burger menu

Про компанію

Які завдання вирішують компанії з будівництва у Львові

Житлова промисловість - це складна система продуктів, вироблених будівельними компаніями, в яких використовуються різноманітні методи спорудження на місцях. Зростаюча інфраструктура Львова та збільшення чисельності його населення стимулює розвиток будівництва комерційних будівель, житлових будинків і торгових павільйонів. Численні завдання по формуванню сучасного вигляду міста вирішують компанії з будівництва у Львові.

Компанія з будівництва будинків у Львові – свіжий погляд на технології

Незважаючи на високу вартість будівництва в місті Львів, попит на забудову приватних будинків не падає. Крім того, капітальне будівництво, як правило, дуже довге і хвилююче. Тому багатьох приваблює можливість швидкого спорудження якісних і довговічних будівель при помірних витратах на зведення. Недарма кажуть, що попит народжує пропозицію. Такі пропозиції по забудові, заснованій на передових технологіях, а також послуги з проектування об’єктів представляє компанія «КБК Львів».

Наша фірма в сфері будівництва впевнено займає лідируючі позиції. Ми використовуємо каркасну технологію в Україні з 2012 року. Каркасні будинки – перспективний спосіб виробництва житла на місці. Це революційна інновація, оскільки вона може перетворити житло зі складного продукту в більш простий, швидкомонтований і доступний для кожного. Їх переваги в порівнянні з традиційним зведенням житла незаперечні:

 1. Більш швидке всепогодне виробництво і, отже, швидша окупність інвестицій.
 2. Низькі експлуатаційні витрати для жителів за рахунок точності, що забезпечує герметичне з’єднання компонентів і чудове розміщення ізоляції.
 3. Безпечні умови праці без необхідності працювати на величезній висоті.
 4. Поліпшення екологічних умов для суспільства за рахунок зниження відходів виробництва.

Виготовлення каркасних конструкцій також є дешевшим, ніж будівництво монолітних будівель, оскільки зведення збірних будинків стає все більш затребуваним і отримує ефект масштабу.

Будівельна компанія КБК Львів – експертність і професіоналізм

Наше підприємство – це команда, що складається з однодумців-професіоналів: архітекторів і конструкторів, виконробів і будівельників, дизайнерів і робітників різних спеціальностей. Освоєння інноваційних технологій і оптимізація процесу зведення допомагають досягати все кращих результатів. Над цим наша компанія працює постійно. Спеціалізація «КБК Львів» – будівництво каркасних будинків. Основою таких будівель є каркасні конструкції. Їх якість гарантована провідними світовими виробниками будівельних конструкцій, а для виготовлення дерев’яних елементів каркаса наша компанія застосовує кращу вітчизняну деревину.

Фахівці з проектування розроблять для замовника проект будь-якої складності і позбавлять його від необхідності втручатися в процес спорудження. Можливість внести в нього корективи або зміни присутня на будь-якому етапі проектування. Компанія виконує весь цикл робіт від проекту, оформлення документів, дозволів, і до готового об’єкта під ключ. На сайті компанії «КБК Львів» розміщені фото готових робіт, а відео та відгуки вдячних замовників розсіюють всі сумніви, пов’язані з якістю наших будівель.

Переваги будівництва будинків під ключ у Львівській області

Швидка технологія спорудження робить дуже актуальним каркасне будівництво під ключ. Ми не просто побудуємо вам будинок, але й надамо можливість через лічені місяці в нього переїхати. Об’єкти під ключ мають ряд переваг над опцією «Каркас», і ось деякі з них:

 • будівля має зовнішнє і внутрішнє оздоблення;
 • тераса облаштована;
 • всі комунікації проведені і підключені;
 • споруда надійно утеплена.

Особливості дизайну, які цінують наші клієнти

 1. Однією з найбільших переваг будівництва власного каркасного будинку є можливість спроектувати й створити будинок, який підходить вам і вашому способу життя. Ще одна з наших улюблених переваг проектів – це можливість включити у ваш новий будинок новітні стилі й тенденції.
 2. Що може бути кращим, ніж створити простір, який на 100% складається з ваших уподобань, але також знаходиться в авангарді останніх тенденцій і при цьому виглядає сучасним і стильним?
 3. Каркасні будівлі пропонують красивий характер та індивідуальність, але при цьому володіють всіма перевагами абсолютно нової споруди з індивідуальним дизайном, спеціально розробленим для вашого способу життя.
 4. Матеріали, використані в оздобленні, додають простору текстури, привносячи баланс у зовнішній вигляд і справді гармонізуючи природу й ландшафт, що оточують будинок, з внутрішнім декором.
 5. Яскраві кольори будуть популярним вибором, тому, якщо ви шукаєте сміливу заяву, яку можна було б привнести в свій новий будинок – це може стати вашим стилем. Яскраві кольори, такі як синій, червоний і навіть чорний, додадуть простору вражаючого ефекту. Нам подобається бачити, як люди додають до своїх будинків більш яскраві кольори.

Переваги каркасного будівництва будинків під ключ важливі не тільки при будівництві заміських житлових споруд. Туристам Львова потрібно зупинятися в готелях. Для відпочинку містян повинні будуватися пансіонати та спортивні комплекси. Бізнес не може обійтися без магазинів і складських приміщень. Для прихожан дуже важливо мати можливість відвідувати церкву. Тому для компанії «КБК Львів» будівництво об’єктів під ключ має пріоритетне значення.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: