burger menu

Готовий проект будинку у Львові: поради щодо вибору

Сьогодні в тренді самостійне будівництво. Але зведення будинку своїми руками без спеціальної освіти та досвіду – це дарма витрачені час, гроші та матеріали. Найменша помилка в кресленнях може призвести до пошкодження фундаменту, тріщин у стінах і навіть руйнування цілої конструкції. Тому, приступаючи до спорудження житла, краще звернутися до фахівців.

Вибір проекту будинку: корисні поради

Більшість замовників вибирають типові планування з невеликою модернізацією та доопрацюванням. Готові креслення заміських будинків та котеджів зібрані у спеціальному каталозі. Такий підхід дозволяє клієнту побачити готовий варіант будівлі та скласти приблизний кошторис усіх робіт. Переваги типових планувань:

 • вся необхідна документація в наявності ще до початку робіт;
 • можливість розпочати зведення відразу ж після купівлі креслень;
 • гарантована міцність та надійність споруди;
 • вже готовий дизайн;
 • фіксована вартість проекту.

У каталозі представлені типові планування сучасних будівель з розмірами та площею приміщень, загальною та житловою площею – наприклад, 10 на 10, зовнішнім виглядом фасаду та інформацією про матеріали. Але основний плюс – доступна ціна на креслення. Індивідуальні планування значно дорожчі за типові, але мають суттєву перевагу – таке житло буде побудоване відповідно до потреб конкретної сім’ї. Незалежно від того, який проект обрав клієнт, при його розробці слід також врахувати кілька основних факторів – загальну площу будівлі, кількість кімнат, поверховість та розташування відповідно до сторін світу.

Чому варто вибрати будівництво за каркасною технологією

Ціни на типові креслення також залежать від технології зведення. Канадське будівництво тільки починає розвиватися в Україні, тоді як у країнах Європи та Америки воно вже давно поширене. “Скелетом” котеджу є дерев’яний каркас. Він встановлюється на стрічковий або пальово-гвинтовий фундамент, оскільки сама конструкція легка та не потребує потужного фундаменту. Коли каркас будівлі міцно встановлений, можна приступати до обшивки стін. Для цього використовують OSB-плити. В порожнині між зовнішнім та внутрішнім шарами обшивки укладається утеплювач. Переважно використовують мінвату. Дах канадської споруди також утеплюється. Можна зустріти варіанти приватних житлових будівель з плоским дахом, але переважно вибирають односхилий або двосхилий дах.

Основна перевага каркасного будівництва – його швидкість. Роботи проводяться будь-якої пори року. Великої бригади не потрібно – достатньо 3-5 професійних будівельників, і вже за кілька місяців котедж буде повністю готовий. Не дивно, що готові планування каркасних будівель такі популярні. Інші переваги:

 1. Екологічність. Канадські споруди будуються з натуральної деревини, тому в них зберігається оптимальний мікроклімат. Проживання в такому будинку дуже корисне для здоров’я.
 2. Енергоефективність. Каркасні споруди дуже теплі завдяки якісному теплоізоляційному матеріалу та натуральній деревині. Це дозволяє заощадити до 70 відсотків коштів на опаленні.
 3. Доступна вартість. На відміну від будівель із газобетону або з піноблоків, ціна зведення каркасного житла значно нижча. У процесі будівництва будинків під ключ можна заощадити на фундаменті, матеріалах та оздобленні фасаду. Не потрібно використовувати важку техніку, адже всі будівельні матеріали готуються вручну.

Ціни на будівництво дерев’яних будівель у Львові залежать від площі об’єкта, використаних матеріалів та виконаних робіт.

Де придбати готовий проект будинку у Львівській області

Типові проекти одноповерхових та двоповерхових будівель можна придбати за доступною ціною. Ми будуємо лише за каркасною технологією, але пропонуємо розробку креслень для різних технологій та матеріалів. Швидкість будівництва каркасного житла залежить від його площі. Наприклад, споруда до 150 м кв. будуватиметься довше, ніж будинок 8 на 8.

Проекти будівель з мансардою та гаражем краще замовити у фахівців. У нас великий вибір типових планувань, багаторічний досвід роботи у сфері будівництва та зручні умови оплати для будь-яких клієнтів. На нашому сайті можна завантажити чек-лист, переглянути готові пропозиції та зробити онлайн-розрахунок на будівельному калькуляторі. Будинок вашої мрії вже чекає на вас!

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: