burger menu

Канадські будинки у Львові – теплі й затишні

Канадська технологія будівництва будинків стає все більш популярною в Україні завдяки високій швидкості зведення і простоті в обслуговуванні. Клієнти звертаються до нас, в компанію «КБК Львів», оскільки:

  • ми використовуємо високоякісні каркаси;
  • у нас в штаті працюють архітектори, які створюють найкращі індивідуальні рішення;
  • ми використовуємо об’єднаний підхід до індивідуального проекту будинку під ключ, оскільки розуміємо, що, можливо, будуємо на все життя;
  • вам не доведеться турбуватися, що потрібно буде координувати роботу кількох третіх сторін і розбиратися у всіляких речах, про які ви нічого не знаєте.
Канадські будинки
Канадські будинки

Якщо ви дійсно хочете знайти одну компанію, яка про все подбає і подарує впевненість, необхідну для просування проекту, то ви звернулися за правильною адресою. Ми спеціалізуємося на різних технологіях, в тому числі займаємося будівництвом каркасних споруд, оскільки саме канадські каркасні будівлі сейсмостійкі, а також термостійкі й витривалі до перепадів температур.

Канадський будинок у Львівській області та його дизайн

Компанія «КБК Львів» втілює вашу мрію: купити дерев’яний будинок за канадською технологією з незвичайним і стильним дизайном. Ми побудуємо каркасне збірне житло в тому стилі, який подобається вам, але також будуть враховані всі нормативи й вимоги до безпеки.

Якщо ви володієте територією, розташованою в красивій сільській місцевості, і хочете зберегти її самобутність, то наші споруди будуть ідеальним варіантом. Вони допоможуть увічнити вашу велику сентиментальну цінність. Ми зможемо зберегти, але в той же час і поліпшити вашу ділянку, доповнивши її прекрасним будинком, який легко обслуговується. На нього не впливають вогкість, холод, а також його дуже вигідно утримувати. Іноді наші клієнти спочатку цікавляться ремонтом, але згодом розуміють, що зносити і будувати заново вигідніше з фінансової точки зору.

Енергоефективне житло за канадською технологією

Житло за каркасною технологією під ключ вигідне тим, що ви можете відразу після остаточного оздоблення переїжджати і жити в ньому. Об’єкти в канадському стилі зберігають самобутність будинку, який розташований на красивій відокремленій галявині в оточенні вікових лісів. Архітектурний дизайнер проекту створить найкраще рішення, яке буде спроектоване так, щоб підтримувати баланс краси і бути енергоефективним по максимуму.

Яка ціна будинку за канадською технологією

Ціна під ключ на каркасні будинки за канадською технологією окупається їх високою якістю та енергоефективністю. Ми покажемо вам наш процес складання бюджету та контроль витрат і завіримо, що вам не потрібен додатковий бюджет для «інших витрат». Оскільки, коли ми говоримо, що наші послуги на житло під ключ включають у себе все, ми це дійсно маємо на увазі!

Канадські будинки
Канадські будинки

Насправді будівництво житла за каркасною технологією під ключ – це найвигідніший варіант, оскільки він вирішує і закриває житлове питання. Скільки коштує фінський будинок? Ціна буде залежати від планування і самого проекту. Після завершення техніко-економічного обґрунтування, як правило, результати показують, що ми можемо реалізувати ваші очікування в рамках бюджету з усією дозвільною документацією. Якщо ви дуже завантажені способом життя і прагнете отримати послуги «під ключ» з проектування та будівництва будівлі з каркаса, повністю керовані нашою компанією, ми узгодимо деталі й приступимо до втілення мрії в життя.

Які проекти канадських будинків доступні на вибір

Проекти і ціни на каркасні будинки можуть бути абсолютно різними. Це можуть бути “типовики”, які накопичилися у нас за багато років, або ж авторський, неповторний дизайнерський проект, створений особисто за вашими індивідуальними вподобаннями. Ми впевнені, що геометрія дозволяє використовувати двір відповідно до побажань клієнта: вітальний вхід, ранковий сад і сонячний внутрішній дворик. Внутрішнє планування може бути спроектоване так, щоб велика площа була відкритою, з вражаючим центральним атріумом.

Вибираючи проекти і ціни під ключ, ви отримуєте найрозширенішу комплектацію і можливість вибрати свій індивідуальний та неповторний стиль і дизайн. Ми знаємо, як побудувати споруду з дерева так, щоб вкластися у ваш бюджет. Також ми практикуємо поетапне зведення будівлі, щоб вам було легше оплачувати будівництво. Новий будинок буде мати досить спалень, кабінет, кухню і вітальню відкритого планування з виходом на терасу з виглядом на сільську місцевість, або таке планування, яке ви побажаєте. Плани поверхів представлені у нас на сайті.

Канадські будинки
Канадські будинки

Канадські будинки під ключ у Львові на фото і відео

Дизайн повинен бути сфокусований на максимальному використанні красивих виглядів та сонячного світла, і мета полягає в тому, щоб він став казковим житлом, яке сподобається власнику і його сім’ї. Переглянувши відгуки клієнтів, а також фото– та відеогалерею, ви переконаєтеся в тому, що компанія «КБК Львів» робить усе, щоб клієнт був щасливим і задоволеним будівництвом. Житло за каркасною технологією виглядає стильно і привабливо не тільки на фотографіях, але й наживо. «КБК Львів» зробить так, що будівництво красивого, унікального будинку з дерев’яним каркасом залишить у вас тільки найприємніші враження.