burger menu

Канадські будинки під ключ у Львові – енергоефективні споруди

Міська метушня стомлює, і жителі мегаполісів часто прагнуть втекти туди, де можна провести час тихо і спокійно, насолоджуючись співом птахів і шелестом трав. Але поки в одних тільки у мріях життя за містом, інші вже не один рік насолоджуються проживанням у власному затишному будинку. Ви все ще вважаєте, що власне житло для вас недоступне? Тоді ви нічого не знаєте про канадські каркасні будівлі. Рекомендуємо детально ознайомитися з методикою і зробити правильний вибір.

Будинки за канадською технологією під ключ: переваги

Частка каркасного житла у Львові в загальному обсязі будівництва щорічно зростає. Це обумовлено тим, що будівлі за каркасною методикою, в порівнянні з житлом з інших матеріалів, доступніші для більшої частини населення як у плані будівництва, так і експлуатації. Вартість – один із головних плюсів каркасних будівель, але є ще й маса інших переваг:

 • Короткий період зведення. Власником каркасного будинку можна стати всього за кілька місяців. Секрет полягає в особливостях самої технології – можливості використовувати полегшений фундамент і оздоблювати відразу ж після створення каркаса.
 • Надійність і тривалий період експлуатації. Каркасний будинок за канадською технологією під ключ виконується з якісної деревини, що пройшла попередню обробку, яка перешкоджає появі цвілі, грибка і швидкому займанню. У світі є приклади будівель, вік яких перевалив за сто років.
 • Енергоефективність. З огляду на постійне зростання цін на енергоресурси багато сімей намагаються зробити наявне житло енергоефективним. Але тим, хто тільки вирішив будуватися, пощастило більше, адже вони мають можливість отримати будинок, що дозволяє економити, і де всі нюанси враховані ще на стадії проектування.
 • Варіативність. Житло за канадською технологією під ключ можна створити за готовим або індивідуальним проектом будь-якої складності. Також існує можливість перепланувати готову будівлю без значних руйнувань і витрат.

Проекти на канадські будинки під ключ

Проект житла – це не просто технічна замальовка споруди із зазначенням технічних особливостей. До завдань представників будівельної компанії входить обґрунтування вибору матеріалів, прорахунок вартості робіт, організація роботи будівельної бригади. Креслення дають можливість заздалегідь побачити, якою буде готова споруда всередині й зовні, і при потребі підкоригувати моменти, з якими клієнт не згоден, а також спланувати бюджет. Готовими кресленнями керуються будівельники – вони дозволяють створити житло, що повністю відповідає побажанням замовника. Також проект необхідний для отримання дозвільної документації.

Типові проекти та їх вартість можна знайти на сайті «КБК Львів». Тут є варіанти житла для постійного і тимчасового проживання в різних стилістичних напрямках і різної площі. Залежно від потреб, клієнт може вибрати невелику будівлю з 1-2 спальнями, кухнею та санвузлом або особняк на два поверхи з сауною, гаражем і більярдною. Всі, кого цікавить індивідуальне будівництво за канадською технологією, можуть замовити у наших архітекторів створення проекту відповідно до власних побажань. Після обговорення потреб, співробітники компанії приступлять до роботи, результатом якої стане будівля, що повністю відповідає запитам сім’ї.

Ціни на канадські будинки під ключ у Львівській області

За скільки можна купити канадський збірний будинок під ключ? Ціни на житло за типовими плануваннями вказані на сайті. Якщо в готові креслення не будуть внесені корективи, вартість залишиться незмінною. При потребі внести зміни на прохання замовника або через особливості земельної ділянки, сума виросте пропорційно до нововведень. Ціна під ключ на житло індивідуального планування розраховується після затвердження проекту і складання кошторису. Попередньо дізнатися, скільки коштує побудувати об’єкт за канадською технологією, можна, використовуючи розташований на сайті онлайн-калькулятор. Чому не можна відразу ж отримати точну суму? Кожна споруда має свої особливості. Вони полягають у складності будівлі, загальній площі, відповідності до ландшафту території та особливостей ґрунту. На кінцеву вартість також впливають особливості під’їзних шляхів, обсяг будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Будівництво канадських будинків під ключ у Львові

Ті, хто вже знайомий з нашою компанією, знають, що до кожного проекту в нас індивідуальний підхід. Ми не просто виконуємо поставлені клієнтами завдання, а намагаємося створити сучасне і максимально комфортне житло, мешкання в якому буде задоволенням для кожного мешканця. Будівництво у Львові житлових будинків завжди проводиться за короткі терміни, які прописуються у договорі. Перш ніж приступити до загальнобудівельних робіт, ми:

 • проводимо інженерно-геологічні дослідження, щоб краще зрозуміти особливості будівельної ділянки;
 • допомагаємо вибрати готову модель будівлі або створюємо індивідуальний проект.

Проведення робіт під ключ також враховує підведення комунікацій, оздоблювальні роботи в середині й зовні будинку. При потребі, ми допомагаємо з оформленням дозвільної документації на проведення робіт. З фото побудованих об’єктів рекомендуємо ознайомитися на сайті. Також наші майбутні клієнти можуть відвідати будівельні об’єкти, щоб ближче познайомитися з компанією і каркасною методикою, а також, щоб зробити правильний вибір.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: