burger menu

Дерев'яні будинки під ключ у Львові – вибір сучасних сімей

Будинки з цегли та бетону є для нас найбільш звичними. При цьому сьогодні при будівництві житла використовуються й інші технології, що дозволяють створювати споруди за стисліший термін і за розумнішою ціною. Тому якщо ви вирішили звести недорого під ключ будинок, не поспішайте замовляти дорогу цегляну будівлю. Ознайомтеся з різними пропозиціями, порівняйте всі за і проти, і лише після цього вибирайте.

Дерев’яні каркасні будинки під ключ – що це?

Житло з деревини відоме ще з давніх-давен. Але натуральне дерево є одним із дорогих матеріалів, тому житло, зібране з бруса, доступне не кожному. При цьому більшість середньостатистичних сімей Львова можуть дозволити собі будівництво будівлі, під час створення каркасу якої також застосовується натуральна деревина. Каркасна методика давно відома в європейських та скандинавських країнах, а також в Америці. В Україні таких споруд поки що не так багато, але при цьому наші прогресивні співгромадяни з кожним роком все частіше вибирають цю технологію для будівництва власних осель.

Які ще матеріали використовуються при складанні стін? Їх елементами є пароізоляція, супердифузійна мембрана та плити OSB. Достатній шар мінеральної вати дозволяє уникнути додаткового утеплення. Стіни каркасних споруд значно тонші за цегляні, але при цьому вони дозволяють без особливих витрат зберігати в будівлі комфортну температуру й практично не пропускають звуки ззовні. Замовивши у компанії “КБК Львів” будівництво дерев’яного житла під ключ, ви можете бути впевнені, що ми проведемо весь цикл робіт, зазначений у договорі, за найкоротший термін. При цьому готова будівля не лише матиме естетичний вигляд, але й відповідатиме всім вашим запитам.

Як розраховуються ціни на дерев’яні будинки у Львові

Скільки коштує каркасна будівля? Якщо ви розглянете типові пропозиції з цінами, то помітите, що купити дерев’яну споруду під ключ можна дешевше, ніж аналоги з піно- або газоблоку, цегли або бетону. Завдяки чому вдається знизити вартість? Кожен матеріал та методика мають свою ціну. Не варто думати, що якщо каркасне житло коштує дешевше, значить воно чимось поступається іншим варіантам.

Дерев’яні будівлі під ключ для проживання можна експлуатувати протягом усього року. Вони довговічні, чому є підтвердження: у світі можна зустріти споруди, яким вже понад сто років, і в них досі мешкають люди. Доступнішу ціну ми отримуємо в результаті:

  • Використання деревини, вирощеної в Україні та підготовленої на власному виробництві компанії.
  • Можливості обійтися без спеціальної будівельної техніки.
  • Застосування полегшених варіантів фундаменту.
  • Швидкості виконання робіт при залученні невеликої бригади будівельників.

Щоб дізнатися вартість дерев’яного житла під ключ, можна скористатися онлайн-калькулятором, що розміщений на сайті, або звернутися безпосередньо до наших фахівців. Але треба розуміти, що без наявності проекту та кошторису попередній розрахунок не може бути остаточним.

Проекти дерев’яних будинків під ключ: тільки популярні пропозиції

У відповідному розділі сайту розташовані готові проекти та ціни від наших архітекторів. Кожній будівлі властиві цікавий зовнішній вигляд, функціональність та ергономічність. Усі вони здатні заощаджувати енергію, внаслідок чого їх власники зможуть не переплачувати за використання електрики та газу. Маленькі сім’ї без особливих запитів підберуть у каталозі типових проектів симпатичні затишні будиночки без надмірностей в архітектурі та з основним набором приміщень. Такі варіанти хороші й для створення садових чи дачних будиночків.

Потрібен просторий особняк? Зверніть увагу на моделі від 150 квадратів. Вони можуть бути створені з одним або двома поверхами, а також з мансардою. Більшість таких будівель доповнені гаражем для автомобіля та критою або відкритою терасою. До уваги своїх клієнтів ми пропонуємо типові та індивідуальні проекти житла. Тому якщо вам не підійшли жодні з готових креслень, у нас можна замовити створення будівлі індивідуального планування.

Будівництво дерев’яних будинків під ключ: швидко та якісно

Побудувати дерев’яний будинок під ключ самотужки можна лише за наявності певних знань та вмінь. В іншому випадку роботи затягнуться на тривалий період, а виправлення допущених помилок вимагатиме додаткового вкладення коштів. Навіщо ризикувати, якщо ціна будівництва у Львівській області дозволяє звернутися до фахівців та відзначити новосілля через короткий проміжок часу? Мине всього кілька місяців, і ми здамо ваш будинок в експлуатацію.

Ми будуємо житло лише з якісного бруса. Після ретельного відбору деревина на нашому виробництві просушується й просочується засобами, що запобігають гниттю, утворенню плісняви, псуванню комахами та швидкому займанню. При замовленні робіт у повній комплектації співробітниками «КБК Львів» проводяться внутрішнє та зовнішнє оздоблення та прокладання комунікацій. У разі потреби ми можемо побудувати альтанку для прийому гостей у дворі або облаштувати зону відпочинку. Про те, наскільки комфортно з нами працювати та наскільки виправдовуються очікування наших клієнтів, дивіться у відгуках, розміщених на сайті та на нашому Ютуб-каналі.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: