burger menu

Будівництво котеджів під ключ Львів. Що саме входить в цю функцію

Обираючи будівництво під ключ у Львові, клієнт розраховує оселитися в повністю облаштований будинок. Не добудовувати самостійно, витрачати додаткові кошти. Бо сама купівля ділянки та будинку вже передбачає не малий вклад. А отримати недобудову і черговий затягнутий ремонт — зовсім не той результат. Далі, ми детально опишемо будівництво каркасних будинків у Львові. Від вибору або створення індивідуального проекту до озеленення території та вʼїзду.

Процес будівництва каркасної технології

У порівнянні останніх 20 років обирають саме каркасні будинки. Вони затишні й економічні. Екологічні до природи, та витримують складні кліматичні умови. А головне, будинок не потрібно чекати декілька років та тричі переплачувати. Заселитися можна вже за 3 місяці, з моменту підписання договору. Але чому так швидко і як відбувається будівництво будинків під ключ у Львові? Розберемо поетапно.

 • Планування та проєктування.

Можна обрати готовий вже прорахований варіант у “КБК Львів”. Або розробити індивідуально з командою професійних архітекторів та інженерів. Визначаються розміри будинку, кількість поверхів та кімнат. Енергоефективні вікна та двері, для майбутньої економії на ресурсах. Розраховуються матеріали та витрати на них.

 • Підготовчі роботи.

На цьому етапі підготовлюють територію під будівництво. Очищення місцевості від дерев, кущів, каменів та іншого сміття. Додатково проводиться розміщення електричних та водопровідних ліній. Прокладається дренаж.

 • Встановлення фундаменту.

Це може бути бетонний фундамент або бетонні стовпи. Від правильності встановлення залежить наскільки буде міцним будинок під ключ у Львові.

 • Монтаж каркаса.

Конструкція складається зі стійок, балок, та крокв. Матеріали привозяться на ділянку та заздалегідь підготовлену основу. Збираються на місті за допомогою зʼєднувальних елементів. Дерево на каркас ми використовуємо з Карпатських пиломатеріалів. Тому екологічність будинку забезпечується з самого будівництва.

 • Монтаж покрівлі.

Покрівельні матеріали можуть бути різних типів та якості. Найбільш поширеними є: металочерепиця, профнастил, м’яка покрівля, черепиця. Установлюються кроквяні системи. Вони служать опорою для покрівельних матеріалів. Після, встановлюється водостічна система. Обробляються кінцівки дерев’яних елементів будівлі спеціальними засобами. Які в майбутньому захистять від вологи та грибків.

 • Утеплення.

Будівництво будинків у Львові обовʼязково прокладається утеплювачем. Задля підвищення енергоефективності споруди. Стіни утеплюються мінеральною ватою або пінополістиролом. В залежності від кліматичних умов, можливо у два шари. В підлогу встановлюється функція підігріву.

 • Комунікації.

Для комфортного проживання у будинку прокладаються мережі. Каналізація, водопостачання, електропостачання, фільтрація води. Система опалення та кондиціювання. Очищення та оновлення повітря. Плануючи будівництво під ключ ціна у Львові може піднятися через додаткові послуги. А саме: покращення мобільного зв’язку, прокладання мереж інтернету, WiFi, телебачення.

 • Внутрішні роботи.

Залежить від того, який ремонт ви хочете отримати у результаті. Зазвичай проводиться штукатурка стін, фарбування, оздоблення підлоги. Різьблені роботи по дереву.

 • Меблювання.

На будівництво котеджів у Львові ціни міняються в залежності від рівня зручностей. Тут: встановлення сантехніки та кухонних меблів. Також відразу можна замовити люстри, для подальшого освітлення. Провести загальне декорування будинку.

 • Озеленення.

По майданчику висаджуються дерева, квіти, кущі. Декоратори та флористи роблять композицію.

Будинок готовий до заселення. Це складна робота великої команди працівників. Але компанія “КБК Львів” справляється вже 13 років, і досконало знає весь процес. Тому довірившись нам, ви отримаєте все це всього за 3-4 місяці. Від вас потрібно бажання та ідея, а з нас повне втілення!

Ціноутворення будинку під ключ

Побудувати котедж у Львові, не обов’язково варто обирати дорогий будинок. Бо саме каркасна технологія легка, і не потребує дорогого, вантажопідіймального фундаменту. Можна обійтись без великої ділянки. Є багато компактних стилів та проєктів у компанії “КБК Львів”. Ціна будівництва будинків під ключ у Львові починається з 700$ за м2. Та залежить від комфортності та облаштування, які ви оберете. Детальніше можна подивитися на нашому сайті у розділі «Проєкти». Там все вже докладно прораховано.

Будинок можна буквально перенести на ділянку у справжньому вигляді за пару місяців. А якщо ви бажаєте розробити унікальний будинок, який ви уявляли. Наші менеджери та зручний застосунок «калькулятор» прорахують ціну на будівництво будинків у Львові. Звертайтесь вже зараз і починайте відлік до заселення на тижні!

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: