burger menu

Комерційні та промислові об`єкти

Швидкомонтовані будівлі за каркасною технологією вважаються найкращим рішенням, що дозволяє зводити об'єкти комерційної нерухомості з мінімальними часовими й фінансовими витратами. «КБК Львів» є лідером у будівництві будинків за канадською технологією в Україні. Всі елементи домокомплектів виготовлені з натуральної деревини, що робить наші споруди безпечними і екологічно чистими. Всі подробиці про методику нашої роботи, її особливості та інші комерційні пропозиції на будівництво об'єктів ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту.

Побудовані таким чином споруди відрізняються високим рівнем:

 • тепло- і звукоізоляції, завдяки товщині панелей, яка прирівнюється до 1,5 м цегляної кладки;
 • вогнестійкості, так як всі дерев’яні деталі просочуються спеціальними вогнетривкими біостійкими складами;
 • стійкості до цвілі, грибків і бактерій;
 • морозостійкості.

Архітектурне розмаїття при будівництві комерційних будівель

Звернувшись до досвідчених фахівців нашої фірми, ви зможете підібрати проект енергоефективного каркасника від економ-варіанту – до будівель еліт-класу. Ми займаємося будівництвом готелів, пансіонатів, ресторанів, банкетних залів та іншої бізнес-нерухомості. При їх зведенні ми приділяємо особливу увагу ергономічності, міцності й надійності конструкції, щоб виконувати всі встановлені норми і правила. На нашому веб-сайті ви можете завантажити безкоштовний чек-лист, в якому знайдете відповіді на питання: як отримати дозвіл на будівництво комерційного об’єкту, скільки це буде коштувати і які документи необхідні.

Від чого залежить ціна будівництва будівель у Львові

Наших замовників часто цікавить питання, як побудувати споруди для комерції та скільки грошей на це знадобиться. Остаточна вартість об’єкта стане відомою тільки після складання розрахунково-бюджетного кошторису. Але основними факторами, що впливають на розцінки, стають:

 1. Архітектурна розробка.
 2. Вибрані матеріали.
 3. Форма даху.
 4. Кількість поверхів, дверей і вікон.
 5. Підведення комунікацій.
 6. Внутрішнє і фасадне оздоблення.

Дозвіл на будівництво комерційних об’єктів під ключ: що важливо враховувати?

Що таке дозвіл на забудову і що з його допомогою досягається? Ескізний дозвіл на забудову корисний там, де принцип зведення комерційної нерухомості на ділянці ще не встановлено. Якщо дозвіл на планування буде наданий, він повинен супроводжуватися повною заявою. Це форма згоди на планування, на яку ми зможемо обпертися при будівництві нового будинку на замовлення на ділянці. Вам можуть відмовити, якщо на ділянці ще немає житлового будинку і планування виходить за рамки встановлених меж забудови. Отримання дозволу – обов’язкова умова, коли ви хочете встановити принцип спорудження нового будинку на ділянці, перш ніж вкладати кошти в дизайн на замовлення.

Оскільки метою дозволу на планування є встановлення принципу, воно майже повністю стосується політики планування і має дуже мало спільного з дизайном будинку. Зазвичай все, що потрібно, – це дуже простий план ділянки із зазначенням приблизного розміру будинку і його місця розташування. Однак визначення розміру та місця розташування також важливі, щоб максимізувати шанси на отримання дозволу на планування, – ось де потрібні знання політики планування. Крім того, ми будемо підтримувати загальний додаток з документом, в якому викладається випадок затвердження дозволу. Оскільки план іноді використовується як перший крок, коли політика планування протиставляється зведенню новобудови, наявність широких знань про політику планування має вирішальне значення для висування найкращого варіанту.

Перевага подачі заявки на дозвіл заздалегідь полягає в тому, що вам не потрібно витрачати гроші на розробку детального проекту, перш ніж ви дізнаєтеся, які ваші шанси отримати повний дозвіл на планування. Якщо воно буде схвалене, то це виправдає початок створення ескізу для забудови, тобто ваші шанси на успіх досить високі. Тому важливо інвестувати на користь переконливого аргументу для майбутньої забудови. Інвестиції в будівництво комерційних споруд у Львівській області – це один з гарантованих рентабельних і виграшних способів отримати чималий дохід. При проектуванні та в ході всіх етапів робіт ми прислухаємося до будь-яких побажань наших клієнтів щодо планування приміщень і їх оформлення. Наша команда враховує специфіку та призначення кожної окремої будівлі, не забуваючи про гармонійне поєднання з навколишнім ландшафтом та інфраструктурою.

У компанії «КБК Львів» ви зможете замовити промислові об’єкти під ключ у Львові за доступною і прийнятною вартістю. Наше готове рішення дає вам знання і досвід команди експертів, але ми ніколи не забуваємо, що це ваша збірка. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами протягом усього процесу, щоб гарантувати, що ви повністю залучені на кожному етапі шляху. Довіртеся нам, і ми вас не підведемо!

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: