Чи варто будувати будинки з газоблоку у Львові
Перед будівництвом котеджу першими постають питання, як побудувати під ключ і з якого матеріалу зводити стіни. Якщо років десять тому найпопулярнішими вважалися цегляні будівлі, то сьогодні великою популярністю користуються споруди з газобетону, пінобетону, дерева або черепашника. Неможливо виділити найкращий варіант для будівництва котеджу, тому що кожному будматеріалу притаманні плюси й мінуси. Багато клієнтів зупиняють свій вибір на газобетонних блоках.
Газобетон – це будівельний матеріал, який складається з піску, цементу, вапна та води. Штучний камінь відомий європейським будівельникам ще з початку минулого століття й активно використовується на ринку ще й досі.
Переваги будинку з газоблоку під ключ у Львові
Що краще – піноблок чи газоблок? На це питання неможливо дати однозначну відповідь, тому що кожен матеріал має свої сильні та слабкі сторони. До переваг газобетонних блоків можна зарахувати:
- Високий рівень теплоізоляції стін, завдяки якому ви заощадите непогану суму грошей на опаленні житла в холодну пору року.
- Достатню міцність, що значно спрощує процес зведення житла. Газобетон не кришиться при різанні, не викликає труднощів у процесі монтажу навісного обладнання в будівлі, а також дозволяє будувати багатоповерхові споруди 8 на 8.
- Високу паро- та повітропроникність, які допомагають створити оптимальний мікроклімат у приміщенні.
- Пожежна безпека – газоблоки не горять, не виділяють шкідливих речовин і здатні витримати екстремально високу температуру протягом двох годин.
Будівництво будинку з газоблоку: особливості
Зведення котеджу рекомендується довірити спеціалістам з великим досвідом роботи, тому що самостійно складно навіть обчислити, скільки потрібно газоблоків для будівництва будівлі 9х9. Газобетонні блоки мають безліч технологічних та конструктивних особливостей, які важливо знати та враховувати при будівництві. Нехтування навіть, здавалося б, незначною особливістю надалі призведе до прихованих, затяжних, складних чи взагалі невиправних проблем.
Проекти будинків із газоблоку для Львівської області
Архітектори компанії «КБК Львів» пропонують своїм клієнтам готові проекти квадратних споруд 10 на 10 та інші варіанти. Незалежно від того, вирішили ви придбати типове креслення будівлі або плануєте замовити авторський проект, важливо дотриматися таких етапів:
- Визначитись, у якому котеджі ви хочете жити – одноповерховому чи двоповерховому. До уваги замовників ми також представляємо проекти з мансардою та гаражем. Побудовані за подібними кресленнями споруди характеризуються привабливим зовнішнім виглядом, а також є дуже комфортними для проживання. Простір під дахом можна перетворити на житлову зону, що особливо сподобається дітям та підліткам.
- Вибрати будівельний матеріал для будівництва заміського будинку. Останнім часом українці беруть приклад із жителів Америки та Європи, віддаючи перевагу котеджам, збудованим за каркасною методикою.
- Почати проектування житла лише після купівлі земельної ділянки. В іншому випадку ви можете неправильно вибрати габарити будівлі, що спричинить необхідність вносити зміни в проект за додаткову плату.
На сайті нашої компанії ви можете знайти свіжі фото збудованих нами об’єктів у Львові та Львівській області, зроблені одразу ж після завершення будівельних робіт. Також наші замовники мають можливість ознайомитись з відгуками клієнтів про роботу «КБК Львів».
Будинок із газоблоку або каркасний – який вибрати?
Наша компанія займається будівництвом будинків за каркасною технологією. Канадська методика ще не надто відома в Україні, тоді як американці та європейці вже давно оцінили переваги дерев’яних будівель. Але вже й у нашій країні є люди, які знають, що каркасний котедж максимально зручний для кожного члена сім’ї, здатний порадувати своїм стильним зовнішнім виглядом та забезпечити комфортний мікроклімат. Як швидко звести будинок? Вибрати будівництво за каркасною технологією і вже через 3-5 місяців стати власником теплого прекрасного котеджу. Ще однією перевагою каркасної технології є доступна вартість.
Неможливо одразу дати відповідь на питання, скільки коштує дерев’яний будинок. Однак можна точно сказати, що будівництво котеджу за канадською технологією 6 на 6 зможе собі дозволити будь-яка середньостатистична сім’я. Дешевизна будівництва зумовлена застосуванням дерева, вирощеного в Україні. Його якість не поступається закордонним аналогам, тоді як ціна значно нижча. До того ж мала вага будматеріалів дозволяє уникнути залучення важкої техніки. Ви можете розрахувати вартість самостійно, скориставшись онлайн-калькулятором будівництва на нашому сайті. Тут же вказана ціна за квадратний метр, яка також сприяє правильному вибору матеріалу.
Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:
- з якого матеріалу будувати
- як утепляти
- як оформити будівництво
- як ввести будинок в експлуатацію
- які вікна обрати
-
бонуси та подарунки

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: