burger menu

Будівництво котеджів під ключ у Львові та Львівській області

Основною сферою діяльності нашої компанії є будівництво каркасних котеджів у Львові та Львівській області. В наших каталогах представлена ​​велика кількість типових проектів таких будинків, серед яких кожен наш клієнт зможе підібрати оптимальний для себе варіант. Якщо ж ви не знайдете особняк, який відповідає вашим вимогам, наші фахівці спроектують та збудують його для вас у найкоротший термін.

Переваги каркасних котеджів

Проекти будинків з використанням технології каркасного будівництва набирають все більшої популярності в нашій країні. І це не дивно, враховуючи наступні переваги таких конструкцій:

 1. Висока швидкість монтажу. Завдяки специфіці даної технології, монтаж котеджу у Львові не займає понад 3 місяців. До того ж, зводити такі будівлі можна в будь-яку пору року, а відсутність необхідності в очікуванні усадки споруди дозволяє заселитися в неї відразу ж після закінчення оздоблювальних робіт.
 2. Різноманітність варіантів. Ми пропонуємо своїм клієнтам багато типових проектів каркасних будинків. Також ми надаємо послуги з індивідуального проектування модульних конструкцій.
 3. Екологічність. Для будівництва котеджів у Львові ми використовуємо лише натуральну деревину, завдяки чому всередині будинку створюється особливий, безпечний для здоров’я мешканців, мікроклімат.
 4. Високий показник енергоефективності. Гарна теплоізоляція дозволяє опалювати будинок з мінімальними витратами, що дуже актуально за нинішніх цін на енергоносії.
 5. Невелика вага конструкції. Завдяки цій особливості, особняки у Львові можна зводити на будь-яких типах ґрунтів. Крім того, такі конструкції не вимагають заливання важкого та масивного фундаменту, що дає можливість суттєво заощадити на даному етапі будівельних робіт.
 6. Відсутність потреби у використанні важкої техніки. Котеджі у Львові можна зводити в умовах обмеженого простору, тому що для цього не потрібна допомога спеціальної техніки. Усі операції виконуються виключно вручну, що додатково гарантує високу якість та дотримання норм проведення будівельних робіт.
 7. Доступна ціна котеджів у Львові. Вартість будівництва каркасних будівель на порядок нижче, ніж їх аналогів з цегли, газобетону та інших матеріалів. При цьому їх експлуатаційні характеристики нічим не гірші, а іноді навіть і кращі, ніж у важких та масивних конструкцій.

Щоб розрахувати вартість будівництва будинку, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом або скористайтесь спеціальним калькулятором на нашому сайті. Ми допоможемо з усіх питань, як побудувати приватний будинок у Львові.

Як вибрати підрядника для будівництва котеджу у Львові?

Через велику кількість представлених на ринку компаній, вибір підрядника для будівництва котеджу — завдання не з легких. Щоб полегшити для вас цей процес, наведемо кілька критеріїв, якими варто керуватися в даному випадку:

 • стаж роботи та репутація підрядника;
 • наявність позитивних відгуків та реалізованих проектів, які можна побачити не на папері, у реальному житті;
 • наявність власних будівельних бригад;
 • вартість робіт. Якщо ціна будівництва дещо завищена, у порівнянні з іншими компаніями, то, швидше за все, ви маєте справу з посередником.

Погодьтеся, що на перевірку всієї цієї інформації знадобиться чимало часу, якого й так не вистачає людині у сучасному світі. То ж навіщо все ускладнювати? Зверніться до нашої компанії та вирішіть всі проблеми одним махом. За свій багаторічний досвід роботи ми реалізували сотні проектів, які можна реально побачити на власні очі.

Наш персонал має у своєму розпорядженні весь необхідний для якісного будівництва інструмент, а ціни на наші послуги стануть для вас приємним сюрпризом. Телефонуйте нам прямо зараз і не проґавте свій шанс стати власником розкішного котеджу у Львові, який буде втіленням вашої мрії про комфортне життя.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: