burger menu

Кращі проекти одноповерхових будинків у Львові

Одноповерхові будинки популярні серед населення по ряду причин. Вони безпечні через відсутність сходів, тому є найкращим вибором для сімей з маленькими дітьми і людьми похилого віку. Всі приміщення в таких котеджах розташовані на одному рівні і мають зручний доступ. Дизайнери «КБК Львів» продумали всі моменти, щоб проживання в готових будинках було максимально комфортним.

Проект одноповерхового будинку під ключ: особливості планування

Викладена нижче інформація не означає, що ми своїм клієнтам рекомендуємо вибирати фінансово вигідніші споруди в два поверхи або з мансардою. Але, незважаючи на всі плюси, житло в один рівень має ряд особливостей, які варто врахувати при виборі:

 • Щоб побудувати великий будинок, наприклад, 10 на 10 або 12х12, необхідно придбати велику ділянку. Будівлю в два поверхи або мансардного типу такої ж площі можна розмістити на більш компактній території.
 • При однаковій площі, створення одноповерхового будинку може обійтися дорожче будівництва в два рівні або з мансардою. Причиною цього є необхідність в створенні великих площ основи і покрівлі, що істотно підвищує ціну будівництва.
 • Якщо житло до 150 квадратів комфортне для мешканців, то в більш просторих будівлях зв’язок між приміщеннями може бути втрачено, так як іноді великі споруди вимагають облаштування декількох коридорів.
 • Щоб обігріти одноповерховий житловий будинок, потрібно буде використовувати більше енергії, так як окрім кімнат, додатково буде обігріватися й горище. Мансардні і двоповерхові житлові будинки вимагають менших витрат на обігрів, оскільки тепле повітря першого поверху частково прогріває підлогу верхнього рівня.

Проект одноповерхового будинку з терасою і гаражем

Особливості будівель в один поверх не є перешкодою для вибору таких планувань. На нашому сайті представлені варіанти житла великої та маленької площі, створеного в різних стилістичних напрямках. Наша колекція типових проектів постійно поповнюється новими розробками, які не тільки відповідають будівельним нормам, а й відповідають потребам сучасних сімей.

Одним з найбільш популярних серед наших клієнтів варіантів є одноповерхові будинки з гаражем та терасою. Так як у багатьох сімей є автомобіль, а то і декілька, вони звертають увагу на споруди з гаражним приміщенням для однієї або двох машин, з навісом. Це дозволяє не тільки сховати машину в негоду і в нічний час, а й створює додаткову зручність для її власників. Вихід з будинку в гараж дозволяє не показуватися в негоду на вулицю, а зручно дістатися до транспортного засобу.

Тераса також може відрізнятися розміром і формою, бути відкритою або ж закритою. Якщо відкриті варіанти використовуються в теплу пору року, то в заскленому приміщенні можна облаштувати оранжерею, спортзал, комору або обідню зону, які можуть експлуатуватися навіть взимку. При відсутності на сайті оптимального для вас варіанту, ми завжди готові створити індивідуальний проект житла розміром 6 на 6, 9 на 9 та ін.:

 • з бруса;
 • з газобетону;
 • з піноблоків.

Готове планування буде повністю відповідати вашим побажанням. Також в ньому будуть враховані особливості земельної ділянки та інші нюанси.

Скільки коштує планування одноповерхового будинку у Львові

У скільки обійдеться створення індивідуального проекту? Залежить від його складності та обсягу робіт. В середньому по Україні вартість розробки квадратного метру становить близько 70-80 грн. Тобто, якщо вам потрібен будинок площею до 100 квадратів, то планування будівлі в один поверх обійдеться до 8 тис. грн. Як бути з проектами, які в інтернеті пропонують завантажувати безкоштовно? Не рекомендуємо таке робити, так як безкоштовні планування, як правило, мають суттєві недоліки. Результатом їх використання є великі витрати на виправлення помилок у кресленнях або в процесі будівництва, тому завжди краще спочатку безпосередньо звернутися в будівельну компанію.

Чи можна заощадити на проекті? Наші клієнти, які підписали з компанією договір на будівництво житла під ключ, отримують проект в подарунок. Це єдина можливість отримати проект безкоштовно, в якому не буде помилок, і готова споруда в такому випадку відповідатиме всім будівельним нормам, буде затишною для майбутніх мешканців. У яку суму обійдеться будинок 8 на 8? Вартість житла за готовими проектами прописана на сайті. При замовленні індивідуального планування, можна попередньо зробити розрахунок ціни онлайн. Точніше вартість житла можуть розрахувати тільки працівники «КБК Львів», оскільки дані, які будуть прораховані в «калькуляторі» можуть служити тільки орієнтиром.

Як замовити проект одноповерхового каркасного будинку

Ми пропонуємо найкращі ціни на будівництво в Львівській області, оскільки будуємо житло за каркасною методикою. Це найбільш вигідний варіант для багатьох сімей, що дозволяє отримати сучасний енергоефективний будинок людям з різним достатком. Будинки не є дешевими в звичному розумінні. Але, в порівнянні з іншими матеріалами та технологіями, вони більш доступні. Цього вдається досягти завдяки можливості використовувати не капітальний, а полегшені варіанти фундаменту, конструкції стін, можливості обійтися без важкої будівельної техніки, а також швидкості будівельного процесу.

Ми будуємо житло різної складності. Це можуть бути невеликі споруди дачного типу з однією спальнею, коридором, санвузлом та кухнею, а також просторі варіанти з 3 спальнями і мансардою, в два поверхи, з гаражем для одного або двох автомобілів, барнхауси з другим світлом та ін. Перш ніж оформити замовлення, пропонуємо ознайомитися з нашими роботами по фото на сайті, з відео оглядами на YouTube каналі. Всі потенційні клієнти компанії мають можливість відвідати наші будівельні майданчики, щоб особисто переконатися в якості використовуваного матеріалу, утеплення, а також особисто подивитися, в чому полягають особливості каркасної методики.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: