burger menu

Канадські будинки на замовлення у Львові – в чому їхня популярність

Сьогодні каркасні будівлі набирають стрімкої популярності, що не дивно, адже вони характеризуються як зручні, демократичні та швидкомонтовані. І це справді так. Будинок, побудований за канадською технологією, стане комфортним для кожного члена сім'ї, потішить своїм привабливим зовнішнім виглядом і надійно захистить від лютих морозів.

Каркасні будинки на замовлення під ключ: позитивні сторони

Компанія «КБК Львів» зводить за канадською технологією енергоефективні будівлі, що дозволяють суттєво скоротити витрати на опалення у зимовий період. Це не єдина перевага каркасних споруд, до них також можна зарахувати:

 1. Високу якість деревини. Ми обробляємо масив дерева на власному виробництві, використовуючи високоякісне просочення. Тому отриманий матеріал не цвіте, не гниє і не схильний до швидкого займання.
 2. Швидкість будівництва. Підписавши договір на зведення котеджу за канадською технологією сьогодні, вже за кілька місяців ви станете щасливим власником теплого та затишного житла.
 3. Відносно легкі матеріали. Під час будівництва будівлі за каркасною технологією використовуються матеріали з невеликою вагою, що дозволяє обходитися фізичною силою.
 4. Можливість цілорічного будівництва. До зведення дерев’яного житла можна приступити при температурі повітря не нижче -15° C. Єдине обмеження – матеріал повинен бути сухим.

Особливості будівництва каркасних будинків у стилі барнхауз

Зараз багато наших клієнтів віддають перевагу проектам барнхауз. Англійське слово «barn» у перекладі означає комора, склад, сарай. Вже з назви стає зрозуміло, що споруда у стилі барнхаус відрізняється аскетизмом як зовні, так і всередині. До особливостей будівлі у стилі barnhouse можна зарахувати:

 • Стійку прямокутну форму без надлишків, адже головною відмінністю барнхауса є повна відсутність декоративних елементів в екстер’єрі.
 • Відкриті тераси, виготовлені з деревини, що примикають до споруди.
 • Великі вхідні двері – одно- або двостулкові, й великі вікна, що пропускають багато світла.
 • Високі стелі, які додають кімнатам додаткового простору.

Будівлі у стилі барнхаус мають великий потенціал. При професійному поході до проектування подібна споруда буде гармонійно виглядати як у межах міста, так і в елітному котеджному селищі. Процес будівництва barnhouse здається простим, проте цей архітектурний стиль має свої «підводні камені», про які відомо виключно професіоналам. Тому рекомендується довірити будівництво житла професійним будівельникам, які працюють у компанії «КБК Львів». Наші співробітники мають за плечима великий досвід роботи та будують будинки з деревини високої якості та естетичного вигляду.

Як замовити проекти будинків у Львові

Багатьох непокоїть питання, як замовити будівництво житла за канадською технологією. Компанія «КБК Львів» пропонує своїм клієнтам як розробку одноповерхових та двоповерхових проектів на замовлення, так і готові рішення. Ви можете завантажити безкоштовно каталог наших проектів на сайті для детального ознайомлення з найкращими пропозиціями.

Вартість будівництва будинків на замовлення у Львівській області

Всіх без винятку клієнтів насамперед хвилює питання, скільки коштує замовити котедж. Швидко дати точну відповідь неможливо, адже потрібно провести розрахунки. Ви можете зробити це як самостійно, скориставшись розрахунком ціни онлайн, так і безпосередньо звернутися до співробітників нашої компанії. Ми з упевненістю можемо сказати, що будівництво будинку з дерева коштуватиме набагато дешевше, ніж зведення аналогічної будівлі з цегли або бетону, піно- або газоблоків. Бажаєте переконатися? Ціна за метр квадратний вказана у відповідному розділі на нашому сайті. Порівняно низька вартість каркасного будівництва обумовлена такими моментами:

 1. Використанням деревини, вирощеної в Україні. Якість матеріалу не поступається закордонним аналогам, тоді як ціна нижча на 30-45 %.
 2. Відсутністю гострої потреби в експлуатації спеціальної будівельної техніки.
 3. Застосуванням полегшених видів фундаменту.
 4. Швидким зведенням будівлі будь-якої складності за допомогою невеликої бригади будівельників.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: