burger menu

Збірний будинок або екологічна дача. Плюси та переваги технології

Дачна ділянка – це комфортний відпочинок із сім'єю та друзями на природі. Можливість створення свого саду чи городу. Постійний доступ до активного відпочинку без думок «де знайти будинок на вихідні». Але й дача може бути не маленькою прибудовою в глушині, без зв'язку та комунікацій. У цій статті ви дізнаєтесь, як побудувати та купити збірний дачний будинок з усіма зручностями. І взявшись за цю ідею на початку весни, влітку вже зможете заселитись на перші шашлики!

Плюси та переваги збірних будинків

Дачу вибирають не на одне покоління. Тому хочеться бути впевненим, що вона не розвалиться через 30 років. Чи результат буде зовсім не той, про який мріяв. Розберемо переваги дачі у збірній технології будівництва.

 • Економія часу.

Усі компоненти виготовляються на заводі. Після цього поставляються на будівельний майданчик уже готовими до складання. Це значно заощаджує час будівництва. Скорочує витрати на транспортування та зберігання матеріалів.

 • Низька затратність.

Технологічне виробництво, набагато дешевше за ручне складання. На збірний будинок ціна вийшла б вищою. У разі виготовлення компонентів із нуля на місці будівництва.

 • Міцність будівлі.

При виготовленні на заводі всі матеріали проходять обов’язкові перевірки. Це виключає людські чинники. Налагоджене провадження не може помилитися з розрахунком. Такий будинок простоїть понад 70 років без корозії чи розсихання.

 • Екологічність будівництва.

Складні будинки скорочують відходи будматеріалів. І зменшують забруднення довкілля. Використовується лише екологічно чиста деревина чи гіпсокартон. Приємний запах лісу та відповідна атмосфера завжди будуть у будинку.

 • Гнучкість дизайну.

Збірні будинки в Україні можна легко змінювати чи доповнювати. Встановлювати нові вікна чи двері. Переносити стіни та додавати нові кімнати. Будинки прості в обслуговуванні. І у разі потреби, легко демонтувати. Безліч прикладів різних форм та розмірів можна побачити на сайті «КБК Львів» у розділі «Проекти».

 • Стійкість.

Збірні, каркасні технології були створені в Канаді, Америці. Там гірський і кам’янистий рельєф. Схильність до землетрусів, суворих кліматичних змін. З огляду на це розробили систему будівництва практично на будь-якому ґрунті. Пісок, земля, головне не надто близько до води. Там зовсім нестійке місце.

Будинок витримує до 9 балів шкали землетрусу. Енергоефективність на кожному етапі забезпечує стійкість до морозів. Вибравши каркасну технологію, дачу можна побудувати швидко та недорого. Адаптувати під себе або повністю переробити самостійно.

Мінуси складних будинків

Але все має негативні сторони. Які вони у збірних будинків, розглянемо нижче.

 • Складнощі у проектуванні.

На етапі створення плану будинку необхідно враховувати багато дрібних, але важливих факторів. Це розташування комунікацій, кріплення, підвищена енергоємність. Але проблем не виникне, вибравши правильну компанію. «КБК Львів» звели понад 300 енергоефективних будинків. Ми добре знаємо технологію будівництва та прораховуємо всі етапи.

 • Гучність стін.

Поширена проблема дерев’яних будинків. Пов’язано з нестачею маси самих стін та перекриттів. Але вирішується питання дуже просто. Будинок добре утеплюється та додатково встановлюється звуко- та теплоізоляція.

Не так багато порівняно із плюсами. Особливо знаючи, що компанія «КБК Львів» враховує та усуває всі мінуси ще на етапі проектування. Починайте будівництво вже зараз, і цього літа відпочиватимете на своїй дачі!

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: