Як побудувати приватний будинок у Львові: крок за кроком
Приватний будинок — мрія кожного з нас, але іноді будівництво тягнеться роками, чудовим виходом є каркасні будинки. Побудувати приватний будинок у Львові можна у будь-якому стилі, у 21 столітті їх ціла палітра. Головне, знати бажану площу, розміри та кількість поверхонь у майбутньому будинку. В цій статті ми розглянемо такі питання: як проходять основні етапи будівництва, як вибрати ділянку та визначити вартість будинку.
Основні етапи будівництва будинку у Львові
Зведення каркасного будинку відбувається у 4 етапи:
- Фундамент.
Приватні будинки у Львові часто будують за містом. Пояснюється це тим, що для фундаменту краще суха ділянка, без ґрунтових вод. Розрізняють два типи фундаменту:
- стрічковий — бетонний фундамент, який заливають під несучі внутрішні та зовнішні стіни.
- фундамент на гвинтових палях. Металеві трубки фіксуються в ґрунті, й виступають опорою для перехресних з’єднань будинку та кутів. Останні 2 роки набирає популярності через низьку собівартість.
- Каркас.
Може бути дерев‘яним — виготовленим з сушеної дошки, або металевий. Зазвичай обирають дерев’яний каркас. Він набагато легший за металевий, цим самим знижується навантаження на фундамент і дешевше. Ми ретельно обираємо дерев’яний каркас, щоб уникнути розсихання.
- Стіни.
Починається внутрішнє та зовнішнє утеплення стін. Якщо ви плануєте побудувати приватний будинок у Львові, то це буде утеплення товстим шаром пінополістиролу, або мінеральною ватою. Але якщо обираєте літній дачний варіант, то утеплення буде проводитись значно тоншим шаром матеріалів.
- Дах.
Для завершального етапу частіше обирають — односкатний та двоскатний дахи кроквяної системи перекриття. Матеріали для них обирають такі:
- м’яка покрівля;
- ондулин;
- хвильовий шифер;
- металочерепиця;
- металевий профнастил.
Обов‘язковим моментом є — утеплення даху. Бо якщо будинок розрахований не тільки на літній період, а на постійне перебування чи на зимовий відпочинок, це необхідно. Між кроквами укладається утеплювач, і накривається знизу пароізоляцією.
Як відбувається вибір ділянки для будинку
Після того, як ви подивились всі наші проекти будинків у Львові та обрали свій, починається вибір місцевості. Як раніше ми казали, потрібно обирати відповідні умови для фундаменту. А саме рівна, суха ділянка, на підвищенні та без ґрунтових вод. Якщо проігнорувати ці фактори, то можна отримати внаслідок декілька неприємностей:
- просідання фундаменту;
- поява тріщин та інших деформацій;
- підтоплення.
Слід уникати місць, які можуть забруднювати навколишню середу. Життя біля заводів чи місць утилізації сміття може погіршити ваше здоров’я. Тому при виборі необхідно звернути увагу на всі споруди, які оточують обрану місцевість. Важливо, щоб будинок був не занадто далеко від інфраструктури. Від цього залежить:
- зручність вашого пересування та стан доріг;
- доступність речей першої необхідності: продуктові магазини, аптеки;
- освітні заклади: школи й дитячі садки;
- можливість підключення будинку до електромережі, проведення каналізації, газу;
- наявність мобільного зв‘язку та інтернету.
Яким би омріяним будівництво будинку у Львові не було, якщо не врахувати ці особливості — життя буде не комфортним.
Скільки коштує побудувати будинок у Львові?
Ось ми дізнались, як побудувати приватний будинок у Львові, обрали правильну місцевість. Тепер можемо визначити ціну. Каркасні будинки значно дешевше цегляних. Пояснюється це — швидкістю будування та економічністю матеріалів. Ціна каркасного будинку залежить від:
- матеріалів, з яких його побудовано;
- кількості поверхів;
- місцевості та площі ділянки;
- загального пакета послуг: вентиляція, опалення, облаштування мансарди або балкона.
На нашому сайті є зручний калькулятор, який допоможе вам у визначенні вартості вашого майбутнього будинку. А менеджери зможуть відповісти на будь-яке запитання. Все ще думаєте, що будівництво власного будинку це дорого і довго? З нами в‘їхати в будинок ви зможете вже через 3 місяці, після підписання договору! Мрія близько, а якщо точніше — на КБК Львів!
Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:
- з якого матеріалу будувати
- як утепляти
- як оформити будівництво
- як ввести будинок в експлуатацію
- які вікна обрати
-
бонуси та подарунки

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: