burger menu

Планування маленького будинку: який варіант вибрати?

Як і великі будівлі, маленькі будиночки можуть відрізнятися формою, поверховістю та архітектурним стилем. Асортимент пропозицій, представлених на нашому сайті, дозволяє кожному підібрати варіант до душі. А якщо ви вирішите замовити індивідуальну розробку креслень – будівля ідеально впишеться в ландшафт ділянки та буде максимально комфортною для кожного мешканця.

Як створюється оптимальне планування маленького будинку

Ви все ще вважаєте, що це відбувається після звернення до архітектора? А ось і ні! Все починається з моменту придбання земельної ділянки! Тому якщо у ваших мріях вимальовується певна картинка майбутнього житла, зважте на це при виборі території. А якщо вона вже є, тоді можна одразу вирушати до архітектурного бюро за типовими чи індивідуальними пропозиціями.

При розробці планування маленького двоповерхового будинку бажання членів сім’ї повинні бути в компромісі з матеріальними можливостями, а також особливостями землі, рельєфу та формою ділянки. Наші співробітники, зі свого боку, намагатимуться запропонувати максимально відповідні до запиту варіанти. Для цього під час створення індивідуального проекту вони врахують:

 • геодезичні особливості території;
 • розмір та форму ділянки;
 • кількість майбутніх мешканців;
 • стиль життя сім’ї;
 • фінансові обмеження.

Планування маленьких будинків для постійного проживання

Багатьом хотілося б жити в просторому особняку, де у кожного є своя кімната, кілька санвузлів, кухня з великою їдальнею, робочий кабінет, зимовий сад, басейн та сауна. Але реалії такі, що не кожна сім’я може дозволити собі таку розкіш. В цілому, навіть невеликий будиночок 8х6 для багатьох сімей цікавіший, ніж квартира в багатоповерхівці. Тут немає ліфтів, що постійно снують вгору-вниз, і сусідів, які човгають по підлозі над головою.

Натомість – гарна природа та свіже повітря. Поряд з будинком можна організувати гарні клумби та майданчик для відпочинку. В таких будинках є типовий набір кімнат – для відпочинку та сну, приготування та прийому їжі, зберігання продуктів та проведення гігієнічних процедур. Таким чином, проекти заміських котеджів з мансардою складаються з:

 • невеликого технічного приміщення;
 • кухні;
 • санвузла;
 • коридору;
 • 1-2 спалень.

Багато будівель мають вихід на терасу, де можна влаштовувати обіди та чаювання, зустрічатися з друзями, займатися домашніми справами та гратися з дітьми. Список основних кімнат за бажанням мешканців з часом може бути розширений, якщо дозволить земельна ділянка та можливості клієнта.

Скільки коштуватиме проект маленького будинку для Львівської області

Будівництво будівлі – завдання, що потребує чималих вкладень. Скільки коштуватиме будинок, залежить від потреб мешканців та обраних будівельних матеріалів. Ціни на типові планування у Львові, зазначені на нашому сайті під проектами, допоможуть визначитися, скільки коштуватиме створення будинку розміром 6 на 6 або 8 на 10. Ми пропонуємо до уваги потенційних клієнтів кращі планування каркасних будівель. Багато типових проектів неодноразово ставали основою для створення невеликого житла в різних куточках України. Вони приваблюють людей не лише цікавим зовнішнім виглядом, але й ергономічністю, функціональністю та комфортним розташуванням кімнат.

У нас також можна замовити будівництво одноповерхового будинку за індивідуальним проектом. Перевагою такого варіанта є те, що креслення можуть бути розроблені навіть для вузьких ділянок або майданчиків нестандартної форми. А якщо на них є перепади по висоті або вам просто подобається житло на кілька рівнів, ми врахуємо цей момент і запропонуємо варіант на два поверхи або з мансардою. Скільки коштує будівництво дерев’яного заміського будинку за індивідуальним проектом? Щоб дізнатися приблизну суму, скористайтеся онлайн-калькулятором на нашому сайті. Підсумкову ціну зможуть назвати лише спеціалісти з урахуванням усіх тонкощів запиту. Але щоб прицінитися і зрозуміти, чи зможете ви вкластися в наявний бюджет, або навпаки – дозволити собі трохи більше, отриманої інформації буде достатньо.

Де знайти планування маленьких дачних будинків

Наші архітектори працюють із різними запитами. Вони створюють проекти для різних технологій та матеріалів. Це можуть бути будівлі житлового, комерційного та громадського призначення із цегли, піноблоку або СІП-панелей. Їхня вартість залежить від складності та обсягу роботи. При цьому, замовивши у нас проект будівлі за каркасною методикою, креслення та супутню документацію ви можете отримати безкоштовно. Але лише за умови, що всі будівельно-оздоблювальні роботи під ключ будуть виконані бригадами організації.

Ми знаємо, як побудувати маленький приватний будинок для постійного проживання, або ж дачну споруду. Каркасні будівлі не лише міцні та надійні, але й відрізняються високим рівнем енергоефективності. В них комфортно перебувати протягом року без зайвих матеріальних витрат на опалення та охолодження. Навіть якщо ви з’являтиметеся там лише періодично, у вас не виникне труднощів зі швидким обігрівом будівлі в зимовий період. Як виглядають каркасні будівлі та з яких матеріалів вони складаються, ми розповідаємо у своїх статтях та відеооглядах. Ви можете переглянути фото всередині та зовні, зроблені на наших майданчиках, а також відвідати об’єкти, що будуються, щоб на місці особисто ознайомитися з особливостями технології.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: