будівництва будинку
Ціна 1 м2 будівництва залежить від різних факторів. Один із них – обраний будівельний матеріал. Якщо ви зупинилися на цеглі, ця цифра виявиться найвищою. Матеріал сам по собі має немаленьку ціну. Велика вага стін вимагає застосування капітального фундаменту, який також коштуватиме недешево. До загальної суми також треба додати витрати на оплату праці бригади фахівців. Житло з газобетону – більш економний варіант. У порівнянні з будівлями з цегли, споруди мають меншу вагу, а більші блоки дозволяють витрачати на роботу менше часу. Ще один плюс – можливість обійтися без ґрунтовного фундаменту й додатково трохи заощадити.
Розрекламовані сьогодні СІП-панелі дозволяють побудувати житло ще дешевше. Але перш ніж зупинитися на цій методиці, варто порівняти кількість плюсів і мінусів, а після цього задуматись, чи потрібна вам така будівля. Матеріалом для виробництва СІП-панелей є сировинні відходи й поліуретан. Їм властиві виділення канцерогенів і низький індекс теплоємності. Такі споруди бояться відкритого вогню і потребують облаштування додаткової вентиляції.
Будівлі з бруса відрізняються екологічною чистотою, хорошою теплоізоляцією, швидко зводяться і не вимагають внутрішнього оздоблення. До недоліків фахівці відносять пожежонебезпеку і старіння деревини, на яку впливають зовнішні фактори. Дешевшими можуть виявитись тільки каркасні споруди. Ціна квадратного метра будівництва житла за каркасною методикою прописана у відповідному розділі сайту. Досягти такої вартості дозволяють особливості технології:
- Матеріал має легку вагу, що дозволяє виконувати роботи невеликій бригаді фахівців.
- Все та ж вага дає можливість вибрати полегшені види фундаменту, які коштують дешевше, ніж капітальна основа.
- Можливість обходитись без залучення спеціальної будівельної техніки також впливає на зниження ціни квадратного метра.
Крім матеріалу, на вартість квадратного метра впливає й комплектація, варіанти якої також можна знайти в розділі «Ціни».
Проекти за каркасною методикою і вартість будівництва будинку у Львові
Щоб визначитися з кінцевою ціною будівництва, важливо вибрати проект, який:
- дозволить замовнику побачити кінцевий результат;
- стане для будівельників керівництвом до дії.
Проекти будинків із вартістю будівництва, розміщені на сайті, можуть стати основою для житла будь-якого клієнта нашої компанії. Якщо так бажає замовник, або якщо того вимагає земельна ділянка, в них можна внести корективи. В такому випадку підсумкова ціна буде перерахована. Тут представлені розробки наших архітекторів розміром:
- до 100 м2 – невеликі затишні споруди на один, півтора чи два поверхи, які можна використовувати як для постійного проживання, так і в якості дачі, садового або гостьового будиночка;
- до 200 м2 – містять велику кількість приміщень, здатних зробити проживання сучасної людини більш комфортним.
Наявність у штаті компанії архітекторів дозволяє створювати для клієнтів також індивідуальні проекти житла з різних матеріалів. Це можуть бути будівлі в різних архітектурних стилях і будь-якої площі. Особливості земельної ділянки, такі як нестандартний розмір і перепади висоти, також не є перешкодою для наших конструкторів. Ціни на проекти залежать від складності розробок. Проект будівлі на 100 м кв. коштуватиме приблизно в 7 – 8 тисяч грн. При цьому є можливість заощадити цю суму, підписавши договір на проведення повного циклу робіт нашою компанією.
Як дізнатися ціну, використовуючи калькулятор вартості будівництва будинку
Щоб зрозуміти, якою буде вартість одноповерхового і двоповерхового житлового будинку для постійного проживання, можна використати калькулятор вартості онлайн. Для цього слід внести необхідну інформацію в обов’язкові поля (позначаються при пропуску) і необов’язкові (необхідні для проведення точнішого розрахунку). Орієнтовна ціна будівлі під ключ не є остаточною, оскільки навіть найкращий калькулятор не врахує всіх особливостей проекту. Тому після створення креслень представники будівельної організації прораховують кошторис.
Вартість будівництва приватного будинку під ключ від «КБК Львів»
Щоб дізнатися, скільки коштує каркасна споруда у Львівській області, досить звернутися до наших фахівців за вказаними контактами. Ми допоможемо підібрати готовий або створити індивідуальний проект, зробимо розрахунок вартості каркасної будівлі, допоможемо з оформленням документації й проведемо весь цикл будівельних робіт. Оформивши замовлення на створення споруди під ключ у нашій організації, ви зробите вигідне вкладення. Такий варіант коштуватиме дешевше, ніж звернення до різних підрядників, і у власному будинку ви оселитесь у більш стислі терміни.