burger menu

Сучасні фасади будинків у Львові: корисні рекомендації

На зовнішній вигляд будинку перехожі та гості звертають увагу насамперед - це немов "обличчя" господарів. По фасаду можна судити про фінансовий стан власників та рівень їх художнього смаку. Крім естетичної функції, оздоблення грає і практичну роль: охороняє від холоду, вітру та зовнішнього шуму. І якщо внутрішнє оздоблення будівлі з часом можна переробити, заміна фасаду викликає певні труднощі. Ось чому важливо ретельно продумати стиль у процесі будівництва.

Сучасне оздоблення фасаду будинку

Іноді трапляються ситуації, коли оздоблення не відповідає загальному вибраному стилю споруди, й це виглядає безглуздо і смішно. Тому спочатку слід визначитися з технологією будівництва та основним матеріалом, і на цій основі вибирати оздоблювальні матеріали для роботи. Виділяють багато варіантів оздоблення сучасних фасадів приватних будинків:

 • модерн та хай-тек;
 • класицизм;
 • бароко;
 • вікторіанський;
 • фахверк;
 • готичний.

Але зазвичай архітектори пропонують комбінацію з декількох стилів, що гармонують між собою. Облицювання фронтонів котеджів сьогодні має кілька спільних рис:

 • чіткі лінії, прості геометричні форми;
 • великі панорамні вікна;
 • гра зі світлом;
 • мінімальна кількість декоративних елементів;
 • використання екологічно чистих матеріалів.

Також дизайнери пропонують комбінацію з різних будматеріалів, що надає котеджу ще більшої оригінальності. Окрім стилю, фасади ділять залежно від використаного матеріалу. Застосовують спеціальні утеплювачі, цеглу, камінь, метал, скло, сайдинг або дерево.

Каркасне будівництво приватних житлових будинків під ключ

Кожен власник будинку хоче отримати оригінальне оздоблення житла в сучасному стилі, але іноді це коштує досить дорого. І тут допоможе каркасне будівництво. Одна з його переваг – простота в оздобленні фасаду та велика кількість архітектурних рішень. Каркасні будівлі обирають у країнах Америки та Скандинавії. Технологія дозволяє побудувати практичний та надійний котедж всього за кілька тижнів. Окрім швидкості, такі споруди доступні за ціною.

Житло зводиться на основі дерев’яного каркаса, який обшивають OSB-плитами зовні та всередині. В порожнину між обшивкою укладається теплоізоляційний матеріал. Після цього проводять вентиляційну та пароізоляційну системи. Усі комунікації розташовані всередині стін. Переваги каркасного котеджу:

 1. Економія. Заощадити можна на фундаменті, оскільки конструкція легка і не потребує потужної основи. Облицювальні фасадні роботи теж проходять дуже швидко, але бажано використовувати якісні оздоблювальні матеріали.
 2. Не треба замовляти важку техніку. Всі матеріали легкі та важать не більше 20 кг, тому бригада чоловіків може впоратися із будівництвом самостійно. Єдине, що може знадобитися – це підйомний кран, якщо клієнт замовив готові щити для стін на заводі.
 3. Енергоефективність. Каркасний будинок дуже теплий, незважаючи на тонкі стіни. Багато клієнтів кажуть, що на опаленні можна заощадити до 70%.

Багато хто вважає, що каркасне житло не служить довго. Забудовник пропонує гарантію на 50 років, але, як показує практика, каркасник може служити вдвічі довше.

Де замовити сучасний фасад будинку у Львові?

Ідеї та рішення для оздоблення будівель у сучасному стилі вражають своєю різноманітністю. Якщо переглянути реальні фото збудованих споруд у Львові та Львівській області, можна побачити оригінальні та стильні варіанти. Але не варто зациклюватися на якомусь одному матеріалі. Ми пропонуємо будівництво лише за канадською технологією, перевагою якої є оздоблення фасаду будинку сучасними матеріалами.

В каталозі є велика кількість типових проектів красивих одноповерхових та двоповерхових будівель. Також є можливість зробити індивідуальне замовлення проекту. Ми розробляємо плани для будь-яких споруд і технологій. Оздоблення фасадів у Львівській області може проводитись різними матеріалами незалежно від технології будівництва. Популярні облицювання сайдингом, плиткою або деревом. Також часто архітектори використовують стиль ф’южн – комбінацію різних стилів із плавними переходами.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: