burger menu

Купівля будинку з клеєного бруса

Сьогодні існує достатньо технологій та матеріалів, щоб кожен охочий придбати власний будинок міг вибрати варіант до смаку. Це й давно звичні, які здаються найміцнішими й найдовговічнішими, споруди з цегли, і більш сучасні газо- й піноблочні будівлі, і житло з профільованого або клеєного бруса.

Який варіант вибрати, кожен вирішує самостійно. Ціна будівництва «під ключ» у Львові залежить від різних факторів. Якщо ви твердо впевнені в непорушності кам’яних будівель і можете їх оплатити – чому б і ні? Але якщо вам потрібен власний будинок, а коштів не так багато, або ж ви просто вважаєте, що немає сенсу переплачувати за наявності економніших варіантів – тоді вам до нас!

Ціна на будинок із клеєного бруса у Львові

Прийнятніша вартість зовсім не означає погану якість. Звичайно, сучасне комфортне житло не може коштувати практично задарма, але при цьому купити будинок недорого для постійного проживання цілком реально. На чому можна заощадити без шкоди для якості житла? Наприклад, на цьому:

 • Використання деревини, що вирощена в Україні та пройшла обробку на власному виробництві компанії, яка проводитиме будівельні роботи.
 • Легка вага каркасу не потребує застосування капітальної основи. Щодо вибору полегшеного варіанту проконсультуйтеся з представниками «КБК Львів». Вони не тільки розкажуть про відмінності, але й допоможуть вибрати фундамент, який найбільше підходить для особливостей ландшафту та ґрунту на території.
 • З огляду на особливості технології в більшості випадків можна обійтися без залучення важкої будівельної техніки. Всі роботи здатна виконати невелика бригада будівельників. При цьому на весь цикл йде всього кілька місяців, що також впливає на вартість будівництва дерев’яного котеджу.

Будинки з клеєного бруса під ключ: про що говорять відгуки

Вибираючи матеріал для будівництва житла, багато сімей звертаються не тільки до відповідних організацій, а й знайомляться з відгуками людей, які вже обрали ту чи іншу технологію і навіть проживають у таких будівлях. Адже завдяки сучасним методикам розширився і асортимент будівельних матеріалів, що дозволяє створювати житло з різним співвідношенням вартості та якості. Наприклад, сьогодні можна побудувати фінські будинки із клеєного бруса недорого, які доступні більшості сімей із середнім статком.

Чому саме дерев’яні споруди? Їхній рівень енергозбереження вищий, ніж у цегляних, а тонші стіни дозволяють отримати більше корисної площі. У випадку з будівлями з цегли, щоб досягти необхідних норм енергозбереження, товщина стін повинна бути не менше 120 см, що коштуватиме недешево. При застосуванні керамоблоку також доведеться чимало заплатити за матеріал та роботу, порівнюючи з дерев’яними будівлями з клеєного бруса. Дешевше коштуватиме житло з газо- та піноблоку, але через недостатню міцність матеріалу його доведеться добре проармувати. В іншому випадку при усадці на ньому можуть з’явитися тріщини.

Переваги будівництва будинків із клеєного бруса

Якщо ви вирішили збудувати енергоефективний будинок за розумною ціною, зверніть увагу на каркасну технологію. Велика кількість плюсів зробила її популярною у всьому світі:

 • Можливість отримати власне житло швидко й недорого. Період будівництва залежить від складності проекту та обсягу робіт.
 • Комфортний мікроклімат протягом усього року. Високий рівень енергоефективності дозволяє легко обігрівати та охолоджувати будівлю, якщо ви проживаєте в ній протягом року або якщо вона є сезонним дачним будиночком.
 • Можливість у будь-який момент збільшити житлову площу, доповнивши конструкцію прибудовою чи надбудовою.
 • Здатність служити мешканцям понад сто років. В Україні таких «довгожителів» поки що немає, оскільки технологію тут почали використовувати нещодавно. Але у світі експлуатуються такі споруди, які збереглися в хорошому стані.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, купити житло за каркасною технологією або вибрати інший матеріал, перегляньте фото збудованих об’єктів нашою компанією. Ми знімаємо свої об’єкти всередині й зовні, щоб показати потенційним клієнтам особливості методики й те, що для неї немає нічого неможливого.

Де знайти проекти будинків із клеєного бруса

Архітектори нашої компанії створюють планування житла для різних матеріалів, у тому числі одноповерхові та двоповерхові варіанти з клеєного бруса. Але клієнти, які вибрали каркасне домобудівництво, мають перевагу – можливість отримати проект безкоштовно при замовленні у нас повного циклу робіт. Типові проекти та ціни ви знайдете на нашому сайті у відповідному розділі. Тут представлене житло різної площі та поверховості. Можна знайти як великий, так і маленький будиночок на один або два поверхи в сучасному чи класичному стилі.

За наявності невеликої ділянки землі, помірної грошової суми та потреби отримати максимум житлової площі рекомендуємо звернути увагу на споруди мансардного типу. Будинок, доповнений другим рівнем, коштуватиме дешевше, ніж повноцінна двоповерхова будівля. Також можна розглянути будівлі з другим світлом – просторі, світлі та максимально комфортні для проживання. Потрібен індивідуальний проект? Зверніться до наших фахівців та отримайте планування, яке повністю відповідає вашим запитам. Життя в такому будинку буде для вас максимально комфортним!

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: