burger menu

Каркасні будинки, Львів – якщо жити, то з комфортом!

Ви втомилися від вічного шуму мегаполісу, і вам хочеться в тиші провести свої вихідні? А можливо, ви вже давно мрієте про теплий, гостинний і незвичайний будинок для відпустки з компактним дизайном, який ви зможете використовувати в якості місця відпочинку для своєї родини і друзів? Тоді саме час задуматися про власний комфорт, своїми руками створити собі сприятливі умови для життя. Чому б не купити житло для постійного проживання десь далеко від галасливих вулиць, і дозволити собі жити з комфортом? Компанія «КБК Львів» має за спиною чимало вдалих проектів – барнхауси, а фрейми, модульні будинки, з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті й вибрати собі найкращі варіанти для проживання. А щоб приступити до вибору майбутнього даху над головою без сумнівів, можете прочитати відгуки клієнтів, які вже насолоджуються життям у своїх нових апартаментах.

Каркасні будинки
Каркасні будинки

Унікальні проекти каркасних будинків з компанією КБК Львів

Ми створюємо найкращі проекти каркасних будинків для постійного проживання. Так як наша компанія будує житло з різних матеріалів, на сайті можна знайти найрізноманітніші планування на будь-який смак і в будь-якій ціновій категорії: як маленький чайний будиночок, так і одноповерховий або двоповерховий проект з мансардою дешево, а також котедж з терасою, або будинки AFRAME як ідеальне місце для тихих хвилин з приголомшливим видом на море або гори, з організованою лаунж зоною під відкритим небом.

Будинок  а-фрейм відрізняється своєрідною конструкцією, що надає йому неповторний зовнішній вигляд та комфортне внутрішнє оформлення, роблячи його прекрасним вибором для відпочинку та відпочинкових будинків.

Одним з основних рис будинку афрейм є його вигляд. Він має форму трикутної призми, з високими схилами даху, що впадають до землі, та мінімалістичним фасадом, з використанням великих вікон, які забезпечують відмінний вид на природу. Це дозволяє власникам насолоджуватися великолепними панорамними видами на гори, ліси, озера або інші природні краєвиди, що оточують будинок афрейм.

Конструкція будинку “шалаш” також додає йому своєрідної привабливості. Він складається з дерев’яного каркасу, де головну роль відіграють стовпи та балки, які взаємодіють між собою, утворюючи стіни та дах будинку. Ця відкрита конструкція створює відчуття простору та повітряності всередині будинку.

Використання дерев’яної рами в поєднанні з незвичайним інтер’єром додасть будівлі особливого характеру. І навіть на невеликій ділянці землі можна створити щось неповторне. Споруди такого типу будуть ефективними і недорогими в обслуговуванні, а також матимуть архітектурну цінність в майбутньому. Такий дизайн ідеально підходить для багатьох приміщень. Для кращого уявлення про наші ідеї ви можете ознайомитися з фото побудованих об’єктів у розділах сайту або докладніше вивчити тему будівництва канадських будинків за допомогою відео на інформаційному ресурсі «YouTube».

Кращий варіант житла – каркасні будинки під ключ

Дані споруди є одними з найекономічніших та найякісніших схем будівництва дерев’яних будинків. «Каркасники» почали набирати популярність в сучасному світі, привертаючи до себе увагу своїми експлуатаційними і енергоефективними властивостями. Цей метод будівництва житла має чимало плюсів. Вибираючи проектування під ключ, отримуєте найвигідніший варіант для забудови.

Однією з головних переваг таких будинків є якісне утеплення, що забезпечує енергозбереження будівлі й дозволяє будувати такі споруди в різних кліматичних зонах з температурним діапазоном від -50 до +50 градусів. Останнім часом став також досить популярним SIP-метод створення затишного місця проживання. Завдяки цьому будівництво СІП-будинків під ключ стало більш доступним українським споживачам.

Каркасні будинки
Каркасні будинки

Каркасно-щитові будинки під ключ, доступні кожному

Не менш відомим є каркасно-щитовий метод будівництва житла. В основі будь-якої канадської будівлі лежить тверда основа з дерева з утепленням і обшивкою. Дані споруди нагадують фінське житло. Це затишні оселі середніх або маленьких розмірів, які підходять для одиночного проживання або для маленької сім’ї. У компанії «КБК Львів» ви також можете замовити фінські будівлі під ключ недорого. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами і консультантом з планування, щоб створити дизайн, який має найкращі шанси на успіх. Для реалізації проекту потрібне глибоке розуміння політики планування, історії планування ділянки та підготовка всеосяжного документа, що обґрунтовує необхідність видачі дозволу на будівництво. Ми беремо на себе весь процес для наших клієнтів, гарантуючи, що їх майбутній дім в надійних руках.

Вигідне і швидке будівництво каркасних будинків у Львівській області

Перед тим, як замовити будівництво житлового приміщення, ви все ж задаєтесь питанням: як побудувати каркасний дерев’яний будинок? На нього досить легко відповісти, адже в процесі проектування і методі створення немає нічого вкрай складного. Технологія будівництва канадського будинку досить проста в розумінні й добре освоєна нашими співробітниками:

  1. В нашій компанії є всі необхідні фахівці. Вам не доведеться шукати сторонніх виконавчих осіб окремо для кожного кроку в оформленні документів, плануванні та будівництві споруди. Всі необхідні знання вже є у фахівців компанії «КБК Львів», які проконсультують і допоможуть в будь-якому вашому питанні.
  2. Насамперед розробляється креслення майбутньої житлоплощі. Це один з основних етапів. Тут замовник може дати волю всім своїм ідеям або ж вибрати з немаленького списку вже існуючих проектів на нашому сайті.
  3. Спочатку варто визначитися з площею споруди – чи буде вона доходити до 100 кв. м. або, можливо, до 200 кв. м. Це можуть бути одноповерхові й двоповерхові будівлі. Скільки буде кімнат, якого розміру вони повинні бути. Може, це буде маленький затишний будиночок розміром 6 на 6 м або будинок для невеликої родини 8×8 м, а, можливо, котедж розміром 10×12 м. Іншими словами, варто продумати площу, кількість і розташування всіх кімнат, спираючись на людей, які проживуть там не один рік.
  4. Після розробки креслення розчищається територія під будівництво, встановлюється фундамент будівлі та облаштовується підлога. Далі проходить збірка стін, проводиться оздоблення зовні та всередині приміщення, встановлюється дах.

Отримайте більше цінної інформації про будівництво будинку своєї мрії. Докладну інструкцію з розписаною технологією будівництва за каркасною технологією завжди можна знайти в мережі інтернет на сайті «КБК Львів».

Каркасні будинки
Каркасні будинки

Прорахунок ціни на каркасні будинки у Львові

Не менш важливою складовою покупки нового житла є його ціна. Важливо мати не тільки повний комплекс послуг з проектування і будівництва, а також розраховану остаточну вартість власності. Вартість каркасного будинку для проживання розраховується, виходячи із загальної площі й матеріалів, обраних для побудови. Щоб дізнатися, скільки коштує каркасний будинок, потрібно вивчити весь пакет послуг, що надаються – наприклад, ту ж саму систему вентиляції, опалення або облаштування терас і балконів. Для детального прорахунку скористайтеся нашим калькулятором. Більш детально вивчити проекти і ціни на житло за каркасною технологією можна на нашому сайті.