burger menu

Як побудувати пасивний будинок у Львові

Одним з актуальних питань для українських сімей на сьогодні є економія енергії. Розв’язати його дозволяють пасивні будинки, створення яких в Європі практикується вже не одне десятиліття, тоді як у нашій країні вони почали свою історію відносно недавно. Яким чином вдається економити енергію? Завдяки використанню енергоефективних матеріалів, інноваційної інженерії та архітектурних засобів. У світовій спільноті навіть затверджена класифікація будівель за енергоефективністю, де витрата тепла приводиться до метра квадратного площі на рік.

Зимовий період – найдорожчий у нашій кліматичній зоні. Втрати тепла можуть відбуватися через вікна, стіни, щілини й вентиляцію. Для підтримки в приміщенні комфортної температури втрати необхідно постійно поповнювати, спалюючи енергоносії. А щоб мінімізувати таку потребу, необхідно знизити втрати тепла.

Що таке будівництво пасивного будинку під ключ

Сучасні технології зведення житла дозволяють будувати споруди, в яких тепло зберігається завдяки облаштуванню вентиляції, виключній теплоізоляції каркасної будівлі та її герметизації. Правильна орієнтація в просторі також сприяє тому, щоб у будинку було комфортно перебувати протягом року. В інтер’єрах passive houses відсутня химерність, зайва розкіш і складна геометрія. Як правило, вони мають односхилий дах, який дозволяє заощадити на матеріалі й спростити конструкцію покрівлі, видалити містки холоду у верхній частині споруди й забезпечити максимальну інсоляцію внутрішньої частини приміщення.

Вікна не можуть накопичувати енергію, зате вони здатні пропускати сонячне світло, яке буде освітлювати й додатково обігрівати приміщення. Їхній розмір, кількість і розміщення також регламентуються. У пасивних будівлях застосовуються тільки енергозберігаючі конструкції, оснащені дво- або трикамерними склопакетами. У нашій компанії можна замовити активний і пасивний варіант житла. На додачу до пасивних заходів економії, в енергоефективних будівлях вищих стандартів вироблення енергії відбувається завдяки альтернативним джерелам.

Велика кількість виробленої енергії дозволяє використовувати її для обігріву басейну, забезпечення енергією інших будівель, зарядки електрокара і навіть для продажу. Принцип проектування таких споруд полягає в тому, що в них об’єднуються система «Розумний будинок» і можливості passive houses. Тобто вони отримують енергію від сонця й вітру, а інтелектуальна система додатково контролює ресурсозбереження та безпеку.

Проекти на пасивний будинок

У нашій компанії працюють фахівці різної спрямованості. Ми не тільки будуємо житло, але й створюємо проекти сучасних енергоефективних будівель, що дозволяють економити в процесі експлуатації. Наші архітектори пропонують вашій увазі цікаві планування в різних стилях та різної площі. Вибір можна зробити, зважаючи на особливості території під забудову та особисті вподобання. Потрібне житло невеликого розміру для маленької сім’ї? Зверніть увагу на споруди площею до 100 квадратів. Як правило, вони складаються з коридору, кухні, санвузла та 1-2 спалень, але можуть бути доповнені й іншими приміщеннями. Шукаєте енергоефективні котеджі за каркасною технологією великої площі? Тоді вам підійдуть споруди від 150 квадратів, що містять як основний набір кімнат, так і будь-які з додаткових – вітальню, оранжерею, кімнату для гостей, більярдну або сауну.

Багато наших будівель доповнені гаражем або навісом для автомобіля. Затишні сімейні вечори або посиденьки з друзями ви зможете проводити на затишній терасі. Милуватися хмарами, що пропливають повз, або зоряним небом буде зручно, вибравши житло мансардного типу. Бажаючи отримати індивідуальний проект, можна звернутися безпосередньо до наших дизайнерів. Вони створять для вас планування будівлі будь-якої складності. А замовивши у нас весь цикл робіт, проектування пасивних споруд можна отримати безкоштовно.

Скільки коштуватиме купити пасивний будинок у Львові

Однозначно назвати вартість будівлі неможливо, адже кожна з них має свої особливості. Перш ніж запитувати ціну, треба визначитися:

  • скільки в будинку буде поверхів;
  • якої він буде площі;
  • який архітектурний стиль кращий;
  • з яких матеріалів він буде побудований.

Також при розрахунку необхідно врахувати особливості ділянки під забудову, адже надійне житло неможливо побудувати, залишивши без уваги перепади ландшафту, якість ґрунту і розташування ґрунтових вод. На нашому сайті вказана ціна будівництва «під ключ» у декількох комплектаціях. Вона дозволяє порівняти вартість житла за каркасною методикою з іншими варіантами та зробити попередній прорахунок. Але підсумкову суму ви зможете отримати тільки після затвердження проекту і складання кошторису.

Як побудувати пасивний будинок

Технологія будівництва каркасних будівель дозволяє швидко і за розумною вартістю створювати енергоефективне пасивне й активне житло різної площі. Приклади побудованих споруд розташовані на сайті. З процесом проведення робіт пропонуємо ознайомитися на нашому Ютуб-каналі. Щоб побудувати житло під ключ у Львівській області, досить звернутися за вказаними на сайті контактами, визначитися з проектом і укласти з нами договір. Через кілька місяців ви станете власником сучасного енергоефективного будинку, що відповідає всім потребам сучасної людини.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: