burger menu

Купити таунхаус у Львові – вибір сучасної людини

Таунхаус – вид житла, що є симбіозом міських апартаментів з усіма можливими вигодами й приватного будинку за межами міста. На відміну від квартири, така будівля розрахована лише на 2-8 сімей. У кожної з них є власна земельна ділянка, яку можна облаштувати на свій лад - розбити гарний квітник, побудувати альтанку, створити баскетбольний майданчик або облаштувати басейн.

Наявність ділянки землі – не єдина позитивна сторона споруди. До переваг такого виду житла можна віднести:

 • Екологію та природне оточення. Таунхауси будуються в місті та області. Але всі будівлі такого типу віддалені від промислових зон, жвавих магістралей та галасливих районів.
 • Окремий вхід для кожної сім’ї. Від міського багатоповерхового будинку таунхаус відрізняється відсутністю під’їздів, ліфтів та сусідів по поверху.
 • Декілька санвузлів. Ця перевага особливо потішить велику родину.
 • Мінімальний контакт із сусідами. Відсутність під’їздів та сходових кліток зводить ймовірність випадкової зустрічі з сусідами до мінімуму.
 • Індивідуальне опалення. Кожен блок таунхауса комплектується опалювальним котлом. Завдяки цій особливості ви зможете контролювати та змінювати температуру в приміщенні за своїм бажанням.

Де придбати таунхаус у Львові під ключ

Компанія «КБК Львів» пропонує купити житло від забудовника недорого. Ми спеціалізуємося на будівництві будинків за канадською методикою, які коштують набагато дешевше, ніж аналогічні будівлі з цегли чи пінобетону. Будівництво споруд за каркасною технологією вже давно користується популярністю в Європі та Америці. В Україні канадські будівлі поки що зустрічаються не так часто, але при цьому сьогодні наші земляки все частіше роблять вибір на користь будівництва котеджів за канадською методикою.

Купити будинок від забудовника: переваги

Сучасні сім’ї вважають кращим купити каркасний котедж за такими причинами:

 • Якісний будівельний матеріал. Масив дерева ми обробляємо на власному виробництві, використовуючи в процесі просочувальні суміші високої якості, тому наш будівельний матеріал не схильний до гниття, впливу плісняви, а також характеризується стійкістю до впливу полум’я.
 • Швидке зведення. Невеликий канадський будиночок буде збудовано вже через 1-1,5 місяця. Будівництво котеджів виконується переважно на полегшеному фундаменті, встановлення якого відбувається значно швидше за капітальну основу, і ви зможете отримати ключі від нового житла за короткий термін.
 • Прості матеріали. В процесі зведення каркасного будинку не використовуються важкі та громіздкі матеріали, тому потреба в під’їзді великовантажного транспорту та застосуванні спецтехніки відсутня. Для будівництва за канадською технологією достатньо фізичної сили.
 • Будівництво будівель можливе протягом усього року. Головними умовами канадської методики є температура повітря вище -15°C та сухі будівельні матеріали.
 • Високий коефіцієнт енергозбереження. Дерев’яні стіни допомагають зберігати в приміщенні оптимальну температуру без особливих витрат, а достатній шар мінеральної вати, яка використовується при створенні стін, дозволяє уникнути додаткового утеплення.

Типові проекти таунхаусів

Бажаєте купити готовий таунхаус для постійного проживання та шукаєте проекти будівель? На офіційному сайті компанії «КБК Львів» можна ознайомитися з роботами наших співробітників. У каталозі представлені реальні фото збудованих споруд.

Скільки коштує побудувати будинок за канадською технологією

Перше питання практично кожного клієнта звучить так: «Скільки коштує котедж під ключ?» Миттєво відповісти на нього неможливо, адже потрібно провести розрахунки. Ви маєте можливість зробити це самостійно, скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті. У відповідному розділі також можна ознайомитися з ціною будівництва у Львівській області за квадратний метр у різних комплектаціях.

Ми будуємо без посередників, тому вам не доведеться переплачувати за роботу та матеріали. Наші будівельники використовують у роботі лише матеріали високої якості, включаючи деревину, вирощену в Україні. Якість вітчизняного будівельного матеріалу аналогічна європейській, тоді як ціна останнього виявиться значно вищою.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: