burger menu

Будівництво будинків під ключ. Етапи та вартість зведення каркасного будинку

Власний будинок — ледве не най хвилююче та серйозне придбання. І прийняв таке рішення, важливо обрати перевірену часом компанію. Бо починається саме цікаве. А саме розробка або вибір проєкту, купівля ділянки та відлік тижнів до вʼїзду. Нижче ми розповімо, як пройти всі кроки будівництва безболісно та надійно.

Етапи будівництва будинку та їх послідовність

Каркасний будинок в першу чергу — енергоефективний проєкт. Це дуже відрізняє його від звичайного цегляного будинку. Бо ваш будинок стає продовженням природи, а ви автоматично її захисником. Тому всі етапи будівництва будинку відбуваються тільки з екологічних матеріалів. Розберемо докладніше, як це відбувається.

 1. Підготовчі роботи. Цей етап передбачає оцінку місцевих умов та вибір відповідного місця для будівництва. Потім проводяться геодезичні роботи. Розробляється проєкт будинку, або готується по вже існуючому у компанії “КБК Львів”. Планується розміщення фундаменту.
 2. Фундамент. Підготовка ґрунту, вибір матеріалу для зведення.
 3. Створення каркаса. Елементи майбутнього каркасу привозяться на майданчик. На місці збираються, зʼєднуються за допомогою кріплень. Каркасний будинок не важкий, тому обирають легку технологію прокладання фундаменту. Якому не потрібен час на висихання. Це пришвидшує процес будівництва.
 4. Дах. Досить нелегкий етап. Потрібно враховувати особливості клімату, кількість скатів. Індивідуально підібрати матеріал і розміри. Бо якщо це місцевість з частими дощами. Підійде дах від скандинавського стилю будівництва. Він довше за всіх виходить за межі будинку. Тим самим захищає будівлю від опадів.
 5. Вікна та двері. Індивідуально під проєкт, будівельна компанія обирає енергоефективні. Які удержують тепло взимку, і не пропускають жару влітку. Вікна встановлюються двох або трьох стулчасті. Часто панорамні, або у два поверхи. Ця функція освітлює будинок у денний час. Що добре економить на світлі.
 6. Утеплення будинку. Обов’язково будівництво приватних будинків, для цілорічного проживання, додатково утеплюється. Стіни та дах — пінополістиролом або мінеральною ватою. А що до нижньої частини будинку. Частіше встановлюється функція «тепла підлога». І в зимовий час у приміщенні без додаткового опалення буде підтримуватися тепло.
 7. Встановлення систем комунікації. Водопостачання, електризація, газопостачання, каналізація, додаткова фільтрація води. Встановлення опалювальної системи, кондиціонування та вентиляції повітря. Додатково, проводиться телебачення, інтернет та мобільний зв’язок. Все, що потрібно для комфортного життя у місті та поза межами.
 8. Тестування. На цьому етапі проводиться перевірка та налагодження всіх систем обладнання. Щоб переконатися, що будинок працює ефективно та справно.
 9. Озеленення. Найчастіше обирається на будівництво котеджу. Для більшої екологічності, створюється ландшафтний дизайн. За вашим бажанням територія будинку повністю засаджується.

Ось і все. Тепер ви знаєте, як відбувається будівництво будинку від фундаменту до даху. Також, по бажанню у каркасному виконанні можна зробити прибудови. Баня, сауна, альтанка або цілий майданчик для відпочинку. Все залежить від території й кількості вільної ділянки. Від вас потрібен тільки точний опис мрії та готовність почекати пару місяців.

Собівартість та скільки коштує побудувати будинок

Залишилось визначитися і розрахувати будівництво будинку. Пройдемося з витратних питань.

 • Значну частину коштів забирає купівля ділянки.

Тому, якщо ви розраховуєте вкластись більше в будинок. Можна придивитися до дизайнів по типу А-фрейм. Собівартість будівництва будинка вийде значно нижче. Це трикутна забудова, з дахом від основи до низу. Він компактний, та розміщується на зовсім невеликому майданчику. При цьому легко вмістить в собі велику сімʼю. На другому поверсі, зазвичай, роблять спальні, а на першому вітальна, санвузол та кухня. Вікна вбудовуються у два поверхи для підвищення енергонезалежності.

 • Рівень утеплення та енергоефективності.

Використання великої кількості утеплювачів, різні рівні енергоефективних систем. Все це може збільшувати вартість будівництва. Але надалі, це значно знизить ваші витрати на щомісячні платежі.

 • Кількість зручностей.

Будівництво будинку під ключ, означає вʼїхати й жити відразу після завершення робіт. А для комфортного життя потрібен гарний ремонт, інтер’єр, меблі та все кухонне обладнання. Також ті самі додаткові комунікації звʼязку. Інтернет, Wi-fi, телебачення та покращений мобільний звʼязок, якщо будинок поза містом. Ви самостійно вибираєте рівень зручностей, а ми втілюємо.

 • Дизайн та оздоблення.

Інтер’єр, екстерʼер та будь-які дизайнерські рішення. Озеленення території або додаткові прибудови. Це ви обговорюєте разом з нашими менеджерами та архітекторами. І звісно, також від цього залежить ціна.

Підведемо підсумки. Якщо ви бажаєте побудувати будинок з нуля ціна може коливатися від багатьох показників. Та потрібно розраховувати на значні витрати. Але з компанією “КБК Львів” ви зможете знизити вартість будівництва будинку! Кошторис, ми розробляємо індивідуально під проєкт та потреби клієнта. Виготовляємо виключно з екологічних матеріалів. А точніше, з дерева та його переробки. Що вже значно дешевше цегли. А в майбутньому будинок буде дуже економічним в обслуговуванні.

Тому, якщо ви хвилюєтесь, що побудувати будинок ціна буде захмарною, перевірте самі. Подивитись приклади вже готових рішень можна на сайті “КБК Львів”. У розділі «Проєкти» ви знайдете багато додаткової інформації. Там зібрані точні розрахунки й критерії будинків. Обравши один з цих варіантів, вʼїхати можна вже за 3 місяці! А якщо бажаєте індивідуальний проект, можете скористатися категорією «Калькулятор». Він вам надасть швидкий, приблизний розрахунок навіть ще не існуючого будинку! Ми сподіваємося, що це допоможе вам прийняти вірне рішення. Та вже незабаром переїхати в будинок своєї мрії.

 

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: