burger menu

Де придбати проект будинку у Львові

Створення проекту – один із головних етапів будівництва будинку. Без нього неможливо збудувати житло, яке служитиме довго без потреби в капітальному ремонті, а ще дозволить економити на використанні енергоресурсів. Як отримати креслення? Створити їх самотужки можуть лише ті, хто має відповідну освіту та навички. Всім іншим забудовникам доводиться звертатися до будівельних чи архітектурних компаній.

Як же раніше люди обходилися без проектів? Навіть зараз є ті, хто створює житло своїми руками, покладаючись на власні розрахунки та ескізи. Але де гарантія, що в будинку буде тепло, що він прослужить довго і ви не витратите більше коштів, ніж могли б?

Що краще – купити готовий проект будинку чи індивідуальний?

Кожна сім’я має свої погляди на те, як має виглядати затишна будівля для проживання. Для одних це – особняк великої площі з масою вигод, в якому для кожного мешканця є своя спальня, кілька санвузлів, простора вітальня для прийому гостей, зимовий сад, домашній кінотеатр для перегляду фільмів та сауна. Інші вважають такі споруди зайвою тратою коштів і воліють задовольнятися мінімальним набором кімнат. У будь-якому випадку існує два способи отримати планування майбутнього житла:

 • Вибрати типовий проект приватного особняка.
 • Замовити розробку індивідуальних креслень.

Цікавий варіант одноповерхового та двоповерхового котеджу можна підібрати на нашому сайті. Архітекторами компанії створені моделі споруд різної площі та в різних стилях, що дозволяє підібрати планування під різні запити. Всі наші будівлі комфортні, функціональні та, що дуже важливо сьогодні – енергоефективні. Для тих, кому потрібне планування для будівництва заміського котеджу у варіанті, несхожому на інші, наші архітектори створять креслення під будь-який запит. Крім потреб мешканців, вони будуть адаптовані під особливості земельної ділянки, що дуже важливо для отримання надійного житла.

Як купити проект будинку під ключ у Львівській області

Щоб отримати планування майбутнього житла, достатньо звернутись до «КБК Львів» та озвучити свої побажання. Ми створюємо креслення під будь-які матеріали та технології – з бруса, з газобетону, з цегли або з піноблоків. Але перш ніж зробити такий вибір, рекомендуємо ознайомитися з варіантом, що вас цікавить. Для чого це потрібно? Кожна технологія має свої особливості, що дозволяє отримувати житло через різні проміжки часу та за різною вартістю. Таким чином, цегляні будівлі є найдорожчими. Сам по собі матеріал недешевий, а до цієї суми треба ще додати трудовитрати. Цегляне житло неможливо збудувати швидко. Крім того, такі споруди схильні до усадки, тому перед проведенням оздоблювальних робіт їм необхідно дати вистоятись.

Житло з газо- та піноблоків будується швидше, ніж цегляне, і коштує дешевше. Але, як і перший варіант, воно піддається усадці й для того, щоб бути комфортним протягом року, вимагає додаткового утеплення. А це – збільшення витрат на матеріали та оплату праці робітників.

Переваги покупки проекту каркасного будинку

Не знаєте, як звести недорого житло для сім’ї? Зверніть увагу на каркасну технологію. Такі споруди мають безліч переваг:

 • Швидко будуються.
 • Довговічні та надійні.
 • Енергоефективні.
 • Підходять для різних погодних умов.

Ціна будівництва каркасного житла нижча, порівнюючи з аналогами будівель з інших матеріалів, і це не через низьку якість. Цікавішу для замовників вартість ми змогли отримати завдяки можливостям:

 • використовувати полегшені типи фундаменту;
 • застосовувати вирощену та оброблену на виробництві компанії деревину;
 • виконувати весь перелік робіт невеликою бригадою будівельників;
 • обходитися без використання важкої будівельної техніки.

Де можна купити проект будинку у Львові

Купуючи індивідуальні або готові проекти каркасних споруд, наші замовники можуть бути впевнені в якості виконаних робіт та дотриманні термінів. Замовивши в «КБК Львів» весь цикл робіт із будівництва будівлі за каркасною методикою, кожен може отримати ще один бонус – проект майбутньої споруди безкоштовно.

У нас можна замовити невеликі будиночки для маленької сім’ї, одно- та двоповерхові особняки, а ще будинки-дуплекси. Також це можуть бути варіанти з мансардою та гаражем. Усі проекти створюються професіоналами з урахуванням сучасних технологій, потреб сучасних людей та будівельних норм. Широкий спектр будівельних робіт, що виконуються компанією, робить співпрацю з нами комфортною та вигідною!

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: