burger menu

Скільки коштує побудувати будинок з газоблоку у Львові

Звертаючись в компанію «КБК Львів», багато клієнтів запитують, чи будуємо ми споруди з газоблоку. Це дійсно гідний уваги будівельний матеріал з хорошими експлуатаційними властивостями, який є різновидом пористого бетону. Проте, ми для себе обрали іншу технологію, яку ми вважаємо більш економічно вигідною, як в плані створення житла, так і в плані його експлуатації.

Що і чому ми пропонуємо своїм клієнтам? Зведення повноцінного будинку для постійного проживання за каркасною методикою – це наш основний напрямок. Скільки потрібно грошей на створення житла? При створенні стін ми використовуємо натуральну оброблену спеціальними розчинами деревину, ОСБ-плиту, пароізоляційну мембрану і утеплювач. В результаті будівля виходить менш дорогою, але за якістю не поступається, а в чомусь навіть перевершує газобетон.

Проекти будинків з газоблоку

У нашій компанії можна замовити креслення для споруд будь-якого типу, в різному стильовому оформленні та для будь-яких технологій. Не важливо, для будівництва обраний піноблок або газоблок, цегла або ж інші матеріали, – ви неодмінно отримаєте якісно створений проект, в якому будуть враховані всі ваші побажання. Як може виглядати ваш будинок? Це може бути одноповерховий або двоповерховий котедж розміром 6 на 6 або 10 на 10. Також у нас замовляють створення мансардних будівель з другим світлом. Кількість і призначення приміщень може бути різним – залежить від площі об’єкта і побажань сім’ї. Як правило, невеликі споруди складаються з коридору, кухні, санвузла та 1-2 спалень. Просторі будівлі доповнюються кімнатами на вибір: більярдною, вітальнею, сауною, бібліотекою і т.д.

Потрібен будинок з гаражем? Приміщення може перебувати окремо від житлового будинку або бути з ним одним цілим. Другий варіант – більш цікавий, так як вимагає під будівництво площі меншого розміру, і можна потрапити в гараж, не виходячи на вулицю. Гараж може бути призначений для одного або декількох автомобілів. Іноді його частина використовується під майстерню. Дуже ефектно виглядають проекти з мансардою та гаражем. Додатковий комфорт створює і прилегла до будинку тераса, що примикає до кухні або вітальні. Вона може бути відкритою і закритою, мати різну площу і форму. Прі виборі виду, слід врахувати, як ви плануєте її експлуатувати – тільки в теплий період або ж протягом всього року.

Наявність власного архітектурного бюро дозволяє клієнтам при співробітництві з нами економити. Вибравши каркасну технологію і замовивши в «КБК Львів» будівництво «під ключ», наші клієнти можуть заощадити на плануванні будинку, отримавши його абсолютно безкоштовно. Готові проекти і ціни можна знайти на сайті. За створенням індивідуальних креслень звертайтеся до наших архітекторів.

Будинок з газоблоку під ключ у Львівській області

Чому замовники виграють, вибираючи будівництво під ключ? Укладення договору з одним підрядником дозволяє отримати готовий будинок:

 • в більш стислі терміни, оскільки не доведеться витрачати час на пошук різнопланових робочих, самостійно займатися закупівлею матеріалів;
 • за розумною вартістю, так як працювати з однією компанією завжди вигідніше, ніж залучати до будівництва окремі бригади.

Будівництво житла своїми руками не дозволить отримати будинок дешевше, ніж замовити його створення в будівельній компанії. Процес вимагає наявності певних знань і умінь, без яких не побудувати сучасне енергоефективне житло. Використовуючи при розрахунку будівництва будинку «калькулятор вартості», стає видно, що житло з газоблоку обійдеться дешевше цегляного. При цьому, найбільш економічно вигідним, без шкоди якості, є каркасне домобудівництво.

Ціна будинку з газоблоку ціна

Як розрахувати газоблок для створення житла розміром 9 на 9? Щоб зробити це самостійно, можна використовувати калькулятор газоблоків. При множенні результату на ціну за одиницю, ми отримуємо підсумкову вартість будівельного матеріалу. Також для прорахунку кількості і вартості матеріалу, будівельних і оздоблювальних робіт, можна звернутися безпосередньо в будівельну компанію. Розрахувати приблизну вартість житла розміром 8×8 за каркасною (або іншою) технологією також можна, використовуючи онлайн калькулятор. Для цього потрібно в зазначені поля внести необхідну інформацію. Отриманий результат дозволить прицінитися і зрозуміти, якому матеріалу віддати перевагу і на житло якої площі можна розраховувати.

Будівництво будинку з газоблоку у Львові

Якщо вас хвилює питання, як швидко побудувати будинок – зверніться в «КБК Львів». Ми створюємо проекти для різних матеріалів і технологій, в тому числі газоблоку, але, пропонуємо своїм клієнтам будівництво під ключ в Україні житла за каркасною методикою. У порівнянні з іншими варіантами, наші будинки мають масу переваг:

 • конкурентоспроможну вартість без втрати якості;
 • більш короткий період проведення робіт;
 • енергоефективність, що дозволяє економити на експлуатації житла протягом року;
 • можливість створювати будинки різної площі та в різних архітектурних стилях.

У переважній більшості випадків ми будуємо житло для постійного проживання, але все частіше наші клієнти бажають стати власниками будинку вихідного дня. Крім того, у нас також можна замовити створення проектів та будівництво будівель комерційної та адміністративної спрямованості, сакральні споруди. З фото робіт і відгуками клієнтів компанії пропонуємо ознайомитися на даному сайті.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: