burger menu

Чи варто будувати будинок із СІП-панелей у Львові: корисні рекомендації

Каркасне будівництво вже багато років відоме в країнах Європи та Америки, але в Україні ця методика лише починає розвиватися. Досі в суспільстві поширено багато міфів про канадські будинки. Вважається, що вони холодні, недовговічні та ненадійні. Але завдяки сучасним технологіям упередження вдається подолати. Проекти споруд із СІП-панелей за каркасною технологією стають дедалі популярнішими.

Що таке канадська технологія

Історія канадської методики налічує багато століть. Перші каркасники з’явилися ще до нашої ери, але вони виглядали зовсім по-іншому, ніж зараз. Особливо популярним було каркасне будівництво за часів переселенців у США. Такі споруди швидко будувалися, а при переїзді на нове місце проживання їх можна було легко розібрати та скласти знову. В період Другої світової війни виникла гостра потреба у спорудженні комфортних, дешевих та практичних будівель. Методика почала стрімко розвиватися і сьогодні вона широко популярна в Канаді, США та країнах Європи.

В Україну канадський метод будівництва прийшов зовсім недавно, але вже довів свої переваги. Сьогодні можна легко та швидко побудувати житло з SIP-панелей для постійного проживання. Канадська чи класична методика передбачає використання дерев’яного каркаса для будівництва. Цей каркас обшивають плитами на основі натуральної деревини, в порожнині між обшивкою укладають утеплювач, а також проводять вентиляцію, пароізоляцію та інші інженерні комунікації. Такий метод не вимагає використання важкої техніки, тому будівлю можна звести за кілька місяців за допомогою кількох професійних будівельників. Зведення споруд із СІП-панелей під ключ передбачає дещо інший спосіб обшивки.

Каркасно-щитовий метод будівництва: особливості та переваги

Використання цього методу при спорудженні канадського котеджу дозволяє переїхати до власного житла вже за кілька місяців після укладання договору. Ціна на будівлю із SIP-панелей у Львові дуже доступна, що дозволяє швидко та легко закінчити роботу. При каркасно-щитовому методі зведення практично вся робота відбувається на заводі. Протягом кількох місяців виготовляються спеціальні щити – СІП-панелі. Вони обладнані всіма необхідними комунікаціями, виготовлені з екологічно чистих матеріалів та гіпоалергенні. Після завершення всіх робіт та перевірки якості SIP-панелі потрібно доставити на будмайданчик.

Котеджі з СІП-панелей у Львівській області можна звести за кілька місяців, при цьому сам монтаж щитів займає всього кілька днів. Каркасно-щитовий метод, на відміну від каркасно-рамкового, дорогий, але набагато швидший. Власнику потрібно лише подбати про транспортування вантажу та підйомний кран для встановлення СІП-панелей на місце. Переваги будівель із SIP-панелей під ключ:

  1. Енергоефективність. Завдяки якісному теплоізоляційному матеріалу, який укладається в порожнинах між зовнішньою та внутрішньою обшивкою стін, одноповерхові або двоповерхові будинки-каркасники дуже теплі. За відгуками власників можна зрозуміти, що економія на опаленні справді значна.
  2. Надійність. В Канаді за каркасною методикою зводять навіть п’ятиповерхові споруди, що свідчить про надійність таких будівель. Особливої ​​популярності вони набули у Японії, де високий ризик землетрусів.
  3. Довговічність. Забудовник зазвичай дає гарантію мінімум на 50 років, але при гарному догляді за будинком він може простояти ціле століття або й більше.

Перед тим, як замовити житло із SIP-панелей під ключ, слід знати, що основний матеріал має високу горючість. Також такі будівлі приваблюють гризунів і комах. Але ці недоліки легко усунути за допомогою спеціальних захисних засобів.

Де замовити котеджі з СІП-панелей недорого

За канадською методикою можна легко побудувати енергоефективний об’єкт. Вартість за 1 м2 буде нижчою, ніж ціна житла з цегли або газоблоків. Наша компанія пропонує зведення за каркасною чи модульною технологіями, а також розробку проектів для різних технологій та матеріалів. У нас є великий вибір типових проектів та ціни, доступні кожному.

Якщо ви хочете купити енергоефективний будинок у Львові, краще звернутися до фахівців. Ми будуємо екологічний каркасний котедж за 2-3 місяці. Канадський метод будівництва – це технологія, що дозволяє отримати власне житло за короткий термін та за низькою ціною.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: