burger menu

Хто може зробити проект маленького будиночку у Львові

При порівнянні приватного житла і квартири в багатоповерхівці, багато сучасних сімей віддають перевагу першому варіанту. Це не обов'язково повинен бути особняк великої площі. Невеликі будівлі не менш комфортні і також часто використовуються для постійного проживання. Також вони популярні в якості гостьових, садових і дачних будівель. З чим пов'язана популярність невеликих будиночків? Їхньої площі достатньо для сімей, що складаються з 2-3 чоловік. У них відсутня сходова клітка, тому будівлі більш безпечні та комфортні, особливо для маленьких дітей і людей похилого віку, та з обмеженими можливостями.

Звернувшись в «КБК Львів», ви можете замовити проект маленького будиночку будь-якої складності, в будь-якому стильовому напрямку з цегли, з газобетону, а також за популярною в останні роки серед львів’ян каркасною методикою.

Навіщо потрібен проект маленького будиночку під ключ

Цікавить житло для дачі під ключ? Архітектори компанії створять схематичну замальовку, доповнять її технічними обґрунтуваннями і розрахунками. Наші замовники отримують можливість завчасно побачити, якою буде готова будівля, що дозволяє своєчасно внести корективи і спланувати бюджет. Спроектований варіант житла необхідний і для будівельних бригад в процесі будови. Вони повинні знати, з якого матеріалу буде будуватися будинок, яка в нього буде площа, кількість поверхів, розташування кімнат. Без наявності креслень не варто вимагати 100% виконання запланованих робіт.

Без наявності планування також неможливо оформити дозвільну документацію. Без креслень відповідні органи не видадуть дозволу на зведення будинку, і побудований будинок буде вважатися самобудом. В результаті вам доведеться заплатити штраф і витратити додаткові кошти і час на оформлення документів. Складність варіантів майбутньої споруди обмежується тільки фантазією архітектора, який його проектує і побажаннями замовника. До речі, типові креслення представлені на сайті у відповідному розділі. При відсутності необхідних для вас варіантів, можна оформити замовлення на створення індивідуального планування. Ми готові створити як звичайну енергоефективну будівлю, так і «розумний будинок», що дозволяє мешканцям ставити завдання і здійснювати контроль виконання навіть на відстані.

Скільки коштує проект маленького будиночка

Прийнявши рішення звести маленьку дачу, клієнти будівельних компаній цікавляться, в яку суму їм обійдеться готовий проект. А так як в всесвітній мережі розміщено багато пропозицій скачати креслення безкоштовно, виникає ще одне питання – чи варто це робити. Поспішати завантажувати готові планування не варто з таких причин:

  • Ніхто в такому випадку не несе відповідальності за достовірність поданої інформації. В результаті часу на створення житла піде більше і витрати в зв’язку з цим, відповідно, збільшаться. Також, дуже швидко після початку експлуатації можуть виникнути проблеми з уже побудованою спорудою, у вирішення яких також доведеться вкладати кошти.
  • Житло для постійного проживання і гостьовий варіант створюються не на один рік експлуатації, тому не варто хапатися за перший-ліпший проект. Будинок повинен не просто подобатися мешканцям зовні, але і бути комфортним для проживання, враховувати потреби членів сім’ї, добре вписуватися в ландшафт і відповідати особливостям земельної ділянки.

В яку суму обходяться проекти на маленькі будиночки для постійного проживання? Так як в Україні вартість розробки 1 м. кв. проекту становить 70-80 грн. (залежить від складності робіт і обраної компанії), ці цифри слід помножити на площу майбутньої будівлі. Так ви отримаєте суму, в яку орієнтовно обійдеться проект.

Проекти маленьких одноповерхових і двоповерхових будиночків

Невелика – зовсім не означає споруду простої конструкції в один поверх. Будівлі невеликого розміру можуть також мати друге світло, другий поверх. Багато сімей підшукують варіанти з мансардою, де можна розмістити додаткову спальню, робочий кабінет, облаштувати кімнату для відпочинку. Не менш цікаві будиночки з терасою і гаражем. Тераса не просто є своєрідним містком між будовою і природою, а й є комфортною зоною відпочинку для сім’ї, для прийому гостей. Більшість будівель ми намагаємося доповнити гаражем, так як багато сучасних сім’ї володіють автомобілем, інколи – декількома.

Готові розробки від наших архітекторів представлені на сайті. Будь-який варіант може бути обраний для створення житла, дачі або гостьової споруди. При необхідності, в планування можуть бути внесені невеликі корективи. Створення «з нуля» обговорюється з архітекторами в індивідуальному порядку.

Ціна на проект маленького будиночка у Львові

На сайті «КБК Львів» в асортименті представлені типові варіанти дач (і не тільки) для Львівської області. Для замовлення індивідуального планування можна звернутися за вказаними на сайті контактами. Ми створюємо креслення для різних варіантів будівництва і матеріалів. Але, уклавши з «КБК Львів» договір на проведення повного циклу робіт з будівництва каркасного будинку, ви можете готовий проект отримати безкоштовно.

Будівництво каркасних будинків має масу переваг, у порівнянні з іншими методиками. Багато наших клієнтів уже не один рік проживають в сучасних енергоефективних будівлях. Вони обійшлися їм відносно недорого, а заселитися в власний будинок сім’ї змогли всього через декілька місяців з моменту укладення договору. Фото побудованих дач, гостьових і споруд для постійного проживання з описами і цінами дивіться на нашому сайті.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: