burger menu

Фінські будинки

Фінські будинки відомі своєю високою якістю, затишком та енергоефективністю. Ці теплі комфортні будинки виготовляються з використанням високоякісних матеріалів, таких як дерево, що дозволяє створювати надійні та екологічно чисті споруди.
Компанія «КБК Львів» займається розробкою проектів для будівництва фінських будинків різної складності й конфігурації. Ми будуємо за каркасною технологією, особливістю якої є малі терміни зведення об'єкта. Хороша якість споруди обумовлена сучасним підходом до процесу зведення і застосуванням якісних матеріалів. Замовника приємно здивує й ціна будівництва "Під ключ"

Проекти і ціни на каркасні й модульні будівлі ми розмістили на нашому сайті. Якщо ви отримали дозвіл на будівництво для реалізації креслень, то це вимагатиме добре продуманого дизайну, сильного плану, що обґрунтовує розробку, і великого завзяття.

Фінські будинки у Львівській області цікаві для покупців

Гармонійно перегукуються з багатою природою Львівської області симпатичні дерев’яні споруди з похилим гострим дахом і величезними вікнами. Цей стиль будівель перекочував до нас із Фінляндії. Будівлі, як правило, одноповерхові або двоповерхові. Фінські дерев’яні споруди зводять на легкому фундаменті. Основа конструкції – дерев’яний каркас. Утеплення зроблене з якісних матеріалів. Дерев’яна обшивка будівлі забезпечує її екологічність і підкреслює природну естетику. Великі вікна пропускають багато світла. В будинку тепло і комфортно. Проживання та обслуговування обходяться недорого. Будівництво фінського житла привертає до себе підвищену увагу останнім часом. Стає все більше охочих купити котедж у Львівській області в скандинавському стилі.

Коли наші клієнти приходять до нас із садовою ділянкою і хочуть побудувати індивідуальний і простий будинок з незвичайною стилістикою та великою кількістю натурального дерева, щоб створити теплу домашню атмосферу для своєї сім’ї, то, швидше за все, ми запропонуємо їм скандинавський варіант.

Готові проекти фінських будинків

Для прийняття рішення про придбання житла не буде зайвим ознайомитися з плануванням і цінами на модульні споруди. Фото побудованих об’єктів розміщені на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо ретельно розроблені проекти одноповерхових або двоповерхових каркасних об’єктів. Це можуть бути:

  • заміські котеджі й дачні будиночки;
  • господарські будівлі різного призначення;
  • сауни, гаражі;
  • придорожні готелі.

Якщо у замовника виникне бажання внести поправки в обрані ним готові креслення, співробітники компанії «КБК Львів» внесуть всі необхідні корективи.

Фінські будинки під ключ у Львові вигідні

Планування скандинавських споруд, які розробляє наша компанія, продумані до дрібниць. Купивши у нас креслення, ви можете сміливо приступати до зведення будівлі. Найбільш виграшним буде варіант, якщо ми побудуємо вам житло за фінською технологією під ключ. У вас не буде необхідності проводити на будівництві свої вихідні дні. Ми позбавимо вас від біганини по будівельних магазинах та від нервування з будівельниками. Пройде зовсім небагато часу, і ви зможете оселитися у готовому затишному будинку. Проаналізувавши і порівнявши ціни на будівництво під ключ з витратами на самостійне будівництво, ви переконаєтеся, що це розумна ціна за ваш спокій.

Послуги під ключ означають, що клієнт дійсно насолоджується спорудженням житла мрії. Ви берете участь у всіх приємних моментах, знаючи, що ми подбаємо про всі стресові моменти! «Під ключ» означає, що у вас є надійні помічники, які будуть дбати про вас протягом усього процесу. Але якщо клієнт дійсно хоче брати участь у всіх процесах прийняття рішень і не збирається залишатися в стороні від процесу зведення, ми не будемо проти. Команда працює протягом усього проекту, від ранніх стадій проектування до самого завершення. Ми створимо прекрасну будівлю з дерев’яним каркасом.

Актуальні ціни на фінські каркасні будинки і професіоналізм КБК Львів

Будівництво фінських каркасних споруд обходиться без великих витрат на облаштування фундаменту – витрата матеріалів невелика і немає необхідності застосовувати важку техніку. Зі збіркою дерев’яного каркаса справляються кілька людей. Роботи з утеплення та оздоблення будівлі не займають багато часу. Добре відпрацьована технологія позбавляє від нераціонального використання дорогих матеріалів. Таким чином, ціна на каркасні споруди вигідно відрізняється від ціни капітального будівництва і робить проекти в фінському стилі дуже привабливими для замовників.

Люди приступають до самостійної реалізації креслень, вважаючи, що їх бюджет розумний, але надії часто розбиваються після того, як вони витратили гроші на отримання дозволу на будівництво. Ми проведемо вас через весь процес від початку до кінця, зосередимося на контролі витрат, і ви з самого початку дізнаєтеся, скільки буде коштувати об’єкт, виходячи з реалістичних цифр.

Житло за фінською технологією – комфорт і краса

Як би далеко від цивілізації ви не забралися, самодостатні каркасні будиночки нададуть вам всі умови для комфортного проживання незалежно від пори року. Наша команда архітекторів любить залучати клієнтів до процесу проектування, і каркасні споруди – не виняток. Чому може бути велика різниця у вартості? Наприклад, якщо дизайн будівлі значно складніший, тобто містить підвал і побудований за набагато вищими технічними вимогами, то, відповідно, і вартість буде вищою за стандартну.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: