burger menu

Особливості будівництва будинків під ключ у Львові

Більшість сучасних людей втомилися від міської метушні та загазованості мегаполісів, тому стрімкої популярності сьогодні набуває заміська нерухомість. У кожної другої людини, яка вирішила придбати котедж, виникає питання - купити готове житло чи побудувати його самостійно. При цьому мало кому вдається знайти будинок, який повністю відповідає вимогам кожного члена сім'ї, тому цікавішою ідеєю є зведення з нуля.

Готові та авторські проекти для будівництва будинків під ключ

Звернувшись до компанії «КБК Львів» з приводу будівництва заміського котеджу, ви можете обрати між типовим та індивідуальним проектом. Кожен варіант має свої переваги й недоліки:

 • Індивідуальне креслення дозволяє створити прототип житла, що відповідає вимогам кожного члена сім’ї. Такий котедж, як у вас, не можна буде зустріти ні на іншій вулиці, ні в іншому місті.
 • Типове проектування дерев’яного заміського житла дозволяє відразу ж приступати до спорудження будівлі. Всі креслення розроблені з урахуванням будівельних норм та побажань сучасних забудовників. Наші співробітники готові внести до типового планування невеликі коригування. Однак у разі кардинальних змін готовий проект набуде статусу авторського.

Своїм клієнтам ми пропонуємо проекти будівель з бруса, з газобетону, з піноблоків, з цегли або з черепашника. Сьогодні все більшої популярності набуває проектування дерев’яних дач. За більшістю типових креслень вже збудовано не одну споруду. Фото готових об’єктів можна побачити на сайті нашої компанії.

Плюси будівництва каркасних будинків під ключ у Львові

Канадська технологія будівництва вже давно відома в Європі та Америці, тоді як в Україні вона лише починає привертати увагу споживачів. Наші земляки все частіше вибирають каркасну методику для будівництва житла завдяки таким її плюсам, як:

 • Будівництво будь-якої пори року. Важливо, щоб температура повітря не опускалася нижче -15 градусів, а будівельний матеріал, що використовується, був сухим.
 • Енергоефективність. Завдяки особливостям стін витрачається мінімальна кількість енергоресурсів на опалення котеджу.
 • Міцність та надійність. Будівля, зведена за канадською технологією, витримає будь-які несприятливі погодні умови.
 • Висока швидкість спорудження. Підписавши договір на будівництво житла сьогодні, вже через кілька місяців ви отримаєте ключі від свого нового котеджу.

Будівництво будинків під ключ недорого і швидко

Компанія «КБК Львів» пропонує своїм клієнтам будівництво каркасних будинків під ключ недорого і швидко. Котеджі, побудовані за канадською методикою, коштують дешевше, ніж споруди з інших матеріалів. Здешевлення вартості обумовлене не низькою якістю будівельних матеріалів, а можливістю заощадити кошти на:

 • Закупівлі матеріалів. Під час будівництва котеджів за каркасною технологією використовується деревина, вирощена в Україні. Масив дерева ми обробляємо на власному виробництві, застосовуючи просочення високої якості, завдяки чому наші будматеріали не цвітуть, не гниють, не схильні до швидкого загоряння і не приваблюють гризунів.
 • Оплаті праці робітників. Каркасні будівлі зводяться за 90-120 днів невеликою бригадою будівельників.
 • Використанні спецтехніки. У процесі будівництва житла за канадською технологією створюється каркас із бруса, який характеризується легкістю. Завдяки цій особливості відсутня необхідність у під’їзді великовантажного транспорту та використанні спеціальної техніки.
 • Фундамент. Невелика вага будівельного матеріалу дозволяє використовувати полегшені варіанти фундаменту, які дешевші, ніж капітальний.

Яка ціна будівництва будинку під ключ у Львові

Вартість будівництва заміських котеджів за каркасною технологією може змінюватись залежно від різних факторів – типу житла, площі, кількості поверхів, числа кімнат, наявності тераси, мансарди та гаража. Зробити попередній розрахунок ціни онлайн вам дозволить калькулятор будівництва, розміщений на нашому сайті. За точними розрахунками звертайтесь до наших спеціалістів.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: