burger menu

Вартість будівництва будинку у Львові

Сучасні споруди мають між собою масу відмінностей. Для їх створення вибираються різні будівельні та оздоблювальні матеріали, вони мають різні площу, кількість поверхів і розташування кімнат. Кожен з таких факторів впливає на тривалість проведення робіт, розмір залученої до роботи бригади будівельників і, відповідно, цінник будівлі. Про те, якими способами можна розрахувати ціну споруди, читайте далі.

Чи впливає матеріал на вартість будівництва будинку під ключ у Львові?

При будівництві споруди більша частина витрат лягає на закупівлю матеріалів. Скільки коштуватиме готова будівля багато в чому залежить від того, з чого буде створюватися споруда:

 • з цегли;
 • з бруса;
 • з піноблоків;
 • з газоблоків.

Цегляні будівлі є найдорожчим варіантом. На це впливає як ціна самого матеріалу, так і великі витрати на оплату праці бригади, адже процес кладки є трудомістким. Також на цінник житла впливає потреба в застосуванні капітального типу фундаменту і використанні спеціальної будівельної техніки. Піно- і газоблоки є сучаснішими матеріалами. Від цегли вони відрізняються більшими розмірами і меншою вагою. Це впливає на швидкість кладки і вагу каркаса, який дозволяє застосовувати спрощені типи основи. Відповідно, цінник створення будівлі тут буде нижчим.

Бажаючи отримати сучасне і довговічне житло з мінімальними витратами, варто звернути увагу на каркасну технологію. Ціна будівництва каркасної споруди у Львівській області найцікавіша для забудовників. При цьому сім’я отримує сучасне житло, яке можна експлуатувати тривалий період і при цьому економити на використанні енергоресурсів.

Навіщо потрібен онлайн-калькулятор вартості будівництва будинку?

Як дізнатися вартість одноповерхового або двоповерхового житла? Щоб дізнатися ціну готової споруди, одні замовники звертаються безпосередньо в будівельні компанії, тоді як інші намагаються зробити розрахунок своїми силами. Наприклад, за допомогою калькулятора. Як використовувати калькулятор розрахунку онлайн? Досить ввести необхідну інформацію відповідно до запитів, і в результаті ви отримаєте цифру, що цікавить. Але не варто розраховувати на те, що отримана сума буде остаточною. Точний розрахунок неможливий без готового проекту. Онлайн-калькулятор не дозволяє врахувати особливості території під забудову майбутнього житла, тому він є попереднім, що дозволяє визначитися, на яку суму може розраховувати забудовник.

Кожен будмайданчик має свої нюанси. Це стосується як ландшафту, так і глибини розташування ґрунтових вод. Будівлі однакової площі та з однаковою кількістю поверхів можуть мати різний набір кімнат і відрізнятися архітектурними стилями. Всі ці фактори є особливостями об’єкта, які не може врахувати навіть найкращий калькулятор. Тому після створення планування представниками будівельної компанії складається докладний кошторис.

Онлайн-розрахунок вартості будівництва будинку: що треба врахувати

Щоб розрахувати вартість будівництва житла, треба врахувати різні фактори:

 • віддаленість об’єкту;
 • особливості місцевості;
 • під’їзні шляхи до майданчика;
 • особливості ґрунту;
 • сезон, на який припадають роботи;
 • віддаленість комунікацій;
 • планування житла.

За допомогою хорошого калькулятора можна прорахувати вартість будівництва заміського дерев’яного будинку і кількість матеріалів. Але в ньому не враховується оплата праці будівельників. Щоб зрозуміти, скільки коштуватиме житло з урахуванням підготовчого процесу, доставки матеріалів, послуг робітників та інших нюансів, треба звернутися до обраної будівельної організації, адже розцінки у різних компаній можуть відрізнятися.

Як розрахувати вартість метра будівництва будинку

Перш ніж замовити зведення житла, слід прорахувати майбутні витрати. Це дозволить зрозуміти, чи зможете ви вкластися в суму, на яку розраховуєте. За підсумками розрахунку може виявитися, що наявної суми недостатньо для бажаного об’єкту. Або навпаки – коштів достатньо на будівлю більшої площі. Прицінитися можна також, розглядаючи готові проекти житла з вартістю в розділі нашого сайту «Будинок під ключ». Як правило, будівельні компанії вказують на сайтах мінімальний цінник житла. Якщо замовник бажає внести в споруду зміни, ціна будинку виростає. Змінити можна:

 • будівельний матеріал – газоблоки, цеглу, деревину;
 • тип фундаменту – полегшений або капітальний;
 • зовнішнє оздоблення – клінкерну плитку або штукатурку;
 • внутрішнє оздоблення – гіпсокартон або вагонку.

Середня вартість житлової приватної споруди за 1 м2 може значно змінюватися, якщо готовий проект потребуватиме адаптації під побажання клієнта або особливості ділянки під забудову. Після підписання договору витрати можуть змінюватися тільки в разі, якщо клієнт будівельної організації своєчасно виявив бажання змінити будь-які параметри.

На цінник квадратного метра житла також впливає обрана комплектація. На сайті в розділі «Ціни» вказані різні варіанти з цифрами. Найбільш комфортною для замовників є комплектація «Під ключ», що дозволяє через кілька місяців з моменту підписання договору переїхати до готового житла. Але за бажанням клієнта ми можемо звести тільки домокомплект, а інші роботи замовник проведе самостійно або залучить до них іншого підрядника. Своїм клієнтам ми пропонуємо варіанти будівель з найкращим співвідношенням ціна / якість. Орієнтовний цінник квадратного метра житла може бути розрахований із застосуванням таблиці на сайті. Також можна орієнтуватися на наведені оцінні витрати, засновані на реальних проектах. Вони допоможуть вам зрозуміти діапазон розцінок, який ми спостерігали впродовж багатьох років діяльності.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: