burger menu

Стиль барнхаус у Львові: новизна і перспективність

Компанія «КБК Львів» використовує різноманітні стильові рішення в модульному будівництві. Один з напрямків – стиль barnhouse. Дослівно перекладається як будівля-амбар. Звідси проста форма конструкції й невибагливість її інтер’єру. У будівництві й оздобленні використовуються природні матеріали. Архітектура barn має ряд особливостей:

 1. Проста прямолінійна форма будови й високі стелі.
 2. Вікна і двері великих розмірів.
 3. Панорамне скління.
 4. Мінімальна кількість перегородок всередині будівлі.
 5. Простора відкрита веранда, що примикає до будинку.
Барнхаус
Барнхаус

Стиль споруди лаконічно і гармонійно вписується в будь-який природний ландшафт. Перспективність цього стилю можна охарактеризувати словами: нове – давно забуте старе. Наша компанія підтримує концепцію перетворення звичайного великого ангара в комфортне і екологічне сучасне приміщення. Ідея поступово привертає до себе увагу потенційних клієнтів і за межами Львівської області. Модульні будівлі barn – це стилізоване рішення для каркасних споруд. Вони незвичайні та виділяються привабливим зовнішнім і внутрішнім дизайном.

Бонуси стилю барнхаус – будинки у Львові

Компанія «КБК Львів» розробляє проекти модульно-каркасних будівель різної функціональності. За кількістю таких проектів Львів займає провідне місце серед міст України. Зростає запит на житло, яке зближує людину з природою. Цю проблему може вирішити міні-будинок barnhouse, побудований в місті. Наші фахівці зроблять його дуже якісно і швидко. Володіючи перевагами модульно-каркасних будівель, модульні споруди barn мають ряд додаткових плюсів:

 • просторе приміщення;
 • мінімізація витрат на облаштування внутрішнього простору;
 • висока енергоефективність і екологічність.

Зовнішній вигляд не вступає в протиріччя з архітектурою сучасних міст: може додати сучасності старим районам Львова і гармонійно співіснувати з новобудовами. Якщо вирішите купити модульний барнхаус у Львові, будьте готові до того, що зсередини житло буде виглядати незвично. Це і є додатковим бонусом, який подарує ваш новий дім: в просторому і світлому приміщенні ваша фантазія не буде нічим обмежена і нічого не завадить вам в реалізації найсміливіших дизайнерських рішень. В цій будівлі легко проводити сімейні свята, а також усамітнитись, організувавши свою студію. А якщо виникнуть труднощі зі створенням будинку вашої мрії, професійні дизайнери «КБК Львів» допоможуть впоратися з ними.

Прості, але унікальні проекти барнхаус в Львівській області

Для сучасної людини важливо не жити по сусідству з природою, а бути з нею в єдності. Житло, побудоване в стилі барн, дає таку можливість. Якщо ви вирішили довірити нам будівництво каркасного будинку і зупинилися на стилі barn, для вас буде важливою інформація про функціональну різноманітність каркасних конструкцій. У цьому стилі легко організувати:

 • одноповерховий або двоповерховий особняк;
 • будівлю для офісу або складу;
 • міні-будинок для міста;
 • каркасний барнхаус під ключ;
 • баню, гараж та інші господарські споруди;
 • дачний котедж.

За допомогою фото побудованих об’єктів ви зможете вирішити, яку стилістику реалізувати на своїй ділянці. На нашому сайті розміщені огляди будівельних об’єктів в різних областях України. Інтер’єр barnhouse буде особливим у будь-якому випадку. Питання будівництва – це завжди питання про якість робіт, час на виконання замовлення і кількість грошей на будівництво.

Барнхаус
Барнхаус

Будинки під ключ в стилі барнхаус – любов з першого погляду

Проект зроблений, будівництво розпочато. І дуже скоро ваш новий каркасний барнхаус під ключ буде готовим. У нього відразу можна переїхати. Будівля зовні дуже проста, але простора. Інтер’єр не передбачає дроблення приміщення перегородками і перестінками. Він поєднує в собі лаконічність і завершеність образу. Вільний простір, багато повітря і світла. Чи не до цього ви прагнули, вибираючи стиль для свого житла? Ціна каркасного барнхауса під ключ залежить від багатьох факторів:

 • які розміри будівлі;
 • з якого матеріалу покрівля;
 • скільки в будинку вікон;
 • якими будуть комунікації;
 • наявність або відсутність утеплення конструкції;
 • з яких матеріалів буде оздоблення будинку.

Подивитися ціни на будівництво під ключ можна за запитом в соціальних мережах, або ж можна розрахувати вартість, використовуючи калькулятор і свою індивідуально підібрану комплектацію. У цьому регіоні ціни на забудову каркасних конструкцій вигідно відрізняються – позначається економія на доставці матеріалу і транспортуванні техніки до будмайданчика.

Ми не тільки займаємося забудовою, у нас також ви зможете купити проект барнхаус-будинку під ключ, створений під ваш запит. Цим ви заощадите і час, і гроші. Каркасне будівництво недовготривале і економія часу очевидна. Якщо ділянка знаходиться на жвавій дорозі, а наш клієнт хоче створити будівлю, яка була б більш надихаючою, ніж його оточення, і вмістила би багато у відносно невеликому просторі, то стилістика барна – якраз те, що потрібно.

І навіть якщо планується не дуже велика загальна внутрішня площа, споруда вмістить багато чого, а також володіє деякими дійсно цікавими особливостями. Наприклад, перший поверх складається з кухні відкритого плану, вітальні та їдальні, підсобного приміщення, туалету і кабінету, а також гостьової спальні. Центральні сходи можуть перебувати всередині основної житлової зони відкритого планування. На першому поверсі можна також зробити головну спальню, другу гостьову спальню і сімейну ванну кімнату. Зовнішні матеріали – облицювання або штукатурка – нададуть будівлі свіжого, сучасного вигляду.

Барнхаус
Барнхаус

Будівництво будинку барнхаус в Україні від КБК Львів

Технологія барнхаус не має обмежень! Наша команда дизайнерів, здається, смакує завдання проектування, не маючи рамок і обмежень, реалізуючи домокомплекти в 1 або 2 поверхи. У той же час технологія каркасного будівництва дозволяє зробити каркас майбутнього житла всього за кілька днів. Хоча деякі умільці й намагаються будувати своїми руками, але найчастіше ці будівлі пізніше вимагають серйозних доопрацювань. Тому, щоб уникнути подібних ситуацій, краще відразу звернутися до фахівців. Завдяки нашим експертним знанням в області контролю витрат і будівництва, ми зможемо направити рішення і перетворити проект в конструктивну реальність. Ми, також, повернувшись до планування, допоможемо отримати дозвіл на будівництво, щоб виправдати надії й очікування клієнта.