burger menu

Ціна каркасного будинку у Львові

Клієнти нашої компанії - сім'ї з різним достатком та різними запитами. Одні звертаються з проханням створити просторий особняк, в якому буде комфортно проживати, користуючись усіма благами цивілізації. Іншим достатньо невеликої будівлі - тільки б утекти подалі від міської метушні. Наявність у штаті компанії фахівців різного спрямування дозволяє задовольнити будь-які запити жителів Львова й області. А каркасна методика, за якою ми будуємо споруди для тимчасового або постійного проживання, надає можливість нашим клієнтам отримати власний будинок швидко й без переплат.

А як бонус кожен замовник зможе експлуатувати власне житло, не переплачуючи за користування енергоресурсами.

Де знайти проекти і ціни на каркасні будинки

Наші потенційні клієнти, які цікавляться, де купити каркасно-щитову будівлю, проекти й ціни на них знайдуть у відповідному розділі нашого сайту. У ньому представлені різні моделі споруд, що дозволяє кожному замовнику вибрати недорогі варіанти. Архітектори компанії пропонують вашій увазі:

 • затишні будівлі маленької площі, які часто використовуються для монтажу на дачних і садових ділянках, а також у якості гостьових будиночків;
 • великі просторі особняки, де затишно розташується велика сім’я, і ще й залишиться достатньо місця для гостей.

На сайті ви знайдете проекти і ціни на каркасні споруди під ключ – тільки актуальні, що відповідають вимогам будівельних норм і стандартів, а також побажанням сучасних сімей. Як видно на фото проектів, житло відрізняється кількістю поверхів, площею й архітектурним стилем. У багатьох будівлях присутні гараж або тераса. Двоповерхові споруди оснащені лоджією або балконом. Будь-який із готових проектів може бути обраний нашими клієнтами для будівництва власного житла. При потребі в них можуть бути внесені невеликі зміни. Також проекти й ціни під ключ недорого дозволяють реалізовувати індивідуальні запити клієнтів і створювати споруди, несхожі на інші.

Як формується вартість будівництва каркасних будинків

Всіх, хто хоче купити каркасне житло під ключ, цікавить питання вартості. А точніше як сама сума, так і фактори, які на неї впливають. Канадські споруди коштують дешевше, ніж цегляні аналоги, завдяки:

 • Простому монтажу й невеликій вазі будівельних матеріалів. Така особливість дозволяє знизити витрати, призначені для оплати праці будівельників, адже реалізувати проект зможе бригада, що складається з 2-3 чоловік, протягом декількох місяців.
 • Можливості заощадити на основі. На відміну від цегляних і бетонних конструкцій, одноповерховий або двоповерховий об’єкт з деревини має меншу вагу. Це дозволяє використовувати будь-який з полегшених видів фундаменту – гвинтовий, стрічковий або стовпчастий.
 • Відсутності витрат на важку будівельну техніку. Спецтехніка використовується в рідкісних випадках, а відсутність залізобетонних перекриттів не позначається на міцності будівель. Зате це дозволяє знизити ціну готової споруди.
 • Відсутності потреби додатково утеплювати будинок. Зважаючи на особливості методики, достатній шар мінеральної вати використовується при створенні стін і покрівлі, що робить будинок шумоізольованим та енергоефективним.

Хоча канадські будівлі швидко зводяться і коштують дешевше, не варто вважати, що вони недовговічні. У Канаді, США і Великобританії експлуатуються споруди, вік яких перевищує сто років. При цьому вони відрізняються естетичним виглядом і задовольняють всі вимоги мешканців.

Ціна на каркасний будинок під ключ за квадратний метр

Скільки коштують каркасні будівлі для постійного проживання? Щоб зрозуміти, чи достатньо наявної у вас суми для реалізації задуму, досить ознайомитися з плануванням і вартістю на сайті «КБК Львів» у розділі «Проекти». Тим, кому потрібна вартість за м. кв., пропонуємо перейти в розділ «Ціни». У ньому детально розписані різні комплектації, в тому числі й «Під ключ». Вивчаючи розцінки різних компаній, обов’язково слід уточнювати, які види робіт входять у дану комплектацію. Іноді в гонитві за нижчою вартістю забудовники не враховують даний момент, а потім витрачають час і великі суми.

Ціни на будівництво каркасних споруд під ключ нижчі в порівнянні з аналогами з інших матеріалів. При цьому вони не менш якісні та надійні, тому також вимагають достатніх вкладень. У кінцеву вартість таких будівель входять:

 • проект із супутньою документацією;
 • матеріали для будівництва та оздоблення;
 • оплата праці будівельників.

При розрахунку вартості враховуються складність архітектурного стилю, особливості землі на ділянці та обраного типу фундаменту. Чим складніша й більша споруда, тим більше коштів піде на її створення. При цьому 1 м кв. великої будівлі коштуватиме дешевше, ніж метр маленької споруди.

Вартість каркасних будинків у Львові

Ціни на Львівщині на будівництво житла залежать від різних факторів. Наприклад, від обраного матеріалу й компанії, яка проводитиме роботи. Також на кінцеву суму впливають такі особливості, як розмір, поверховість і особливості комунікацій. Ціна будівництва житла у Львівській області нашою компанією доступна для багатьох сімей із середнім достатком. Зверніться до нас, і ми допоможемо визначитися з проектом, прорахуємо кінцеву суму і створимо будинок, що відповідає вашим побажанням. З фото побудованих об’єктів можна ознайомитися на сайті та Ютуб-каналі.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: