burger menu

Ціна на будівництво будинків у Львові: що впливає на вартість будівель

Думка про те, що створення власного житла коштує надто дорого, призводить до того, що деякі сім'ї відмовляються від цієї ідеї та продовжують жити у тісних незатишних квартирах. Інші, навпаки, продумують можливі варіанти та знайомляться з різними технологіями, щоб реалізувати свою мрію. Про те, які матеріали та методики сьогодні використовують будівельні компанії при будівництві, чим вони відрізняються між собою, які переваги дають забудовникам і які мають мінуси, – читайте далі.

Матеріали та ціни на будівництво будинків у Львівській області

Чи можуть вибрані матеріали впливати на кінцеву вартість будівництва? Так, підсумкова ціна залежатиме також і від обраного матеріалу. Тому, якщо вам не критично важливо, будувати житло з цегли чи з бруса, а, навпаки, ви хочете отримати сучасну енергоефективну будівлю за приємною вартістю, то, перш ніж зробити вибір, варто вивчити різні пропозиції. Якщо ви плануєте збудувати житло недорого, то цегла – однозначно не ваш варіант. Такі споруди виглядають ефектно та надійно, але їх будівництво потребує багато коштів та часу. В остаточну суму входять не лише матеріал, а й трудові витрати, дорогий капітальний фундамент та утеплення поверхонь.

Будівлі з піноблоків і газобетону економніші, якщо порівнювати з попереднім варіантом. Сам матеріал коштує дешевше, а готову споруду можна отримати за стисліший термін. При цьому, якщо ви хочете отримати будівлю, що дозволяє заощаджувати енергоресурси, то споруда з пористих блоків також потребуватиме додаткового утеплення. Створювати недороге житло, в якому буде комфортно перебувати протягом року, дозволяє каркасна технологія. Її особливості роблять процес менш витратним без шкоди якості конструкції. Тому, якщо ви хочете отримати комфортний будинок за розумною ціною, приділіть увагу вивченню канадської методики.

Як прораховується ціна будівництва будинку під ключ у Львові

Щоб зрозуміти, чи вкладетеся ви у запланований бюджет, достатньо зробити розрахунок ціни онлайн. Для цього рекомендуємо використовувати калькулятор, що розташований на сайті. Також попередній розрахунок можна замовити у працівників будівельної компанії. Не варто розраховувати, що одержана цифра буде остаточною. При попередньому розрахунку вартості будівництва приватних дерев’яних будівель неможливо врахувати всі особливості майбутньої споруди. Для підсумкової вартості обов’язково потрібні затверджений проект та складений з урахуванням усіх пунктів кошторис. У ньому будуть враховані не лише вартість матеріалів та трудовитрати, а й інші особливості проекту.

Типові й індивідуальні проекти та ціни на будівництво будинків

Де замовити типовий проект? Серед представлених на сайті варіантів можна вибрати як економні рішення для постійного або тимчасового проживання, так і просторі особняки з різним набором приміщень. Всі вони відрізняються функціональністю та здатні задовольнити як основні, так і додаткові потреби мешканців. Незалежно від того, вибирають наші замовники готові чи індивідуальні планування, ми докладаємо всіх знань та вмінь, щоб результат їх неодмінно потішив.

Цікавить індивідуальний проект? Наші архітектори створюють планування дерев’яних будівель для будь-яких запитів клієнтів. Під час їх розробки враховуються кількість майбутніх мешканців, потреби сім’ї, особливості під’їзних шляхів та території під забудову, а також віддаленість комунікацій. Це можуть бути як одноповерхові, так і двоповерхові споруди в стилях хай-тек, мінімалізм, класика або барнхаус. Також у нас можна замовити мансардні будівлі та будинки з другим світлом із цегли та блокових матеріалів. Проекти створюються як для стандартних, так і для вузьких несиметричних ділянок, а також для тих, які мають перепади ґрунту по висоті.

Скільки коштує будівництво каркасних будинків

Як побудувати під ключ будинок для сім’ї? Співробітники компанії «КБК Львів» готові надати замовникам повний спектр будівельних робіт, включаючи розробку проекту, будівництво конструкції та збирання необхідних документів для введення житла в експлуатацію. Замовивши повний цикл будівельних робіт, наші клієнти мають можливість отримати проект житла безкоштовно. З розцінками на будівництво каркасних будівель під ключ пропонуємо ознайомитись у відповідному розділі. Тут вказано ціну за м2 не тільки робіт під ключ, а й в інших комплектаціях.

Де можна ознайомитися з нашими роботами? Фото збудованих будівель з описами знаходяться на сайті. Більше інформації про особливості технології можна отримати на наявних будівельних майданчиках. Там ми не лише розповідаємо, а й показуємо, з яких матеріалів збираються стіни, яку вони мають товщину та який шар мінеральної вати робить споруди енергоефективними. Ми готові відповісти на всі питання, щоб ви зробили правильний вибір і змогли незабаром оселитися в сучасному затишному будинку.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: