Будівництво будівель на два поверхи в нашій країні стало популяризуватися за часів розвитку садових кооперативів. У той період сім'ям виділялося всього 6 соток землі, на яких розмістити просторе житло було неможливо. Але населення знайшло вихід із ситуації. Споруди почали рости не в сторони, а вгору. Таким чином, збільшувалася кількість квадратних метрів, у будинку вдавалося облаштувати необхідні для сім'ї кімнати, і при цьому трохи місця на ділянці можна було відвести на зону для відпочинку або сад-город.
Сьогодні будівництво двоповерхового житла також популярне. Але зводяться будівлі не тільки заради отримання додаткової корисної площі. Споруда на два рівні – це можливість отримати комфортне житло з усіма зручностями для сучасної сім’ї, а також заявити про статус власників. Сучасні будівлі мають будь-який розмір і виконуються з різних будівельних матеріалів відповідно до різних архітектурних стилів. Їх можна використовувати як для постійного, так і для тимчасового проживання.
Сучасний будівельний ринок пропонує різні технології для зведення приміщень житлового призначення. Щоб було простіше визначитися, на чому зупинитися – будівництві двоповерхового цегляного чи каркасного житла – прочитайте статтю до кінця. Сподіваємося, вона допоможе вам зробити правильний вибір.
Чи впливає матеріал на вартість будівництва двоповерхових будинків
Обраний будівельний матеріал безпосередньо впливає на суму, якою обійдеться спорудження житла на два рівні. Так, споруди з цегли, якщо брати аналогічні проекти, будуть найдорожчими. Сам матеріал є недешевим, та й трудомісткі тривалі роботи обійдуться значною сумою. А щоб будівля вийшла енергоефективною і не довелося переплачувати за використання енергоресурсів, за утеплення також доведеться заплатити.
Зведення споруди з газобетону і з піноблоків вимагає менше часу і обходиться меншою сумою. Такі будівлі морозо- й пожежостійкі, біологічно безпечні. Проживання в них комфортно протягом року. Але для цього блокові споруди також потребують додаткового утеплення, а значить – додаткових коштів. Тим, кого цікавить не тільки економна експлуатація будівлі, але й прийнятна вартість її спорудження, варто звернути увагу на будівництво двоповерхового каркасного житла. Такі споруди відрізняються:
- невеликою вагою, що дозволяє використовувати полегшені фундаменти;
- відсутністю потреби в додатковому шарі мінеральної вати;
- коротким періодом зведення із залученням бригади з 2-3 чоловік.
Ці та інші особливості технології дозволяють отримати сучасне комфортне житло сім’ям із різним достатком.
Проект будівництва двоповерхового будинку у Львівській області
У нашій компанії можна замовити плани будівель із бруса, газоблоку, цегли, черепашника, каркасних дерев’яних споруд. Архітектори створюють креслення різної складності незалежно від обраної технології зведення.
Всі готові будови відрізняються естетикою зовнішнього вигляду, функціональністю планування, комфортом для мешканців різного віку. Перш ніж замовити проект, треба визначитися:
- З якого матеріалу будуватиметься будівля, і який матеріал для оздоблення вам цікавий.
- Яку площу займатиме споруда.
- Яка кількість кімнат буде достатньою для комфорту сім’ї.
- Чи потрібні балкон, тераса, гараж.
- Який архітектурний стиль найближчий для сім’ї.
Створення проекту з нуля вимагає часу. Якщо немає бажання чекати, можна скористатися готовими розробками архітекторів, однією з яких є проект «Ужгород». Планування приміщень, інформація про можливі комплектації та ціни розташовані поруч із фото. Чи можна обійтися без проекту?
Креслення необхідні не тільки для замовника, щоб він бачив, як буде виглядати готова будова, – вони потрібні й будівельникам як керівництво для проведення робіт, а також, щоб отримати дозвіл на будівництво. Скільки коштуватиме покупка проекту? В середньому у Львові й області за створення планування споруди на сто квадратів доведеться заплатити від 7 до 8 тис. грн. Але цю суму можна заощадити, замовивши у нас не тільки проект, але й зведення каркасного житла під ключ.
Ціна будівництва двоповерхового будинку у Львові
Вартість житлової будівлі в місті й області така ж, як і в Україні в цілому. З розцінками нашої компанії на різні комплектації можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. Щоб зрозуміти, скільки приблизно коштуватиме споруда, яка вас цікавить, досить знати ціну квадратного метра і загальну площу будівлі. Також можна скористатися онлайн-калькулятором. Обидва варіанти не дають можливості прорахувати точну суму, оскільки не передбачають врахування всіх нюансів зведення. Дізнатися, скільки насправді коштуватиме покупка приватного двоповерхового житла, можна тільки після того, як буде складено кошторис на будівництво. Вартість використовуваних матеріалів і робіт, виконаних нашими бригадами, економічно обґрунтована, а озвучена сума не змінюється до завершення процесу.
Будівництво двоповерхових будинків під ключ
Зводити будівлю для родини своїми руками сьогодні наважуються далеко не всі. Навіть спорудження невеликих споруд вимагає багато вільного часу та певних знань і навичок. Що вже говорити про замовлення житла з гаражем, мансардою, терасою і сауною, яке повинне:
- відповідати конкретному стилю на 100%;
- бути зручним у користуванні;
- відповідати вимогам енергоефективності.
Ми не тільки займаємося спорудженням каркасних будинків, а й самі в них проживаємо. Це дозволяє нам відповідати на будь-які запитання потенційних замовників і виконувати різні побажання щодо будівель. Ознайомитися з виконаними роботами бригад можна за допомогою відео і фото. Також для ознайомлення з процесом роботи запрошуємо охочих на наші будівельні майданчики.