burger menu

Проекти каркасних будинків у Львові: як зробити вибір

Будівництво будинку починається з вибору планування. Навіть в інтернеті їх можна знайти велику кількість. Але не варто відразу ж хапатися за те, що впало в око. Житло створюється не на один рік, тому важливо зважити всі нюанси, перш ніж зробити вибір на користь конкретної моделі. Безкоштовні креслення для завантаження - не найкращий вибір. Так можна завантажити проект, не заплативши ні копійки, а потім витратити значно більше коштів на виправлення помилок, які в ньому допущені. Адже ніхто не дає гарантії, що на сайті надана надійна інформація з правильними кресленнями й описами.

Ще однією з причин, чому не варто хапатися за безкоштовні креслення, викладені в інтернеті, є потреба в адаптації. Один і той же проект може не підійти навіть для двох сусідніх ділянок. Тому завжди краще спілкуватися безпосередньо зі співробітниками будівельної компанії, які дадуть кваліфіковані відповіді на всі запитання.

Навіщо потрібні проекти каркасних будинків під ключ

Замовник хоче завчасно бачити, як буде виглядати готове житло і наскільки воно буде відповідати потребам сім’ї. Будівельникам важливо розуміти особливості об’єкта, щоб правильно спланувати роботу і щоб готова будівля не розходилася з планами клієнта. Відповідним організаціям планування необхідне для видачі дозволу на будівництво й експлуатацію споруди – в іншому випадку житло буде вважатися самобудом, а це спричинить додаткові фінансові втрати і часові витрати на оформлення будинку. Тобто у будь-якому випадку будівництво каркасних будівель під ключ не може обійтися без планування – схематичної замальовки споруди, доповненої технічними позначеннями й розрахунками.

Що означає «креслення під ключ»? В процесі укладання договору на проведення робіт компанія-підрядник із замовником обговорюють всі питання, що стосуються створення креслень і необхідних до них пояснень. У документі вказуються обов’язки сторін, а також терміни створення планування та вартість робіт. Звернувшись до нашої компанії, замовник може бути впевнений, що вартість, зазначена в договорі, є фіксованою, і ні за яких умов не зміниться протягом терміну його дії. Також це гарантує своєчасне і якісне виконання робіт.

Проекти каркасних будинків для постійного проживання

Гарний сучасний будинок – це далеко не всі потреби жителів Львова. Головними його складовими є внутрішній комфорт і енергоефективність. Тобто готове житло – це не просто коробка площею до 50 м2 або до 200 м2. Насамперед це затишок і комфорт кожного мешканця, а також можливість не переплачувати за використання енергоресурсів. Вибираючи планування будівлі для проживання протягом року, важливо орієнтуватися на такі моменти, як:

  • розміри наявної ділянки;
  • кількість майбутніх мешканців;
  • стиль життя сім’ї;
  • наявність автомобіля.

Це основні критерії, які кожен може доповнити самостійно. Адже одним потрібен невеликий комфортний будиночок без надмірностей, а інші звертають увагу тільки на варіанти фінських споруд з терасою або мансардою, гаражем або сауною.

Ціна на проекти каркасних будинків у Львові

Скільки коштуватиме створення креслень? Ціна залежить від складності запиту і розміру будівлі. В цілому вартість квадратного метра в Україні коливається від 70 до 80 грн. Тобто, замовивши розробку планування будівлі розміром 10×10, ви заплатите від 7 до 8 тис. грн. Чи можна заощадити на кресленнях, створивши їх самостійно? Можна, якщо ви є фахівцем у цій галузі. Але навіть у такому випадку чи є сенс витрачати особистий час? Адже замовляючи у нас виконання робіт під ключ, клієнти отримують проект безкоштовно.

Типові каркасні будинки: проекти і ціни

Найпростіший варіант отримати креслення без очікування – купити типове планування. До уваги забудовників пропонуються проекти одноповерхових або двоповерхових будівель у різних стилях до 100 м кв. і більше. Готові планування недорогих споруд за канадською технологією комфортні, ергономічні й функціональні. Їх можна використовувати як для будівництва будинку для постійного проживання, так і для сезонного, тобто для дачних будівель. Фото і ціни на споруди є на сайті.

Індивідуальні проекти на каркасні будинки у Львівській області

Якщо типові планування житла для постійного проживання вам нецікаві, ви може замовити розробку індивідуального креслення. Це можуть бути проекти недорогих каркасних будівель розміром 6 на 6, 8 на 8, а також інших варіантів. Ми створюємо канадські будинки під ключ швидко й недорого. Вся інформація про технології та нашу компанію знаходиться на сайті. Тут же можна ознайомитись і з фото побудованих об’єктів. Головною метою компанії «КБК Львів» є гідна реалізація мрії клієнта, тому на виході він отримує будинок, у якому враховані не тільки особливості території під забудову, а й побажання всіх членів сім’ї.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: