burger menu

Модульні будинки Львів – що в них привабливого?

Коли справа доходить до купівлі будинку, галузь нерухомості сповнена варіантів. Якщо ви збираєтеся купити житло або побудувати його, можливо, ви знаєте, що збірні будівлі – популярний варіант. Простіше кажучи, швидкомонтовані споруди складаються із секцій. Багато з нас в дитинстві захоплювалися грою в конструктор, коли з різних деталей і модулів буквально на очах з’являвся житловий будинок. У дитячій грі будівництво йшло швидко, але всі будови виявлялися ненадійними. Принцип швидкомонтованого конструювання знайшов застосування і в будівництві.

Модульні будинки
Модульні будинки

Цей метод залишається швидким, як і раніше, але всі конструкції, на відміну від іграшкових, надійні й довговічні. У збірному будівництві житла використовують готові окремі модулі, з яких збирають будівлю. При цьому виходить стаціонарна і одночасно високомобільна конструкція. Особливості та переваги швидкомонтованого будівництва:

 1. Терміни зведення будівлі мінімальні.
 2. Ціна будівництва значно нижча, ніж вартість капітальної будівлі.
 3. Конструкції можна встановлювати на будь-якому рельєфі.
 4. Широкий діапазон функціонального застосування швидкомонтованих конструкцій.

Швидкомонтовані будівлі також відомі як будинки заводського спорудження, збірні споруди або будівлі системної побудови. Все більше і більше серед покупців зростає інтерес до збірного житла. Це пов’язано з тим, що “модульники” пропонують гнучкість для зміни і створення індивідуальних планів поверхів, а також всі сучасні зручності, функції та стилі дизайну, які очікуються і від традиційних будинків.

Модульні будинки у Львівській області: особливості та переваги

Технології швидкого будівництва виявилися актуальними. Важливо, щоб швидкість спорудження будівлі не виключала його високої якості. Компанія «КБК Львів» дотримується цих принципів, тому в багатьох областях України успішно реалізує проекти під ключ. Запит на збірні конструкції є і у Львівській області. Причому ціна доставки готових блоків до місця їх побудови та встановлення у Львові і області нижча, ніж при транспортуванні їх на більш далекі відстані. Це знижує вартість швидкомонтованої споруди.

Чому варто вибрати «КБК Львів»?

 • Ми тісно співпрацюємо з клієнтом, щоб реалізувати життєздатний проект, який відповідає всім аспектам завдання. Хоча будівництво довговічного житла є ключовим фактором, вивчаються переваги та геологія території, а також перспектива простого продажу його на відкритому ринку.
 • Ми створюємо індивідуальні будівлі, призначені для задоволення мінливих потреб, а також можемо використовувати типові проекти, адаптувавши їх під поточні потреби, особливо якщо клієнт нічого не хоче змінювати. Це допоможе забезпечити своєчасну реалізацію проекту, а також дасть фінансові вигоди від будівництва.

На даний час ми розробили сучасний і послідовний дизайн, який пропонує стриману привабливість і вау-фактор, зберігаючи при цьому атмосферу і характер сусідніх будинків та віддаючи їм належне.

Які бувають проекти модульних будинків

Просторий і світлий або маленький і теплий, в якому поєднуються традиційний та сучасний стилі всередині й зовні – ознайомитися з модульним будівництвом споруд різної функціональності можна на сайті компанії КБК Львів. Це можуть бути:

 1. Модульний міні-будинок для невеликої дачної ділянки.
 2. Житлові споруди для постійного проживання.
 3. Офісні та складські приміщення.
 4. Торгові павільйони та інше.

Вже знайшли ділянку в ідеальному місці, але хотіли б побудувати нове житло або бізнес-будівлю, так як нинішнє непривабливе й неефективне? А можливо ділянка дуже вузька і знаходиться в заповідній зоні виняткової природної краси? Для нас і наших клієнтів не перешкода спроектувати сучасну компактну будівлю відкритого планування, а також з’єднати внутрішній і зовнішній простір між собою. На фото можна побачити готові креслення збірних конструкцій. Багато з них були успішно втілені в життя.

Наші фахівці подбали про те, щоб всі креслення були продумані до дрібниць і на жодному етапі нічого не було упущено, а готове житло повністю відповідало своєму цільовому призначенню і вимогам замовника. Для цього в більшості випадків ми виконуємо збірку швидкомонтованих будівель безпосередньо на ділянці з урахуванням її особливостей. Отримати уявлення про якість нашої роботи вам допоможуть відгуки клієнтів на сайті «КБК Львів». Там же можна знайти попередні проекти і ціни на модульні споруди. Звичайно, при виборі проекту ви можете внести свої зміни або взагалі замовити індивідуальний проект. За бажанням замовника він може бути різної наповненості:

 • Приміщення може складатися з одного каркаса або бути виконаним під ключ.
 • Будівля може бути з внутрішнім та зовнішнім оздобленням або без нього.
 • Комунікації можуть бути встановлені або відсутні.
Модульні будинки
Модульні будинки

Ці фактори впливають на ціну модульного житла. Пам’ятайте, що сучасний “модульник” пропонує стільки ж, якщо не більше, свободи і надбудов, що й традиційна споруда. Підготовка на заводі – це не шкода, а одна з найбільших переваг швидкомонтованої конструкції!

Модульний будинок для проживання під ключ – чим він хороший?

Ви шукаєте житлові приватні будинки недорого? Рішення купити модульне житло буде правильним. Якщо ви хочете купити нову збірну будівлю, вам слід знати, чого очікувати, коли мова йде про ціну. Деякі фактори, які слід враховувати, – це базова ціна, вартість надбудови, а також збори, пов’язані з доставкою, установкою, дозволами і т. д. Вибравши у нас потрібний вам проект під ключ, ви дуже скоро почнете користуватися вашим новим будинком. Навіть мінімальна комплектація швидкомонтованої споруди міститиме все необхідне для комфорту.

Як можна модифікувати модульні будинки для постійного проживання

Без великих додаткових капітальних вкладень може бути зроблене перепланування, збільшена площа будівлі, проведене опалення. І затишок при цьому не постраждає. У таких випадках допоможуть проекти збірних споруд для постійного проживання, виконані в різній стилістиці. Комусь підійде просторе житло в стилі барн для постійного проживання, хтось віддасть перевагу хай-теку або модерну, а комусь буде затишно в класиці. На сайті нашої компанії є з чого вибирати.

Модульні будинки під ключ у Львові від компанії КБК Львів

З розвитком інфраструктури міст популярності набувають каркасні будинки і збірні конструкції. Львів не є винятком. Ці швидкомонтовані й мобільні споруди легко впроваджуються в архітектуру міста. А можливість швидкого монтажу й демонтажу дозволяє їх багаторазове використання у різних місцях і умовах.

Ви можете бути впевнені, що фасад буде гармоніювати з сусідніми особняками, оскільки ми створимо красиво оформлений фасад, який доповнює традиційний стиль і естетику села чи міста. Кінцевий дизайн є приголомшливою світлою і просторою, або ж малогабаритною будовою з прекрасним виглядом, де наші клієнти можуть жити, відпочивати і насолоджуватися прекрасними природними околицями, або ж вести свій бізнес-проект.