burger menu

Як вибрати проекти будинків з мансардою?

Мансардні будівлі стають дедалі популярнішими в Україні. Таке планування дозволяє значно збільшити житлову площу, а сам будинок раціональніший з погляду трудовитрат. Для будівництва споруд із мансардою найчастіше використовують канадську технологію. У чому її переваги?

Як вибрати проекти одноповерхових та двоповерхових будинків з мансардою

З чого розпочати будівництво житла? Для початку слід придбати земельну ділянку та провести там геодезичні роботи. Від особливостей ландшафту безпосередньо залежить проект будівлі та технологія зведення. Слід визначити тип ґрунту, глибину залягання підземних вод та інші нюанси. Після дослідження та отримання дозволу на будівництво можна обирати планування. Спочатку слід визначитися з поверховістю споруди. Дуже популярні проекти будівель з мансардою та гаражем – вони дозволяють суттєво заощадити житлову площу. Розрізняють такі види проектів:

  • типові;
  • індивідуальні.

Типові чи готові креслення вже реалізувалися на практиці мінімум 1 раз. Перевагою такого плану є те, що власник може побачити будинок наживо. Також не потрібно переплачувати за проект, адже є вся документація та кошторис на необхідні будівельні матеріали. З мінусів можна відзначити потребу в коригуванні відповідно до особливостей земельної ділянки. Індивідуальні проекти дозволяють побудувати оригінальний та унікальний будинок. Тут враховано всі потреби замовника та членів його сім’ї. Будівля може мати цікаве планування та яскраве оздоблення. Але варто знати, що такий план значно дорожчий, ніж типовий, і вимагає більше часу на підготовку.

Етапи будівництва каркасних будинків з мансардою та терасою

Вартість будівництва у Львові залежатиме від обраної технології. Найбільш економічно вигідною вважається канадська технологія будівництва. Основні особливості та етапи будівництва:

  • Спочатку слід підготувати ділянку та залити фундамент. Оскільки загальна вага конструкції невелика, масивний фундамент не потрібний – підійде стрічковий або пальово-гвинтовий.
  • Наступним кроком є ​​спорудження каркаса. Каркасно-рамковий метод передбачає зведення основи на будмайданчику та подальшу обшивку з внутрішньої та зовнішньої сторони. Каркасно-щитовий метод передбачає виготовлення готових щитів для стін на заводі. Працівникам залишається лише змонтувати їх.
  • Каркасний будинок складається як конструктор. Утеплювач укладають у порожнини між обшивками. Переважно використовують мінеральну вату. При необхідності утеплюють також дах, вікна та двері.
  • Внутрішнє та зовнішнє оздоблення каркасного житла проходить дуже швидко та просто. Немає потреби додатково обробляти стіни, до того ж можна використовувати різні матеріали.

Також обов’язково потрібно подбати про хорошу вентиляцію та пароізоляцію. У процесі будівництва матеріали слід обробляти спеціальними захисними засобами від комах і гризунів. Самостійне будівництво каркасного житла можливе, якщо є попередній досвід у цій сфері. Без практичних навичок та знань братися за будівництво не варто – краще звернутися до професіоналів.

Переваги каркасної технології

Майже 80% всіх приватних котеджів у Канаді побудовано за каркасною технологією. У чому ж секрет такої популярності?

  • Доступна ціна. Каркасні будівлі значно дешевші, ніж споруди з цегли або з газобетону.
  • Енергоефективність. Завдяки якісному утеплювачу та низькій теплоємності взимку в будинку дуже тепло, а влітку прохолодно. Це також допомагає суттєво заощадити в опалювальний сезон.
  • Швидкість будівництва. Професійна бригада з 3-5 осіб зможе звести будівлю до 150 м кв. за 4-6 місяців. Відповідно, що менша площа об’єкта, то вища швидкість будівництва. Зокрема, дачний будиночок 6 на 6 можна звести за 2-3 місяці. Перевагою є те, що роботи можна проводити будь-якої пори року.
  • Немає потреби у спецтехніці. Практично всі роботи проводяться вручну. Вага матеріалів рідко перевищує 20 кг. Але якщо клієнт замовив готові щити на заводі, тоді потрібний підйомний кран, щоб встановити їх на місце.

Каркасні споруди міцні та надійні. Як показує практика, термін їхньої служби – мінімум 80 років. Така будівля витримує будь-які негативні природні явища – сильні снігопади або штормовий вітер. І навіть якщо виникли деякі ушкодження, їх легко усунути.

Де замовити типові проекти з мансардами?

Ми працюємо лише з каркасною технологією. Споруди з піноблоків не будуємо, але можемо створити проект для різних технологій та матеріалів. Каркасний метод будівництва дозволяє швидко звести невеликий дачний будиночок 7 на 7 або великий будинок для постійного проживання 10 на 10. На сайті є великий вибір планувань будівель з мансардою під ключ. Також можна переглянути фото планувань та відео-відгуки клієнтів. Ціни на проекти будинків з мансардою у Львові можна дізнатися у наших менеджерів.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: