burger menu

Чому варто вибрати одноповерховий будинок з терасою у Львові

Власне житло має масу переваг над міськими квартирами. Можливість жити ближче до природи в затишній будівлі, створеній відповідно до побажань сім'ї, приваблює багатьох львів'ян, які наважуються на будівництво житла. Одні з них звертаються до нас з точним баченням майбутньої споруди, а інші хочуть отримати консультацію, яке житло сьогодні популярне і що доцільно вибрати в конкретному випадку. Одними з найбільш популярних серед замовників на сьогодні є будівлі, доповнені верандою. Але вибір завжди залишається за клієнтом, а ми можемо тільки ознайомити його з перевагами, які притаманні таким спорудам.

Проект одноповерхового будинку з терасою: переваги

Незалежно від того, хочете ви побудувати житло 6 на 6 чи 10 на 10, зверніть увагу на проекти котеджів з верандою. І навіть якщо ви вже є власником приватного будинку, подумайте над тим, чи не доповнити б його відкритим або закритим майданчиком, де можна буде:

 • влаштовувати сімейні обіди, вечері, посиденьки з друзями;
 • займатися спортом, творчістю і т. д.;
 • облаштувати на літній період кухню;
 • створити ігровий майданчик для дітвори.

Відкрита веранда дозволить сховатися від палючих променів сонця і дощу в теплу пору року, при цьому перебуваючи близько до природи. Закрита модель – відмінний варіант для зими. На майданчику можна створити зимовий сад, спортзал або зону відпочинку з каміном. Варіанти такого житла можуть бути різними. Клієнт нашої компанії може замовити одноповерховий котедж з трьома спальнями і терасою, невелику будівлю або навіть варіант з двома терасами.

Проект одноповерхового будинку з терасою і гаражем: варіанти

Створюючи красиві сучасні каркасні будівлі, наші архітектори подумали і про сім’ї, які володіють автомобілем, а то й кількома. Тому ми можемо рекомендувати потенційним клієнтам план з гаражем для авто. Також планування до 100 квадратів можуть містити гараж і навіс для транспортного засобу. Варіантів гаражів ми пропонуємо кілька:

 • для однієї машини;
 • велике приміщення для двох автомобілів;
 • два гаражі з окремими входами;
 • з житлом під одним дахом;
 • прибудоване приміщення до житлового будинку;
 • окремий гараж.

Наш каталог готових проектів постійно поповнюється розробками, що відповідають запитам сучасних сімей і чинним будівельним нормам. При відсутності в ньому потрібних варіантів у наших клієнтів є можливість замовити індивідуальне планування будівлі з будь-яких будівельних матеріалів. У ньому будуть враховані не тільки запити сім’ї, але й особливості території під забудову.

Скільки коштуватиме одноповерховий будинок з терасою під ключ у Львові

Щоб отримати відповідь на питання, скільки коштує одноповерховий будинок з терасою і гаражем у Львівській області, слід визначитися, з якого матеріалу він буде побудований. Будівлі з цегли є найдорожчими. На рівень вартості впливають ціна самого матеріалу, трудовитрати, потреба додатково утеплити будинок, використання капітального типу фундаменту. Трохи дешевше буде коштувати аналогічна споруда з газобетону. Такі блоки дешевші й більші, ніж цегла, будівлі зводяться швидше і для їх утеплення достатньо тоншого шару утеплювача. Але є методика, що дозволяє будувати якісне житло ще дешевше.

Каркасні будівлі – найвигідніший варіант для сім’ї, яка вирішила оселитися у власному будинку. Готову споруду розміром 8 на 10 з нуля можна отримати всього за кілька місяців. Житло не вимагає додаткового утеплення, адже мінеральна вата з самого початку міститься у складі стін. Легка вага конструкції дозволяє обійтися полегшеними видами основи. На вартість будівлі також впливають:

 • її площа;
 • особливості майданчика, на якому вона буде зведена;
 • під’їзні шляхи;
 • розташування ґрунтових вод;
 • віддаленість комунікацій.

Все це буде враховано при прорахунку кошторису після того, як буде складено план житла. Тільки представники будівельної компанії можуть правильно прорахувати кінцеву вартість будівлі 8 на 8. Чи можна попередньо дізнатися, скільки коштуватиме житло індивідуального планування? Ціна за 1 м2 каркасної споруди в трьох комплектаціях вказана у відповідному розділі нашого сайту. Також на ресурсі розташований онлайн-калькулятор. Це допоможе дізнатися приблизну суму і прицінитися, чи варто зупинитися на обраному варіанті, або ж розглянути просторіше приміщення.

Де замовити одноповерховий каркасний будинок з терасою

Якщо ви вирішили зупинитися на канадській методиці, зверніть увагу на красиві проекти до 150 м2 з терасою, розташовані на нашому сайті. Адже навіть невелика прибудова здатна зробити одноповерхові шале або барни ще затишнішими. Ми не тільки створюємо комфортні планування каркасних одноповерхових будівель з терасою. У нас також можна замовити розробку та будівництво житла до 120 метрів і більше будь-якої складності на один або два поверхи, а також з мансардою. Кількість і призначення кімнат у будинку вибирає замовник. Основний набір приміщень може бути доповнений вітальнею, більярдною, робочим кабінетом і т. д.

Сім’ї, котрі довірили будівництво житла «КБК Львів», знають, що ми будуємо якісно, швидко й недорого. Про це можна прочитати у відгуках клієнтів компанії. Також каркасні будівлі енергоефективні та дозволяють не переплачувати за енергоресурси у період експлуатації. Детальнішу інформацію про каркасні будівлі можна знайти у відповідних розділах сайту. Потенційні клієнти можуть особисто переконатися в ефективності технології, відвідавши наші будівельні майданчики.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: