burger menu

Будівництво барнхаусів у Львові за доступною ціною

Головні переваги каркасних дачних будинків у стилі Барнхаус — це комфорт, практичність та велика площа. Такі будови стали особливо популярними у Західній Європі наприкінці XX і на початку XXI століття — тепер цей тренд дістався й України. Наша компанія пропонує своїм клієнтам купити каркасні Barn House у Львові з оперативним зведенням конструкції на вибраній земельній ділянці. Будівництво будинку не займе більше 2-3 тижнів, а його ціна вас приємно здивує.

Особливості будинків у стилі Barnhouse

Стиль барнхаус увібрав у себе риси наступних напрямів:

 • лофт з функціональними спорудами, вільним простором та індустріальними характеристиками;
 • біо-тек, який наближений до природних умов проживання. Облаштування таких будівель спрямоване на єдність із природою;
 • мінімалізм з простими і строгими лініями, а також натуральними оздоблювальними матеріалами.

Модульні будинки барнхаус гармонійно виглядатимуть в оточенні зелених насаджень. У них зможуть комфортно перебувати як сім’ї з маленькими дітьми, так і люди похилого віку, яких приваблює відокремлена атмосфера та віддаленість від міської метушні. Наші архітектори пропонують замовникам два основні варіанти реалізації проекту — європейський та американський. Для «європи» характерна одноповерхова споруда та двосхилий дах із гострим кутом нахилу. Американська технологія передбачає зведення двоповерхових будинків з чотирисхилою покрівлею та яскраво забарвленими стінами.

Особливості конструкції

Ключова особливість каркасних будинків, побудованих за проектом Барнхаус — прості геометричні форми. Будова виглядає стильно, але, водночас, лаконічно та стримано. У сучасних конструкціях дах плавно переходить у стіну, імітуючи єдину цілісну споруду. У якості основного матеріалу для будівництва таких будинків використовується натуральна деревина. Для обшивки поверхонь — дерев’яні планки. Такі елементи добре підкреслюють цей архітектурний напрямок, роблячи оформлення конструкції естетичним та унікальним. До відмінних рис Barnhouse також відносяться:

 • високі стелі, просторі та світлі приміщення;
 • великі вхідні двері;
 • панорамне скління;
 • прилеглі тераси відкритого типу;
 • наявність додаткових споруд на території — лазня, сауна, гараж тощо.

Якщо ви вирішили побудувати барнхаус, то знайте, що всередині такої споруди зберігається простота та просторість. Однак навіть незважаючи на наявність рис мінімалізму, у будинках подібної конструкції передбачені всі зручності для комфортного проживання.

Переваги будівництва будинку в стилі барнхаус за каркасною технологією

До плюсів будівництва будинку в стилі барнхаус у Львові відносять:

 • прийнятну ціну, що пояснюється простотою архітектурного стилю;
 • швидкий монтаж конструкції, що дозволяє господарям заселитися до будинку вже за кілька місяців після укладання договору з будівельною фірмою;
 • наявність панорамних вікон, завдяки чому забезпечується гарне освітлення всередині приміщення;
 • використання опорних стовпів з горизонтальними балками, які надають конструкції високу міцність та надійність;
 • великий каталог проектів приватних будинків.

Але основною перевагою таких будов, яку зможуть оцінити справжні шанувальники даного стилю, є поєднання різних емоцій та відчуттів — свободи та безмежності, несхожості ні з чим іншим.

Переваги будівництва будинків у стилі барнхаус від «КБК Львів»

Якщо ви завжди мріяли про свій стильний сільський будиночок, але не готові були жертвувати комфортом і сучасним дизайном, то стиль барнхаус дозволить втілити ваші мрії в реальність. Щоб готовий будинок не розчарував і відповідав усім нормам та стандартам, його потрібно будувати за заздалегідь розробленим проектом, до якого буде включена кожна деталь. Це дозволить уникнути серйозних помилок та додаткових фінансових витрат на їхнє усунення. Саме тому проведення будівельних робіт варто довіряти перевіреним підрядникам із великим досвідом реалізації подібних проектів.

Компанія «КБК Львів» пропонує ознайомитись з уже готовими проектами будинків у стилі «барнхаус», які вже адаптовані під основні потреби та побажання замовників. Якщо серед готових проектів не знайшовся слушний варіант, можна замовити авторське планування. Ціна барнхауса у такому разі розраховується індивідуально для кожного замовника з урахуванням його запитів та очікувань. Також вартість залежатиме від габаритів будинку, кількості поверхів, обраного для облицювання матеріалу, бажаної архітектури та дизайну. Будівництво барнхаусів у Львові за доступною ціною — це лише «КБК Львів».

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: