burger menu

Як побудувати будинок у Львові

Якщо ви вирішили побудувати власний будинок, але поки ще не визначилися, з якого він буде матеріалу, якої площі та в якому стилі - сподіваємося, ця стаття допоможе зробити правильний вибір. У ній ми розповімо:
• чому не варто братися за будівництво житла своїми силами;
• чим зручне будівництво житла під ключ;
• про методику, що дозволяє економити при будівництві та експлуатації будівлі;
• чим відрізняється індивідуальне проектування від типових планувань.

Як побудувати будинок під ключ у Львові

Чи можна побудувати надійне житло своїми руками? Можна, будучи фахівцем, маючи необхідний багаж знань та вмінь і достатньо вільного часу. В іншому випадку, якщо ви не хочете додатково вкладати гроші у виправлення допущених помилок, найкращим варіантом є звернення в будівельну організацію. Особливою популярністю серед жителів Львівщини користується будівництво житла під ключ. У нашу компанію часто звертаються замовники, яким зручно поставити задачу і через кілька місяців заселитися в повністю готовий для проживання будинок.

Будівництво під ключ – це комплекс робіт, який починається з вибору проекту й розрахунку кошторису і завершується оздобленням зведеної споруди. Це можливість заощадити час, нерви і гроші, адже всі роботи виконуються однією компанією, включаючи закупівлю й доставку необхідного матеріалу.

Скільки коштує побудувати будинок

Чи можна побудувати будівлю для проживання під ключ недорого? Вартість житла залежить від різних факторів. Якщо ви вирішили звести споруду з цегли – вона не буде дешевою, адже сам матеріал коштує дорого, а ще у вартості треба врахувати трудовитрати й потребу в утепленні. І навіть якщо ви оберете невелику будівлю площею до 80 квадратів – вона все одно буде дорогою, адже сьогодні існують доступніші в ціновому сегменті методики. Також ми можемо спроектувати для вас житло з газобетону. Воно коштуватиме дешевше, ніж цегляне, і будуватиметься швидше. Але є ще цікавіша технологія, яку давно використовують жителі США, Європи і Скандинавії, проте вона почала популяризуватися в Україні всього кілька років тому.

Якщо для вас цікаве питання, як побудувати гарний житловий будинок недорого, зверніть увагу на каркасну технологію. Вона дозволяє економити багато на чому, тому такі будівлі коштують дешевше, ніж аналогічні з інших матеріалів. Економія при створенні каркасних споруд відбувається не на шкоду якості. Будівлі виходять сучасними, надійними, екологічними й енергоефективними. Вони здатні прослужити власникам навіть понад сто років. А заощадити при будівництві житла розміром 8 на 8 або іншого варіанту вдається завдяки можливості:

 • обійтися полегшеним типом фундаменту, який вимагає меншої кількості матеріалів і швидше зводиться;
 • виконати всі види робіт силами невеликої бригади, не залучаючи важку будівельну техніку;
 • використовувати деревину,вирощену на території України й підготовлену на власному виробництві компанії.

Як формується ціна будівництва будинку у Львівській області

З розцінками за квадратний метр будівництва житла можна ознайомитися в розділі «Ціни» нашого сайту. Вони прописані не тільки за комплектацію «Під ключ», а й за інші варіанти. Але чи є сенс звертатися до різних підрядників, коли вигідніше замовити всі роботи в одному місці? Скільки коштуватиме нова будівля під ключ? У кожному випадку питання вартості вирішується індивідуально. Все залежить від того, яку споруду побудувати на ділянці було вирішено в конкретному випадку. Будівлі мають різну площу, форму й кількість поверхів. Різні споруди площею 10х10 можуть відрізнятися архітектурним стилем, кількістю і розташуванням кімнат, будівельним матеріалом. В цілому підсумкова сума будівництва складається з таких пунктів:

 • проект і кошторис;
 • будівельні та оздоблювальні матеріали;
 • проведення робіт бригадою будівельників.

Для самостійного прорахунку вартості житла рекомендуємо скористатися онлайн-калькулятором. Озвучити точну суму ми зможемо тільки після затвердження проекту і прорахунку кошторису.

Де взяти проекти будинків під ключ

Не знаєте, як побудувати нове житло в Україні і з чого почати? Перш за все – з вибору проекту. Для початку варто визначитися, буде ця будівля площею до 100 м2 чи більше 150 м2. На нашому сайті ви знайдете варіанти житла будь-якої площі – від маленьких до великих споруд з масою зручностей. Також тут представлені моделі, які можна використовувати для нестандартних ділянок. Всі вони відрізняються сучасним виглядом і внутрішнім комфортом. Багато споруд мають гараж або терасу. У деяких з них присутні сауна, більярдна, робочий кабінет або оранжерея.

Наші архітектори готові виконати й індивідуальні замовлення. На відміну від типових будівель, такі споруди більш детально відображають потреби конкретної сім’ї. Ми можемо створити планування житла з цегли, з СІП-панелей, газо- або піноблоку. Але найцікавіший для клієнтів варіант – житло за каркасною методикою, адже при замовленні повного циклу робіт у «КБК Львів» готовий проект ви можете отримати безкоштовно. Тим, хто вперше дізнався про каркасну методику, рекомендуємо додатково подивитися відео, як побудувати будинок, при проживанні в якому можна економити. Сподіваємося, що відгуки наших задоволених клієнтів також виявляться корисними і допоможуть зробити правильний вибір.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: