burger menu

Як формується ціна будинку під ключ у Львові

Побудувати житло для проживання під ключ - завдання не з простих. У цій справі важливі знання, досвід, наявність спеціального обладнання, здатність створювати і читати проекти. Наявність планування - важливий момент. Без нього неможливо побудувати надійний будинок. В іншому випадку можна допустити помилки, в результаті яких може просісти фундамент, погіршитися теплоізоляція, тріснути або перекоситися стіна. Єдиною можливістю уникнути цього є звернення за допомогою до фахівців.

На початковому етапі важливо розуміти вартість будівництва – чи вкладетеся ви в наявну суму. Можливо, доведеться змінити площу проекту або вибрати іншу, менш витратну технологію.

Будинки під ключ: проекти і ціни

Навіщо потрібен проект? Чи не можна обійтися схематичною замальовкою? Адже раніше люди будували приватне житло своїми силами без наявності планування. Такі питання ми періодично чуємо від потенційних клієнтів. Правильно складене планування необхідне, без нього неможливо обійтися. Відповідні інстанції не видадуть дозвіл на будівництво, якщо у вас не буде проекту будівлі. В іншому випадку споруда буде класифікуватися як самобуд, що спричинить накладення штрафів. Кожному забудовнику цікаво знати спочатку, як буде виглядати готове житло. Вирішити завдання дозволяє проект. Вчинити можна двома способами:

 • вибрати готову пропозицію на сайті;
 • замовити створення індивідуальної розробки.

При виборі типової моделі будівлі ви відразу ж будете бачити, скільки коштують готові щитові каркасні споруди під ключ. Без потреби внести до креслень певні корективи вартість залишається незмінною. Якщо проект потрібно буде адаптувати під земельну ділянку або побажання сім’ї, сума зміниться відповідно до коректив.

Ціна каркасного будинку під ключ у Львівській області

Щоб дізнатися, за скільки можна купити приватне житло для постійного проживання, необхідно визначитися не лише з площею споруди, але й з будівельними матеріалами. Також вибір вплине на тривалість проведення робіт. За бажанням клієнта наші конструктори спроектують будівлю:

 • з СІП-панелей;
 • з блоку;
 • з бруса;
 • з газобетону.

Споруди за одним і тим же проектом з різних матеріалів будуть відрізнятися ціною, на яку вплине не тільки вартість матеріалу, але й трудовитрати. Саме тому цегляні будівлі є найдорожчими. Якщо вас цікавить будівництво надійних недорогих будівель – зверніть увагу на каркасну технологію будівництва. Ми не тільки створюємо проекти, але й будуємо такі споруди. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що зазначена в договорі ціна не зміниться до здачі будівлі в експлуатацію, а роботи будуть проведені в термін і якісно.

Як прорахувати вартість будівництва будинку під ключ

Загальну суму будівництва можна отримати тільки після затвердження проекту. Співробітники організації, яка проводитиме роботи, складуть кошторис, де врахують особливості споруди й території під забудову, а також трудовитрати, після чого зможуть озвучити кінцеву суму. Попередню вартість житла можна дізнатися, провівши розрахунок ціни онлайн. Для цього достатньо скористатися розташованим на сайті калькулятором і ввести запитувану інформацію. Побудувати дерев’яний будинок недорого цілком реально. Це не обов’язково буде будівля маленької площі у формі квадрата. Порівнюючи з аналогами з цегли та бетону, споруди за канадською методикою коштують дешевше. Тому навіть великий будинок з масою вигод ви отримаєте за розумнішою ціною.

Як побудувати будинок під ключ у Львові

Щоб отримати сучасне енергоефективне житло, достатньо звернутися в компанію «КБК Львів». Ми надаємо весь спектр послуг, що стосуються створення житла. До завдань наших клієнтів входить лише затвердження проекту, узгодження кошторису і своєчасна оплата матеріалів і робіт. Наші співробітники в свою чергу:

 • підготують територію для будівництва будівлі;
 • зведуть фундамент, стіни та покрівлю;
 • проведуть оздоблення споруди в середині й зовні;
 • допоможуть в підготовці і отриманні дозвільної документації.

Тобто проведуть усі роботи, які передбачає будівництво каркасних будівель під ключ. Обов’язки сторін, терміни виконання робіт і їх вартість прописуються в договорі між замовником і нашою компанією. Дерев’яна каркасна споруда, створена «КБК Львів», може мати будь-яку площу і різну кількість поверхів. Ми будуємо як невеликі симпатичні будиночки без надмірностей, так і просторі садиби. Житло створюється в різних архітектурних стилях і добре вписується в великі, маленькі та навіть нестандартні ділянки.

Каркасні будівлі придатні для постійного проживання. При належному догляді термін їх служби може перевищувати сотню років. Вони не бояться грибка, цвілі й комах, недорого обходяться в експлуатації. Згідно з відгуками споживачів і фахівців, особливості конструкції будівель дозволяють не переплачувати за охолодження в літку і обігрів у зимовий період.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: