burger menu

Будівництво каркасних будинків у Львові: житло, доступне багатьом

Бажання поселитися у власному будинку виникає з різних причин. Хтось втомився від шуму великого міста й хоче оселитися в затишному котеджному селищі. У когось в сім'ї є маленькі діти, з якими комфортніше проводити час, гуляючи у власному дворику. А хтось просто не може обійтися без симпатичних пейзажів сільської місцевості. Не так давно деякі сім'ї могли тільки мріяти про власне житло. Створення цегляної споруди - затія не з дешевих. Але з появою в Україні каркасної методики кількість людей, які звертаються до «КБК Львів», істотно зросла, адже реалізація мрії стала доступнішою.

Вартість будівництва каркасних будинків

Ціна будівництва заміського житла є однією з переваг каркасної технології. Отримати доступнішу вартість вдається завдяки:

 • можливості вибрати будь-який із полегшених варіантів фундаменту, що дешевший, ніж капітальна основа;
 • технології створення стін, які швидко зводяться і не вимагають додаткового утеплення;
 • використанню деревини, вирощеної в Україні;
 • відсутності витрат, спрямованих на експлуатацію важкої будівельної техніки.

Актуальні розцінки на будівництво житла за фінською технологією в різних комплектаціях вказані на сайті. Поруч прописаний перелік робіт, які входять у дану комплектацію. Як показує практика, найпопулярнішою з них є «Під ключ». Якщо вартість будівництва фінської каркасної будівлі за типовим проектом можна побачити на сайті, то ціна планування під замовлення розраховується в індивідуальному порядку. Попередньо її можна розрахувати самостійно, використовуючи калькулятор вартості. Проте онлайн-розрахунок вартості дозволяє отримати тільки приблизну суму, тому за точною інформацією доведеться звернутися до фахівців. До того ж дізнатися підсумкову ціну можна тільки після затвердження планування.

Будівництво каркасних будинків під ключ

Чим цікава для забудовників комплектація «Під ключ»? Це найбільш комфортний варіант, що дозволяє позначити завдання і чекати закінчення будівництва. Ще на етапі підписання договору між клієнтом і будівельною організацією обговорюються фінансові питання, терміни проведення робіт і обов’язки сторін. Вам не доведеться купувати матеріали, займатися їх доставкою, думати про підготовку території, підведення комунікацій і заливку фундаменту. При потребі співробітники «КБК Львів» посприяють і в оформленні в дозвільних органах необхідної документації. В результаті ви отримаєте житло:

 • швидше, адже не доведеться шукати окремо підрядників на різні види робіт;
 • дешевше, адже при великих обсягах будівельні організації роблять знижки;
 • якісніше, зважаючи на злагоджену роботу фахівців.

Якими бувають проекти на будівництво каркасних будинків

Всі, кого цікавлять проекти і ціни на будівництво каркасних дерев’яних будівель під ключ, необхідну інформацію знайдуть на сторінках онлайн-ресурсу. Тут представлені одноповерхові й двоповерхові варіанти споруд у різних архітектурних стилях, які добре вписуються в міські й заміські ландшафти. Також тут можна знайти буідвлі з мансардою або другим світлом. Вони коштують дешевше, ніж дворівневі споруди, але при цьому дозволяють отримати додаткову житлову площу без шкоди розмірам території під забудову.

Розміщені на сайті типові проекти представлені в напрямках барн, хай-тек, класика та ін. Вони цікаві не тільки зовні. Внутрішній простір будівель продуманий архітекторами з урахуванням потреб сучасного населення. Крім спалень, кухні та санвузла в них можуть бути гараж, тераса, сауна та інші приміщення, що дозволяють зробити проживання комфортнішим. Ті, хто знаходиться в пошуках індивідуального планування житла, також можуть звернутися до фахівців компанії. Проект будь-якої складності буде створений відповідно до потреб замовника. Ціна під ключ на проекти у Львівській області залежить від складності запиту і обсягу робіт. Планування житла на 100 м2 буде коштувати близько 7-8 тис. грн. Але при замовленні у нас повного циклу робіт цю суму ви зможете заощадити.

Як замовити будівництво каркасних будинків у Львові

Бажання заощадити на створенні житла часто призводить до того, що будівлі будуються своїми руками. В результаті такої самодіяльності забудовникам доводиться шукати тих, хто виправить допущені помилки. Відповідно, вартість житла зростає. Якщо ви хочете купити під ключ недорого будинок, який довго прослужить і буде комфортним для кожного члена сім’ї, – звертайтеся відразу до фахівців. Наші будівлі відповідають чинним будівельним нормам і дозволяють економити на використанні енергоресурсів. Додаткову інформацію з перших вуст із будмайданчиків переглядайте у відео на нашому Ютуб-каналі. Підтвердженням високої якості житла і комфортної роботи з нами є відгуки замовників «КБК Львів».

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: