burger menu

Чи варто розпочинати будівництво будинку у Львові

Квартира чи заміський будинок - питання, яке задає собі кожна людина, котра вирішила придбати житло. Більшість людей схиляється до будівництва котеджу, адже це чудова можливість більше часу проводити на свіжому повітрі, особливо в теплий період.

Вибір також зумовлений такими перевагами приватного житла, як:

 • Велика площа. Забудьте про мініатюрну кухню і санвузол, площа якого не дозволяє розмістити ванну. Заміський котедж дозволяє збудувати кімнати саме того розміру, який вам потрібен.
 • Земельна ділянка. Разом із котеджем ви отримуєте власну ділянку землі, на якій можна розвести сад чи город, викопати басейн, побудувати лазню чи організувати зручну зону відпочинку.
 • Можливість розширення житлової площі. Навіть якщо ваш котедж уже збудований, його завжди можна розширити завдяки спорудженню тераси, мансарди чи гаража.
 • Домашні тварини. Заміське житло дозволяє завести велику собаку і дати притулок кішці, завести кроликів або інших тварин – місця вистачить на всіх.
 • Автономне опалення. Власна опалювальна система дозволяє не мерзнути в вогкі осінні дні, коли опалення ще не ввімкнули. Також ви не перегріватиметесь у спекотні весняні дні, коли опалювальний сезон ще не закінчився.

Будівництво будинків під ключ: своїми руками чи через фірму

Прийнявши рішення про будівництво котеджу, більшість людей постає перед вибором – зводити будівлю своїми руками чи звернутися за допомогою до фахівців. До самостійного проведення робіт рекомендується приступати, тільки якщо ви маєте досвід у будівельній сфері й уже звели мінімум один котедж. Також будівництво своїми руками може розтягнутися на роки, тоді як співробітники будівельної компанії «КБК Львів» зведуть за канадською технологією житло під ключ за 90 – 120 днів.

Готові проекти для будівництва будинків

Як купити котедж? Звернувшись до будівельної компанії «КБК Львів». Своїм клієнтам ми пропонуємо індивідуальні та типові планування для будівництва житлового будинку. Ми розробляємо проекти будівель із бруса, цегли, газобетону, пінобетону або черепашника. Останнім часом дедалі більше замовників обирає канадську технологію зведення. Кожен типовий проект для будівництва житла, представлений на сайті, створено з урахуванням побажань сучасних сімей та будівельних норм. Якщо ви зробите вибір на користь готового креслення, будьте впевнені, що за потреби наші співробітники внесуть до нього потрібні зміни. Однак у разі внесення радикальних коригувань типовий проект набуде статусу індивідуального.

Плюси будівництва каркасних будинків у Львівській області

Кожного замовника хвилює питання, скільки коштує будівництво заміського котеджу. Якщо ви хочете придбати довговічну та надійну будівлю за розумною ціною, рекомендуємо звернути увагу на канадську технологію будівництва. Аналогічні за площею та виглядом каркасна, пінобетонна та цегляна споруди коштуватимуть по-різному. Доступна вартість – не єдина перевага будівель, збудованих за канадською методикою. До них також можна зарахувати:

 • Міцність та надійність. Каркасна технологія недарма користується великою популярністю в Америці та Європі – правильно збудовані споруди не бояться злив, ураганного вітру та землетрусів.
 • Будувати можна будь-якої пори року. Основна вимога – температура повітря від -15 градусів та сухі будівельні матеріали.
 • Невелика вага будматеріалів. Відносно легкі стіни дозволяють використовувати полегшені види фундаменту. Завдяки цій особливості в процесі будівництва не потрібне застосування спеціального обладнання.
 • Енергоефективність. Грамотно побудований котедж допоможе зберегти приємну прохолоду влітку та тепло взимку.

Вартість будівництва приватних дерев’яних будинків у Львові

Неможливо швидко назвати точну вартість зведення дерев’яних будівель, адже для цього необхідно провести попередні розрахунки. Якщо ви хочете дізнатись вартість прямо зараз – скористайтесь калькулятором будівництва на нашому офіційному сайті. Тут же ви можете знайти й ціну за 1 м2.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: