burger menu

Чому варто вибрати швидкомонтовані будинки у Львові

Багато людей мріють про власне житло, з вікон якого відкривається мальовничий краєвид, але найчастіше висока вартість будівництва заважає здійсненню планів. І це справді так, адже будівництво, наприклад, цегляної будівлі може тривати кілька років і коштує досить дорого. Саме тому багато молодих сімей вибирають швидкомонтовані будинки для постійного проживання.

Швидкомонтовані будинки під ключ: переваги

Споруди, які будують за кілька місяців, називають швидкомонтованими. Сюди належать як каркасники, так і модульні котеджі. В Україні ця технологія є відносно новою, але продовжує стрімко розвиватися. Каркасні будівлі дозволяють отримати комфортне житло за низькою ціною. Не дивно, що канадська технологія дуже популярна у країнах Західного світу. Ціна на швидкомонтовані будинки у Львові залежить від основного матеріалу. Для будівель зазвичай використовують дерево. Основні плюси:

  1. Швидкість монтажу. Каркасний котедж за класичною технологією невелика бригада будівельників зводить за кілька місяців. Якщо купити швидкомонтоване житло модульного типу, то всі роботи будуть проводитися на заводі. На будмайданчик приїдуть готові блоки, які просто потрібно буде змонтувати.
  2. Висока якість матеріалів. Типові проекти швидкомонтованих модульних будівель для постійного проживання завжди розроблені дуже докладно, а креслення елементів ретельно опрацьовані. За процесом виготовлення модулів на заводі уважно стежать, тому ризик браку практично мінімальний.
  3. Ціна. За своєю якістю споруди, які швидко монтуються, практично нічим не поступаються традиційним, але при цьому їхня вартість значно нижча.

Монтувати котедж можна за будь-якої погоди, адже всі роботи проводяться в закритому приміщенні. Це також істотно впливає на швидкість робіт.

Як відбувається будівництво каркасних споруд

В основі каркасних будівель – дерев’яний каркас (іноді використовують металевий). Цей каркас встановлюється на пальово-гвинтовому або стрічковому фундаменті. Легка конструкція каркасу утримує майже 80% навантаження споруди, але не потребує потужної основи. Чекати рік, поки фундамент дасть усадку, теж не потрібно. Важливо знати, що оскільки каркас дерев’яний, весь матеріал повинен бути максимально сухим. Каркас складається з горизонтальних та вертикальних обв’язок, у порожнині між якими укладають теплоізоляційний матеріал. Зазвичай застосовують мінеральну вату.

Від якості утеплювача залежатиме енергоефективність котеджу. Відгуки про каркасні будинки свідчать, що в каркаснику добре зберігається тепло навіть за температури -25 градусів. Ціна за 1 м2 залежатиме від загальної площі об’єкта та використаних матеріалів. Каркасні будівлі можуть мати максимум 2 поверхи, хоча в Канаді вже будують споруди й до 5 поверхів. Для будівництва зазвичай використовують сосну, завдяки чому в такому котеджі зберігається оптимальний мікроклімат. У випадку модульних будівель потрібно забезпечити хорошу вентиляцію, щоб будинок “дихав”.

Де замовити проекти швидкомонтованих будинків

Наша компанія займається будівництвом каркасних та модульних споруд. Також ми розробляємо індивідуальні проекти для різних технологій та матеріалів. Незважаючи на поширені міфи про будинки, що швидко зводяться, в їхніх перевагах переконалися вже багато наших клієнтів. Такі будівлі екологічні, надійні, комфортні та доступні за ціною. Останнім часом стає модним будівництво енергоефективного житла та використання технології “Розумний будинок”.

На нашому сайті ви можете переглянути фото та відео збудованих споруд. Також є можливість онлайн-розрахунку вартості коробки будинку. Якщо виникли питання або потрібно дізнатися ціну будівництва під ключ у Львівській області, наші менеджери з радістю вам допоможуть. У нас працюють лише висококласні фахівці. Ви будете задоволені результатом нашої співпраці на всі 100%!

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: