burger menu

Проектування будинків у Львові: чи можна обійтися без креслень?

Іноді до нас звертаються клієнти із запитом створити не креслення, а тільки ескіз майбутнього будинку. Тоді нам доводиться пояснювати, що він нічого не дає, адже житло будується не за картинкою, а відповідно до креслень. Але тут виникає інше питання - чи можна обійтися без планування?

Проект необхідний з наступних причин:

 • як керівництво для будівельників і для контролю їх роботи;
 • для правильного розрахунку кількості матеріалів і трудомісткості робіт;
 • для узгодження з клієнтами форми будівлі, площі, кількості та розміру кімнат, матеріалів і комунікацій.

При будівництві за кресленнями замовник отримує саме такий будинок, який був задуманий. Не маючи на руках креслень, ви не зможете пред’явити будівельникам претензії, якщо щось вийшло не так, як ви планували.

Проектування будинків у Львові під ключ

Архітектори компанії «КБК Львів» пропонують вашій увазі одноповерхові та двоповерхові споруди різної складності. Незалежно від того, вирішили ви придбати готові креслення чи замовити створення індивідуального планування, важливо дотриматись наступних кроків:

 • При замовленні проекту важливо розуміти, з якого матеріалу ви хочете побудувати житло. Це можуть бути цегла, піно- чи газоблок, а також бетон. Останніми роками багато львів’ян віддають перевагу каркасній методиці.
 • Вибирати креслення слід після покупки ділянки. Таким чином ви будете знати, на які габарити споруди можна розраховувати та які у неї будуть особливості, включаючи форму, вибір фундаменту і підведення комунікацій.

Визначаючись з плануванням, можна заздалегідь прописати, які кімнати у будинку будуть ключовими (як правило, в цей список входять спальні, санвузол, кухня й коридор) і яка у них буде площа. Далі додаються приміщення, без яких сім’ї не обійтися (основні кімнати можна доповнити робочим кабінетом, вітальнею, сауною і т. д.)

Для кожної сім’ї оптимальним є свій набір приміщень у будинку. Не варто включати в список ті кімнати, які для вас будуть зайвими, адже чим більша площа, тим вищі витрати на матеріали й проведення робіт, а також подальше обслуговування споруди. Наші типові та індивідуальні проекти котеджів можуть бути виконані на один або два поверхи, мати мансарду або друге світло. Готові планування при потребі ми доопрацьовуємо під особливості вашої ділянки або відповідно до ваших побажань.

Як формується ціна проектування будинку у Львові

Скільки коштуватиме проект? Це залежить від того, якою ви бачите власну оселю. Чим більша площа споруди, чим більше у ній поверхів та особливостей в архітектурі, тим дорожче коштуватимуть креслення. Якщо є потреба в недорогому плануванні, готова будівля буде мати невеликий розмір, правильну квадратну або прямокутну форму, простий дах і мінімальний набір кімнат. На сайті «КБК Львів» ви можете вибрати готові проекти, які допоможуть заощадити не тільки гроші, але й час.

Рекомендуємо порівняти кілька варіантів, щоб вибрати той, який найбільше підходить для вашої родини та наявної ділянки. Ці планування перевірені часом і під кожною з пропозицій вказана вартість будівлі, тому ви зможете відразу ж зважити всі за і проти й зробити правильний вибір. Цікавить котедж індивідуального планування? Наші архітектори готові створити для вас креслення житла з будь-яких матеріалів. Вартість за 1 м2 робіт залежить від особливостей запиту і прораховується індивідуально. Але при замовленні в компанії повного циклу робіт планування можна отримати безкоштовно.

Скільки коштує проект будинку у Львівській області

Пропозиції в інтернеті завантажити проект безкоштовно одних насторожують, а іншим навпаки цікаві. Ми не рекомендуємо цього робити з таких причин:

 • Вам ніхто не дасть гарантію вірогідності інформації, а виправлення помилок у плануванні тягне за собою додаткові витрати.
 • Якщо ви хочете, щоб житло експлуатувалося не одним поколінням, на кресленнях економити не варто. В них обов’язково повинні бути враховані особливості території під забудову і потреби всіх членів сім’ї.

Вартість будівель за готовими кресленнями прописана на сайті. Що стосується індивідуальної розробки, можна зробити попередній розрахунок ціни онлайн. Для цього використовується калькулятор будівництва. Також визначитися з приблизною сумою дозволяє ціна за метр квадратний. Цифри для різних комплектацій представлені у відповідному розділі сайту.

Де ви можете купити планування будинку

Компанія «КБК Львів» здійснює будівництво комерційних об’єктів та житлових будівель. Для приватного використання ми пропонуємо котеджі для цілорічної експлуатації, а також дачні та садові будівлі. Популярними серед замовників на сьогодні є варіанти з терасою і гаражем. При цьому тераса може бути відкритою або закритою, мати вихід із кухні або вітальні, а також оперізувати частину споруди.

Приміщення для автомобіля може бути частиною будівлі, бути прибудованим додатково, або ж окремо побудованим. Можливе планування під ключ житла з гаражем великої площі для двох транспортних засобів. Створюючи проекти й будівлі, ми завжди орієнтуємося на потреби клієнтів, тому наші замовники завжди залишаються задоволеними результатом. Якщо ви також хочете отримати власний енергоефективний будинок швидко й за розумною вартістю – чекаємо вашого запиту за вказаними на сайті контактами.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: