burger menu

Будинки в стилі модерн у Львові: поєднання класики й сучасності

Будівлі, виконані в стилі modern, для багатьох здаються втіленням виключно новаторських архітектурних розробок. Насправді ж в них простежуються і класичні усталені традиції. Споруди відрізняються простотою, легкістю, красою і максимальною функціональністю. Батьківщиною архітектурного стилю є Франція, а назва напряму в нашому розумінні звучить як «нове мистецтво». Виникло воно в результаті глобальних змін, що відбувалися в Європі в кінці 19 – на початку 20 століття, які торкнулися різних аспектів життєдіяльності, в тому числі й оформлення фасадів будівель.

Сучасні будинки в стилі модерн під ключ: особливості будівель

Основними ідеями напрямку є прихильність до природних плавних ліній, відсутність ламаних кутів і прямих різких ліній, поєднання в конструкціях скла та металу і присутність дерев’яних елементів. У будівлях практично немає прямих кутів, фасади та інтер’єри переважно виконуються в ніжних відтінках, а також можуть бути доповнені декоративними елементами в області дверей, вікон і балконів. Дверні отвори і виходи на балкони і лоджії часто оформляються арками, а самі майданчики також можуть згинатися або нагадувати багатокутник.

Особливості модерну роблять дерев’яні приватні будівлі під ключ привабливими, виразними і не дають їм загубитися на фоні природи та інших будівель. Такі споруди добре виглядають на сільських вулицях і околицях міст, в оточенні лісів і на тлі водойм. Modern ідеальний як для просторих особняків, так і для невеликих скромних будиночків – у будь-якому випадку можуть бути підібрані свої планування і дизайн.

Проекти будинків у стилі модерн

Багатогранність даного архітектурного напрямку дозволяє створювати споруди різної складності. Кожне типове рішення, представлене на нашому сайті, відрізняється індивідуальністю. При створенні планувань конструктори компанії:

 • використовують технічні новинки в конструкціях і матеріалах;
 • раціонально підходять до функціональності планування будівель.

Тому як красиві маленькі планування в стилі modern, так і великі будівлі не тільки мають відповідний ефектний вигляд, але й комфортні в плані експлуатації. Якщо вас з якоїсь причини не влаштовують готові дизайни споруд, архітектори «КБК Львів» створять індивідуальні проекти в стилі модерн і хай-тек. Для цього достатньо звернутися до нас за вказаними контактами і розповісти, яким ви бачите власне житло.

Одноповерховий або двоповерховий будинок на замовлення може бути виконаний з різних видів матеріалів. Але з урахуванням власного досвіду і відгуків наших клієнтів ми можемо стверджувати, що ідеальним варіантом для будівництва житла напрямку модерн є каркасна технологія. Вибравши її, ви не тільки швидко заселитесь у власний будинок. Він коштуватиме дешевше, ніж при виборі інших методик, і додатково дозволить економити при проживанні.

Ціна будівництва в стилі модерн у Львівській області

Будівництво споруд у стилі модерн в Україні виконується з різних матеріалів і має масу інших особливостей, тому, перш ніж прораховувати підсумкову вартість, слід визначитися:

 • чи буде це заміський дерев’яний котедж або ж будинок з цегли чи газобетону;
 • його площа становитиме до 100 квадратів чи більше;
 • сім’ї буде комфортно проживати в одноповерховій будівлі, з двома рівнями чи мансардного типу;
 • які особливості будуть відрізняти ваше житло від інших будівель.

Порівнюючи різні методики, очевидно, що каркасні споруди – найвигідніше вкладення як з точки зору часу, так і матеріальних витрат. Ознайомитися з варіантами можливих комплектацій і вартістю квадратного метра можна в розділі «Ціни». Для прорахунку попередньої суми рекомендуємо використовувати онлайн-калькулятор. Остаточний розрахунок вартості проводиться на підставі затвердженого проекту та кошторису.

Як побудувати будинок в стилі модерн у Львові

Не будучи архітектором і будівельником, неможливо створити будівлю, що повністю відповідає цікавій вам стилістиці, тому для вирішення питання варто звернутися до фахівців. У нашій компанії можна купити житло в стилі модерн за готовим проектом або замовити індивідуальну розробку. При створенні планувань архітектори враховують не тільки побажання майбутніх мешканців, а й особливості території, тому готові конструкції завжди мають концепцію, цілісну з навколишнім фоном. Використання різних засобів і комбінацій ліній сприяє створенню ілюзії плавного переходу з форми в форму.

Ми знаємо, як побудувати великий житловий котедж і невеликі будівлі з бруса, які будуть комфортні й стануть гордістю вашої сім’ї, недорого і за короткий період часу. А така особливість, як енергоефективність, дозволить вам економити в процесі експлуатації будівлі. Детальнішу інформацію про каркасні будівлі напрямку модерн можна отримати у відповідних розділах сайту. Тут присутні й відгуки наших клієнтів про роботу будівельників і проживання в будинках протягом року. Також всіх потенційних клієнтів ми запрошуємо на наші будівельні майданчики, щоб ви могли особисто ознайомитися з технологією створення стін, особливостями вибору фундаменту і переконатися в якості канадських будівель.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: